reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Hej, zdrówka Kochane bo widzę, że znowu jest nam potrzebne;-)
u nas lekka poprawa:tak: jeszcze w piątek na kontroli nie było żadnej zmiany, ale dziś powiedziała, że jest nieciekawie, ale widać światełko w tunelu:-p na szczęście koniec zastrzyków, Mały już coraz gorzej je znosił, nie wspomnę o sobie:zawstydzona/y: mamy teraz antybiotyk Zinnat, pewnie zaraz będzie sraka, ale chyba już to wolę, niż te zastrzyki:baffled: w piątek znowu kontrola:baffled: zmykam bo jestem masakrycznie zmęczona, a jutro mam ranną zmianę:szok: na szczęście od środy będzie trochę wolnego, więc nadrobię wszelkie zaległości;-) buziaki i jeszcze raz zdrówka:-)
 
reklama
Ja tylko na moment..
zdrowka dla wszystkich chorowitków!
Młoda do żlobka poszła, narazie wszystko ok.
dziś jakieś dziwne akcje z kupką miała, jakieś zatwardzenie czy coś takiego.
ale już śpi, ja padnięta zaraz dołączę do niej.
 
Witam z pracy:happy2:
U nas dość chłodno,ale mam nadzieję że się wypogodzi:tak:
Izabelka oj nie fajnie z tym domkiem, a może ponakręcaj gościa na kilka stów więcej:dry:
Pabla a może to od tych syropów Lene tak "przytrzymało"
Kasia no to spoko że bez antybiotyku:tak:
KATE biedny Antoś, zdrówka:tak:

Miłego dnia!
 
Witam!
Kic, nadajesz z przedszkola? :-)
Musiałam skrobać szyby:dry:Ale szybko poszło, a teraz słoneczko mocno świeci.
A, wczoraj u Mikusia palili Marzannę - nie topili (rzeczka daleko) :-) I relacja syna "najpierw odpadła głowa, potem cała reszta":baffled:
Miłego dnia!
 
O ! myślałam,że będe pierwsza,a tu Kic mnie wyprzedziła:sorry2: o i Kasia jeszcze

Kasia dobrze,ze antybiotyku nie macie i zdrówka dla Olgi!
Kate dla Antosia równiez zdróweczka życzę! dobrze,ze skończyliście już zastrzyki:tak:
Iza ty tez się nie rozkładaj:no:, a z tym domkiem to niefajnie gosciu się zachował:baffled: Nic się nie martw znjadziecie lepszy:tak:

A mysmy dzisiaj pobudkę mieli o 5.15:baffled::baffled::baffled: Młody co prawda jeszcze się po naszym łóżku "kulał" i przed 6 zasnął,ale ja już wstawać musiałam ,bo to i tak już na tyle późno było,że się pomalować nie zdążyłam ,to i on się przebudził i tyle spania:baffled:

Kawę sobie własnie strzeliłam taką ,ze hej-chyba potrójną,ale tak to jest jak się ekspresu obsłuzyc nie potrafi:sorry2:,a może to i dobrze,bo odpalam zaraz motorek i do roboty,a mam co robić:tak:

Miłego dnia! u nas już słoneczko świeci,aczkolwiek dość zimno rano było.
 
Ostatnia edycja:
U nas też zimno, ale słoneczko daje ostro, więc na pewno będzie cieplej...a prognoza onetowa twierdzi, że w weekend 19 stopni:szok:

Flo w żłobie, tym razem w końcu tatuś zawiózł, więc mogę się posnuć w piżamie do południa:-p

Kasia, dobrze, że obyło się bez antybiotyku! A Twoje zdrówko jak - lepiej?

Kate, super, że mały w końcu lepiej....Flo po Zinnacie nei miała większych problemów żołądkowych, więc moze nie będzie tak źle?:tak:

Madzia, no toś nie pospała... u nas dziś luksy, pobudka dopiero o 6:-p

Izabelka, a nie mieliście żadnej umowy podpisanej, żeby móc facetowi pogrozić? niefajnie bardzo zrobił...ale może znajdziecie w zamian co innego?

Dobra też idę po potrójną kawę, bo mam roboty huk:baffled: Miłego dnia!
 
Hejka Wam!

A ja nie przytomna. Dopadło i mnie na dobre. W niedziele byłam na pogotowiu z kaszlem i okazało się, że mam zapalenei oskrzeli. Nie chciała mi nic innego przepisac tylko dała Bioparox... no ale zamiast coraz lepiej to ze mną coraz gorzej. W nocy temperatura, doszedł katar jak dzwon i nie mam siły ruszyć ręką... już nie powiem o zabawie z Zu i innych ważnych obowiązkach... ehhh... zaraz mykam znowu do lekarza może da coś innego co nie zaszkodzi dzidzi i postawi mnie szybko na nogi...
 
Czesc i czolem:-D dzis pobudka o 7.30:tak:
Iza ale niefajnie z tym domkiem:-( Zdrowka dla Werci i dla Ciebie:tak:
Julia zdrowia, trzymam kciuki zeby lekarstwa pomogly:tak:
Survi to masz spokoj w domu,bedzie sie lepiej pracowac:-)
Madzia to ja juz nie narzekam na szybkie wstawanie Misi:baffled: Wspolczuje tego szybkiego wstawania:-(
Kasia dobrze ze z Olga nie ma zadnego zapalenia i obejdzie sie bez antybiotyku:tak:
KATE dobrze ze z Prezesem juz lepiej:tak:
Kic ja jutro ide na 6:tak:Nie lubie tak szybko wstawac:no:
Pabla no wlasnie moze to po lekarstwach ja tak zatwardzilo:tak:

A ja obudzilam sie z bolacym gardlem,ale narazie sie dobrze czuje:tak:Ledwo przelykam:baffled:
Mala juz lepiej, prawie nie kaszle ale katar nadale leci z nosa:tak:
U nas szaro i buro na dworze:baffled: i jest 5 stopni.
 
reklama
Ja na sekundę, zmitrężyłam mój czas wolny i młody mi ściąga skarpetkę.
U nas sloneczko popiitala, zaraz idziemy na spacerek. Wczoraj mały z 2 km na nogach zrobił ale za to padł mi w chuście jak wracaliśmy.
Jesteśmy na etapie ostrego odpieluchowywania. Lata w wielo albo bez, woła jak mu się chce i zwykle przynajmnie połowa siku do nocnika trafia:-D No ale teraz siedzi na swoim tygrysie i mam lęki czy aby futerko nie zamoknie.
Po południu do dentystki lecimy.

zdrowia dla chorowitków i chorych mam:-( Już wiosna i będzie lepiej.
izzabelkaprzykroo mi z domkiem, cóż, to było takie piekne, wiesz jak to jest. a nie da się nic prawnie zrobić, przecież zaliczka od czegoś jest...
 
Ostatnia edycja:
Do góry