reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej!
No mój to przeszedł dziś samego siebie i wstał o 4.40:szok::szok::szok::szok: Ciężko było,ale dał się jeszcze spacyfikować do 5.30:baffled:

Jak przestawimy czas to w sumie ta 5.30 to będzie 6.30 to nieźle:-D tylko spać trza będzie chodzić o 21,ale w sumie to i dobrze:tak:
Ja ostatnio wiecvzorami jestem taka wypompowana wieczorami,że jak młodego kładę o 20 to sama o 21 juz spię,także YCD nie dla mnie:sorry2:

Jejku u nas ma być dzisiaj 19 stopni:tak::-D:-D:-D:-D:-D Aż chce się żyć:tak:

Kicrym to może nie potrzebny jednak ten wózek:confused: Ja szelki mam na wszelki wypadek,wprawdzie mały za rączkę idzie,ale już cos się wczoraj buntował:sorry2:
Iza też bym miała takie dylematy,ale cóż kasa się przyda:sorry2: A facet mógł się najpierw poradzić rodziny skoro mają tyle do gadania.Moim zdaniem taka zaliczka i przede wszystkim umowa tyczy się obydwu stron,jakbyście się wycofali to zaliczkę tracicie,a jakie konsekwencje ponosi druga strona w takim przypadku jak teraz:confused::confused: i nie bluźnij tu tymi łakociami ,bo mi już ślinka pociekła:-p
Kaja trzymaj się skoro tak łądnie schudłaś,to szkoda by było znów przytyć:tak:
Pabla oj 2 tygodnie-kupa czasu:-(
Dorka ja też nie mogłam wczoraj spać ,Maciuś też ,więc może coś na rzeczy było,ale dzisiaj już lepiej:tak:
 
reklama
Iza, macie święte prawo dochodzić odszkodowania! Ja bym walczyła, my tak mamy i w umowie sprzedaży domu, która na szczęście już sfinalizowana i w umowie najmu i jest oczywiste, że jeśli ktoś nei dotrzymał zobowiązania to ponosi skutki. więc to nie złośliwość, tylko Wasze prawo, w końcu facet przyblokował Wam pieniadze te z zaliczki a do tego przestaliscie szukać domku i kto wie, jakie super okazje Wam przeleciały za plecami...

U nas pobudka 5.45 więc, w porównaniu do Maciusia, luzik:-p Tyle, ze ja znowu koło pierwszej poszłam spać...ale jak widać, te niezbędne 8 godzin snu na dobę to jakaś legenda - 5 też starcza:-D Dziś na szczęście skończyłam to duże zlecenie, więc może przed następnym złapię chwilę oddechu...

Pabla, no u mnie brak dostępu do komputera dłuzej przez dzień byłby niewykonalny;-) Ale może uda Ci się gdzieś do cudzego sprzętu dorwać i do nas wpadniesz?:tak:

U nas też dziś chyba koło 20 stopni:-) Wczoraj młoda 2 godziny w żłobku na placu zabaw siedziała, a potem jeszcze na piechotę pół trasy do domu pokonała, wiec też jak widać wiosna jej służy:tak: Na razie boi się chodzić po chodnikach sama, więc nie mam problemu z uciekaniem, za to wczoraj miała fazę na dotykanie murów domów i szyłyśmy szorując po fasadach jak pijane lumpy:-D

dobra zmykam wykańczać robotę i moze nawet uda się z pół godzinki snu złapać - do dziadka przed dializami już nie zdążę, wiec pojadę wieczorem - moze coś więcej będzie wiadomo, choć lekarze nie chcą nic mówić , oprócz tego, że w tym wieku i po takim cieżkim udarze malo kto się budzi:baffled: Szkoda, że to stało się teraz właśnie, bo dziadek bardzo się cieszył na ślub siostry i narodziny Beniamina...no ale kto wie, może ten jeden raz jeszcze sie zmobilizuje do życia?

Dość marudzenia, zmykam i już! Miłego dnia;-)
 
oj ale skrobiecie z rana
My pobudka o 7-mej z Cinkiem. Siostra jeszcze śpi
U nas czasem za rączkę też niewygodnie koleżance ale ja się jej nie pytam, chwytam mocniej i sorry vinetou.no ale ja z dwójką pomykam więc to wyższa szkoła jazdy :)
Kasia...no travolta dance i syn trenera był chyba najlepszy :)
skończyłam szaliczek i oglądałam nawet kawałek killbilla bo koniecznie chciałam skończyć robótkę (teraz to nie wiem kiedy zasiądę do kolejnej????? może na następnym macierzyńskim???? :) )
zrobię fotkę to się oszywiście pochwalę
właśnie złapałam młodego coby z łóżka nie spadl..skubaniec w śpiworze obłożony poduszkami gryczanymi (więc ciężkie) a on na brzuch myka. Jak sobie przypomnę ile ja z Iką ćwiczyłam coby łaskawie chwilę poleżała na brzuchu a On nawet przy zmianie pieluchy myk i na brzuchu jest...no szok
ide się obudzić bo jakoś taka niewyspana się czuję
miłego dnia

surv...zdrówka dla dziadka

i czy Ty musisz tak sugestywnie prowokować moją wyobraźnię ???? :) :) :)
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny!!

