reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam wieczorkiem:happy2:
Położyłam już małego więc chila czasu ufff:sorry2: powienien paść bo znowu na palcu zabaw szalał:-D
Dorka no też nie umiem sie nadziwic że ten czas tak szybko leci:dry:
Madzia szybka jestes z tymi oknami:-p:tak::-)
Tosika gratuluje M,mój jak mu się nie powie to nie ruszy:dry:
Post a no Cinek sie coraz bardziej mobilny robi:tak::-D
Fredka no mała wie co ciekawe:-p
kamu oj się Maksiowi poprzestawiało to wstawanie:sorry2:
Mój Kuba od kilku dni nie chce jeździc wózkiem:sorry2:wcześniej też robił akcje ale teraz tojest preżenie i dzikie wrzaski:szok:wkładam go na siłę jak gdzies idziemy, a najgorsze jest to że on za rękę nie chce tylko sam:sorry2:juz powiedziałm mamie że mu szelki kupię:-pa chciałam zmienić wózek i co????:baffled::-p:-D:-D
Lece zarzucic jakiś serek, kąpu i przed tv:-pspokojnej nocki
 
reklama
ja tylko się witam i spadam spać bo zmęczona jestem.
Młoda już padła, M jeszcze nie wrócił z meczu.
od jutra z 2 tyg moze mnie nie być bo laptop jedzie do serwisu:-(
trzymajcie się i zdrówka dla wszystkich!
 
Pabla, to załatw zastępczy!
Kic, Olga tez robi wózkowe akcje i też chce chodzić sama, nie za rączkę
Dorka, wczoraj zostałam uświadomiona o zmianie czasu. Letni - brzmi o wiele przyjemniej

Kobitki, pamiętać - dziś YCD!
 
Hej Dziewczynki!!!
Surv -jakiś absurd z tym telefonem z przedszkola:wściekła/y::zawstydzona/y: Rozumiem - dziecko chore, czy inne sytuacje, ale dzwonić, bo płacze:szok: A Florka ma charakterek:tak::tak::tak: Przykro mi z powodu dziadka!
Izabelka- też bym się wkurzyła!
Gratuluję zrzuconych kg!!! Mi ubyło 3kg, ale znowu sporo jem, więc niechybnie nadrobię:baffled:
Spokojnej nocy!
 
Witam kobitki!
Dobrze że się nie z spoźniłam bo już Borys jest:szok:
U nas słonko wstaje więc będzie superowa pogoda:tak:po pracy chce sobie okna umyć a potem wezmę Kubusia na plac zabaw:tak:

Kasia no Disco Polo i Travolta wymiata:-D:-D:-D:-D:-D:-D i co robisz z Olgą np przy ruchliwej ulicy??my taką mamy żeby dojść do żłobka bo tak to osiedlowe ulice więc mogę za nim biegać:baffled:ale nie chce go też tak nauczyć że albo ja go gonię albo on mnie:baffled:
Kaja kup sobie tą książkę i tam dokładnie pisze o tej diecie i poszczególnych etapach:tak:trzymaj się i nie podjadaj:-p:-p:-p:-p:-p u mnie prawie 3,5 kg:tak: tylko ja z większego pułapu zaczynam:zawstydzona/y:
Pabla trzymaj się bez tego lapka:happy2: ja to bez kompa jak bez ręki:-p

Miłego i słonecznego dnia!
 
witam z ranka
nawet sie wyspalam szok

wczoraj sporo posprzatalam; zrobilam na blysk pokoj dzieci, i przemeblowanie hehe zostalo tylko okno-ale to w sobote maz mam nadzieje mi zalatwi; dzisiaj jade salon,ale nie mam za duzo,bo wczoraj zachaczylam to i owo i 3 szafki w kuchni z rozpedu :)
dzieci lepiej, pomagaja, bawia sie i jedza uff nareszcie wracamy do normalnosci
mnie tylko dalej gardlo boli i węzly :( ile to moze potrwac? biore antybiotyk od poniedzialku...
milego dnia

mam nadzieje,ze teraz mi maluchy nie beda przerywac, kawusia i poczytam co u was
 
Dorka ja tez nie moge sie doczekac przestawiani czasu, w ogole to wiosna jest moja ulubiona pora roku, dostaje energii do zycia i w ogole, bosko sie wstaje jak jasno jest:)
Post ale fajnie,ze Marcinek juz wstaje, jejku zaraz bedzie raczkowac:)
Fredka grudnt to zmiana na cos ciekawszego i dzieci zadowolone

zapomnialam napisac,ze maz zgadal sie z kuzynem i idzie dzisiaj do rzecznika praw i wiecie,ze jak umowa jest dobrze sporzadzona ta na domek oczywiscie to facet bedzie nam musial zaplacic odszkodowanie za zerwanie umowy????? troche mi glupio wydebiac kase,ale jak mozna to czemu nie; nie wyjdziemy na złych ludzi? ale w koncu to oni sie nie wywiazali a nie my; mam dylemat; ale bysmy chyba 2 tysiace dostali :d kaska jakiej nie widzialam dawno, przydalaby sie

Haszi zjedz za mnie prosze: slodkie buleczki takie waniliowe, czekolade z okienkiem, flipsy czekoladowe-pachna okrutnie i herbatniki; prosze :):):)
 
Kic , Maks od jakiegoś czasu też w ogóle wózkiem nie jeździ tylko chodzi ze mną wszędzie na nogach. Jak idę go zaprowadzić do mojej mamy to musimy przejść przez trasę, wtedy biorę go na ręce. Jak nie chce iść za rękę to czasem mocniej go złapię za łapkę i jakoś łapie że jestem silniejsza. Dlatego wózek kupię jakiś taniutki bo nie wiem czy w ogóle nam się przyda. Ostatnio śmiesznie to wyglądało bo my z Maksem zasówamy na nogach a sąsiadka z czteroletnim dzieckiem jechała wózkiem:baffled:
Iza widzę że miałaś energię do sprzątania:-)
Tosika to super masz w tym karnecie, że jeszcze taki masaż.
Kaja uważaj z tym jedzeniem, bo jak tak ładnie zrzuciłaś to szkoda by było przytyć więcej.
U nas dziś Maks wstał po 7 także i tak lepiej.
Pabla szybko wracaj do nas
 
Cześć i czołem
Kic, niezłe asy wczoraj były. "Jesteś szalona...":-D
Ja tak jak Kamu, albo mocniej chwytam za rączke i nie ma uproś, albo jak się wije, to na ręce i tez nie ma uproś ;-)
Kaja, nie jedz tyle ;-)
Izabelka, jeśli wszystko prawnie było w porządku, to dlaczego nie skorzystać z przysługujących nam praw? Oj ja też bardzo lubię wiosnę!
 
reklama
Dzieńdoberek!

U nas też się zapowiada cudny dzionek i od tych przeklętych okien już się nie wykręcę
Sylwia w szkole mają dziś imprezki z okazji początku wiosny ,przedszkolaki jak jeden w strojach biedronek,wierszyki będą mówić i tak mnie korci żeby pojechać i popatrzeć.

Izabelka podziel się ze mną swoim powerem.Dodatkowa kaska żecz fajna ale ja bym już gościowi odpuściła

Tosika no twój M pracowity,mój ugotuje,zrobi zakupy ale sprzątania nie tknie

Kaja niezły wynik,trzymaj się bo na prawdę szkoda zmarnować

Pabla ja bez neta czuję się odcięta od świata,może szybciej zrobią?

Dorka oby dziś było lepiej.

Miłego dnia Dziewczyny!
 
Do góry