reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hejjjjj ;-)
zostalam sama na polu bitwy; najwazniejsze leki zapodane; po temperamencie dzieci od rana wnioskuje,ze juz im lepiej
co do domku, to juz wykombinowalam,ze jakbysmy nic nie znalezli to zawsze jest pretekst zeby na zlot z Wami sie udac tyllko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-)
Tosika trzymam kciuki za domek i za zbedne kg; wiecie moj brzuch juz na prawde super wyglada :tak: oczywiscie w porownaniu jaki byl, wylewal sie itd; teraz juz malo tluszczu i tylko nadmiar skory-ale pewnie sie nie pozbede do konca; zobaczymy
Surv przykro mi z powodu dziadka; co do Flo to niezly aparat z niej hihi
ktoraj z was naprawia autko, wspolczuje kasu :no: nas czeka malowanie i odpicowywanie, bo chcemy sprzedac :tak::-D Mondeo sie marzy mojemu mezowi
 
reklama
Pierwsza!:-) Komu jeszcze dziecko o 5.30 wstało, po tym jak poszedł spać koło pierwszej?:-p
moje o 5.15:baffled: I to po nocnych sensacjach i 2-godzinnym balowaniu:baffled::baffled::baffled:

współczuję z powodu dziadka i trzymam kciuki za poprawę.
No to pewnie Flo niezły pokaz dała:sorry2: Oby dzisiaj nic jej nie wkurzyło:tak:

hejjjjj ;-)
Mondeo sie marzy mojemu mezowi[/I][/B]
mojemu też, już się nakręcił poważnie,ja z resztą też, ale chyba sobie teraz odpuscimy:sorry2:

Tosika no ładny mi fitnes:-p Ale co,przynajmniej się nie zmęczysz,a schudniesz;-)
Kicrym koniecznie ten plac zabaw ofoć,bo to raczej żadkość.My póki co nic kompletnie nie mamy w okolicy,ale przy nowym bloku ma byc :tak:
Fredka taaaak kiełbasę trzeba mieć:tak: Ja ostanio co się nagadałam,żeby małego przypilnował,to tylko zaraz i zaraz słyszałam,jak poszłam i przywaliłam taką dość ciężką poduchą to odrazu na równe nogi wstał:-D


Małego tak kaszel w nocy męczył,że spać nie mógł bidaczek.Wydaje mi się,ze to od kataru,a swoją drogą ile ten katar jeszcze będzie go męczył:confused: I sama nie wiem czy iść do lekarza,czy nie.Dopiero co antybiotyk żeśmy skończyli :baffled:.
K też coś jęczy,ze chory:dry: Ale jak mówiłam ostatnio żeby się cieplej ubrał,to nie,bo gorąco jest:wściekła/y: Ręce normalnie opadają.
a i mnie gardło zaczęło boleć:wściekła/y:
Dobra wracam do roboty.
Miłego dnia!
 
No u nas efekty nauki czystości są- młody ściąga każdą pieluszkę, pampersy też w trakcie lub tuż po zrobieniu siku. Czasem przed, wtedy biegnie goły z obłędem w oczach w kierunku nocnika lub ubikacji zostawiając za sobą strumyczek. matka z obłędem w oczach biegnie za nim. Nie bardzo nam to wyszło. Zaraz idziemy na spacerek- będzie fajnie. Pobiegamy za uciekającymi listkami, zrobimy awanturę, że nie możemy zabrać do domu rowerka kolegi, pokłócimy się z mamą, ze ta jędza niie chce dać pooglądać z bliska tych szybkich samochodzików. Ale czad
A mamusia wlaśnie dostała ciązwej rwy kulszowej i tak śmiesznie chodzi:-D.
Wy się odchudzacie a ja bezwstydnie dwie drożdrzówy przywiezione przez m wtryniilam. Zła haszi
Iabelka fajnie, że już lepiej, wiesz zawsze możecie wpaść na podkarpacie do kurnej chaty jeśli tylko uda nam sie ją doprowadzić do stanu używalności.:-)
kasia nie mogę się nadziwić zdolnościa lingwistycznym Olgi
surv przykro mi z powodu dziadka:-( a z Flo to zgadzam się, że babeczki przesadziły, za taka kaseę wymaga się już pewnej kompetencji a nie, że one sobie z dzieckiem nie radzą. Co one? Przedszkolanki czy telefonistki?
kamu dacie radę. Zrobcie iautko jeszcze 10 lat pojeździ bez problemu. Nowy silnik to nowy silnik.
tosika trzymamy, trzymamyJak pójdzie to super jak nie.. eeee tam. Wiesz dom pół roku później to prawie bez różnicy. Przynajmnie na spokojnie wszystkiego poszzukasz, dobierzesz. A Kornelek wam kiedyś za mieszkanie pomnik postawi. hehe.
Madzia oj zdrowia dla was wszytkich
Ee tyle tego dobrego. Trzeba iść.
 