U nas dzisiaj już o niebo lepiej! Wracam do świata żywych! Jednak antybiotyk pomaga bo od dwóch dni jesteśmy z Zu na antybiotykach bo zapalenia oskrzeli dostałyśmy a skad tego to już nikt nie wie... ojoj... Ale dzisiaj mam siłe na wszystko!! O!

Z dodatkowych nowin to dzisiaj idziemy do open finance ubiegać sie o kredyt hipoteczny bo mieszkanko wybrane... oj boję się tego ale dwójka dzieci to już nie przelewki i trza w końcu zmienić życie "na walizkach" w bardziej osiadłe... hehe... mieszkanko wybraliśmy to:

mieszkanko

mam nadzieje, że sie uda bo bardzo mi się podoba... ehh... oby wyszło...

No i jeszce lepsza nowina, dzisiaj dzwoniła do mnie siostra która poinformowała mnie, że najprawdopodobniej jest w ciąży!! Hurra!! Moja 5 lat młodsza sis, moje oczko w głowie też bedzie mamą!! :-D
 
Julia, ładne słoneczne mieszkanko! Trzymam kciuki, żeby się udało:tak:
Super, że czujecie sie lepiej, no i wiadomość od siostry też uskrzydla:tak:
Post, równowaga w przyrodzie musi być - Cinek chce dogonić siostrę i stara się jak może:tak:
 
surv...e nie nie staje
w łóżeczku leżąc na brzuchu wyciąga głowę w górę ale że mu mało to chwyta się szczebelka rączką i ciągnie w górę a poza tym turla sie po całym pokoju, kręci dookoła własnej osi i kombinuje jakby tu ruszyć...jak narwzie wymyślił że wstarczy na brzuchu leżeć i uprawiać intensywną..."żabkę" ale widzę że coś zaczyna dupcię czasem dźwgać :)

a i po wczorajszym ważeniu 9250 :) Pani doktor zaszczepiła a młody czarował ją uśmiechami że hej...a na koniec ona mu ziazi...gdybyście widzieli jego minę :)
Oj będzie on laski bajerował
 
Izabelka jesteś wstrętna,wstrętna, wstrętna- ta czekolada z okienkiem leży u mnie na szafce!!!
A już o niej zapomniałam! A mam już 3 na + aaaa
A o odszkodowanie (lub sfinalizowanie jednak umowy) warto powalczyć. Zapłaciliście zaliczkę? Mógł co tylko chciał robić z ta kasa przez ten czas...Jakbyście to wy zrezygnowali z kupna to pewnie kasa by wam przepadła...On wam kuku zrobił, trzeba było pomyśleć w czasie wystawiania ogłoszenia i potem podczas podpisywania umowy.
kic u mnie to samo. Te nasze chłopaki ciut podobne są. Wózek jest be- ucieka, jak ie chce siedzieć to musiała bym go związać. Za rączke czasami idzie ale jak tylko się da to bez- zwykle ma kaptur to chociaż za niego trzymam. Jak się uprze to tylko nieść- potraf położyć się na ziemi. Jak mu się np chowam too nic sobie z tego nie robi, że mamy nie ma. Patryk był totalnie inny..
Ostatnio chodzę z chusta to ciut mi ułatwia. Myśle, że wyćwiczymy się, ostatnio chorował i mało chodziliśmy.
Fredka u mnie też jeszcze 3 okna zostały błeee ale dzisiaj nie ma mowy -młody będzie broiła ja muszę poprzycinać co nieco w ogródku.
post brawo Cinek. Oj będą się różnić te wasze dzieciaki:-D
Julia no super, oby tak dalej ze wszystkim. mieszkanko fajne

My zaraz mykamy na polko a po południu (co prawda w porze spania:sorry2:) zostawiam Tymka z mamą i wypadam Samotnie na miasto achhhh. Jutro mój m ma urodzinki, trzeba coś wymyślić.
 
reklama
Do góry