Ostatnia edycja:
Witam!
my na nogach od 6.40:dry:ale i tak musiałam wczesniej wstacbo mocz musiałam od małego zanieść:tak:
Tosika ale relaks masz z rana:tak::-D
Izabelka no ale z ciebie kombinatorka:-p:-D
Haszi Kuba jak zrobi to też mówi sisi ale żeby dupą na nocnik usiąść to już za trudno:wściekła/y:nie wiem czy ma to sens,ale narazie sie trzymam, zobaczymy może ta tona oblanych majtek i szmat przyniesie efekty:confused:
Madzia jak masz możliwość to może niech lekarka osłucha małego:tak:
Kasia teksty Olgi sa rozbrajające:tak::-D
Surv no spoko można do rodziców zadzwonić że coś sie dzieje ale zbyś miała ja odebrać ze złobka, no szok....

ja chciałam okna umyć przed pracą,ale dooopa bo musiałam wpaść na chilę do pracy pogadać z psychologiem i wróciłam do domuteraz więc tylkocos zjem i wracamdo pracy:sorry2:
miłego dnia, u nas słonko ale chłodno:happy2:
 
Co z tymi naszymi pociechami jest Maks dziś o 5.45 po czym leżał jeszcze to 6.30 i wstał.:baffled:
Haszi to masz wesoły spacerek:-)
Madzia nie wesołą nockę miałaś, kurcze długo trzyma Maciusia ten katarek.
Kic ja dziś myłam okno w dużym pokoju, wyrobiłam się przed pracą o 8 juz okno miałam umyte,a w tym czasie Maks na balkonie sobie pokrzykiwał, sąsiedzi chyba zadowoleni nie byli, ale co tam.
Iza widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, może uda się jednak dotrzeć na zlot:-)
Tosika też by sobie fundnęła taki masaż limfatyczny, no ale teraz muszę obejść się bez tego, niestety
 
Witam!

Ano przysiadam sobie z kawką na BB bo od rańca biegiem.I nawet udało mnie się autko zarejestrować i to za pierwszym podejściem ( bo ten nasz wydział strasznie dokładny) i tylko półtorej godzinki spędziłam w kolejce (przy poprzednim aucie staliśmy 3 i pani zachciała dodatkowych papierów)
Do mnie okna też wołają o mycie....ale najpierw wstawie obiad i dopiero ...ale wtedy pannaE pewnie wstanie

Tosika to masz fajnie leżysz i chudniesz ja chodziłam na rolletic z dietką dało 5kg w jakiś miesiąc niecały po świętach chyba znowu karnecik nabędę

Surv moja też się nieco przestawiła bo wstaje zaraz po 6 wcześniej niż mój budzik .Oby praca gładko poszła

Izabelka dobrze kombinujesz !zdróweczka

Kamu jak zrobicie to na długo będzie dobrze

Kic u nas podobnie jak sponie mokre to pokazuje .że sisi i zaraz ściąga z siebie ale żeby na nocnik usiąść co to to nie

Madzia no to współczuję nocki

Haszi spacerek zapowiada się emocjonujący

A mówiąc o spacerkach to wczoraj po raz pierwszy po zimowej przerwie zabrałam dziecie do miasta i szok dziecko jak zahpnotyzowane w wózku siedziało ani pisnęła,banan na twarzy i oczy jak pięć złotych.nie ma jak odmiana hehe
 
A ja juz okna odpicowałam w sobotę:-p:-D

U nas pieknie na dworze:-) Jadę zaraz po Maciunia i z kumpelą się na spacer umówiłam:tak:
 
oj u nas tyż piknie:-) jak mała wstanie po drzzemce (a śpi od 13tej:-p:szok::-)) to znowu ruszymy na spacerek:-)
a ja się pochwalę, ze wczoraj moj M umył okna:-p ale pewnie go napadla tylko dlatego bo ludzia mieli przyjśc i ogladac chałupkę:-p a były tak brudne, że jakoś tak zawsze za oknem szaro było:sorry2::-D
oj wspólczuję Wam dziewczynki dzisiejszego wstawania:-(
Olga jesteś moje guru:-D:-D:-D:-D
Iza a widzisz, nie ma tego złego:cool2::-p i jeszcze raz zdroweczka dla Was:tak:
Haszi oj chcialabym zobaczyć Twojego malego w akcji:-D:-D:-D:-D, bo moja to ruchliwa jest ale jednoczesnie taka delikatna damusia:-p:-p jak cos zobaczy gorącego to od razu jest "si":-D
Kamu ale ja to mam w ramach karnetu i wychodzi tyle co za jedne ćwiczenia:cool2::-p Fajowo co? niby ćwiczę a sie nie pocę i do tego chudnę:-D:-D:-D:-D:-D
Madzia na bank od kataru:tak: moja też jest niedawno skonczyła antybiotyk i od paru dni maa katarek:baffled::-( a moze spróbuj małemu aplikowac ten syropek z cebuli:confused:my bierzemy i jak na razie oki toki, dziewczynie smakuje, no gdyby nie ten malutki katarek byloby siuper:tak:
Fredka no maasz prawdziwa kobitkę, która lubi wyjsć na miasto,i może przy okazji coś upolować ...taniego:-D:-D:-D:-D ale mnie troszkę zaskoczyłaś tą rejestracją auta:no: u nas jest zawsze jeden dzień:tak: no i ladnie zrzucilas koleżanko:tak: gratki!!
 
ale smnarujecie
ja poczytałam ale już nie odpiszę bo Cinek wspina się po szczebelkach i widzę uchachaną mordkę znad ochraniacza... :) teraz szybko picie obiad i na szczepienie jak tatuś wróci
No nie mogę jak on wygląda chyba mu fotę strzelę
oo mam
oki to miłęgo popołudnia
Tosika i Kasia...spodziewajcie się :)
 
reklama
Witam,dzis mialam na 6 i jestem padnieta. nie moglam cos spac w nocy. Przepraszam ze nie odpisze na posty.
Zastanawiam sie jak to bedzie z tym wstawaniem kiedy przestawimy czas:sorry2:A wiecie ze to juz w sobote jest przestawienie czasu? a za tydzien swieta?
Milego wieczoru
 
Do góry