reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witajcie u nas też już wiosennie, do południa to było bardzo fajnie cieplutko.
Kic ale miałaś wczesną pobudkę, a ja marudziłam że MAks o 7 wstał. Chociaż jeszcze poleżeliśmy z D do 9 a Maks się bawił.
Kasia i Iza zdróweczka dla dzieciaczków, och te choroby nie chcą odpuścić.
Kaja szkoda, że nie możesz się z m dogadać, ale faceci czasem to takie tępe masy.
My wczoraj byliśmy na "Neonówce" super było , uśmiałam się jak nie wiem.
Tosika a co się stało, moze jak się wygadasz będzie lepiej. Oby humorek się poprawił
 
reklama
Witam Mamy lipcowe:) dzieci porosły,mamy wyładniały:))
chciałam sie z Wami podzielic nowiną,wczoraj zrobiłam test i pojawiły sie dwie kreseczki:) takze Radek chyba bedzie miał rodzeństwo:) pozdrawiam serdecznie
 
Rudka, wielkie gratulacje! To nas się grono powiększa ;-)
Tosika, głowa do góry!!! No, dzieciaki szaleja, czyli Oldze lepiej ;-) oby tak już było, a nie to, że nurofen zadziałał. Chodzą z czapkami na głowach, z jakimiś torbami/pudełkami i mówią, że chodzą do przedszkola i wrzeszczą "pa, pa" Oszaleć można ;-)
 
Witam wieczorkiem:happy2:
Mały dzisiaj pobił rekord w popołudniowym spaniu-spał od 11 (zasnął w wózku) do 14.30:szok::szok:ja byłam na studiach ale mama mówiła że patrzała czy jeszcze żyje:-p
Izabelka Kuba tv w ogóle nie ogląda a ciastek nie je ze względu na alergię:-p:cool2: sęk w tym że on nie woła bo jak go posadzę to 99% zrobi:tak:
Kasia widzę że u Was też wczesne wstawanie:-p
Tosika dawaj my tu ci opracujemy plan działania z M:-p
Kamu fajnie macie z tymi kabaretami, ja jakoś nigdy nie umiem trafić:cool2:
Rudka gratulacje!
Pabla oby Lence nic nie było i zaczęła dobrą passę złobkową:tak:
lecę do wanny i lulu bo jutro na 6:dry:
spokojnej nocki
 
My po wizycie u teściów.
Przysięgam, babcia jest jak 10 x tymek tylko czzęściej się wywraca, w ogóle nie uśmiecha i nie jest słodka. Podziwiam teściową, że to wytrzymuje. Ja wróciłam zmęczona jak po robotach w kamieniołomie.
rudka gratki! Będą nas miliony, oj będą!
tosika pamiętaj to tylko chłop- istota niższa.
Madzia super dzień mieliście. A ja sił nie znajduje, wiecznie cos mam do tylu:-p
kaja ja też kocham te cholerne słodycze ale i tak cud, ze nie tyje skoro potrafie wpitolic na raz tabliczkę czekolady lub 2 pączki. A m cóż...to są wstrętni faceci. Pomęcz go, pomęcz. Pewnie nie wie o co chodzi ale się zastanawia...
Ja jakoś nie mam problemów z nocnymi wyjściami, on się pyta- ja mówię nie i jest ok. Ale jak ten raz do roku wyjdzie to zawsze ma wrócić o 23 wraca o 2 i mam podstawe do odmawiania :p Za to wkurza mnie częstym, wieczornym jeżdżeniem na kawę. Co prawdę tak na 1,5 h ale często.
kasia super, że lepiej. I tak twoje maluchy chyba nie najwięcej chorują.

Dobra pass. już nie myślę.To był ciężki dzień. Ja chce piffffoooooooo buuu
 
Dzień dobry
Ale się czuję do d... z nosa mi się leje, oczy swędzą... To są te ciemne strony wiosny...
A poza tym Z Olga chyba nie lepiej, bo znów była cieplutka w nocy. Idę z nia do lekarza, bo przestało mi się to podobać :-/

A co się dzieje z naszą Liwus?

Miłego dnia!
 
Hej!
Kasia zdrówka dla ciebie i Olgi!
Pabla jak tam Lenka? Mam nadzieje,że dobrze i do żłobka poszła:tak: Ja własnie zaczęłam czytać "zaginiony symbol".
Iza dla was też zdrówka zyczę!

Kasia,Pabla ,Kicrym
to witajcie w klubie:sorry2: u nas pobudka o 5.30 czy o 6 to standard juz od jakiegos czasu:sorry2::baffled: w tamtym tygodniu jak byłam z nim w domu to pospał do 6.30 i to był wielki sukces:-p

Tosika mam nadzieję,że juz ci lepiej.Wygadaj się to ci ulzy

Kaja
ja czasem też mam taką metodę na ignorowanie,ale ,ze chłopy to mało kumate to i tak sie często kończy tym,że wprost mu wygarniam o co mam pretensje:sorry2:

Rudka gratulacje! no grono nam sie poszerza:tak::-D
to jak dobrze liczę jest Rudka,Julia,Haszi i Kiwaczka:-)

Nam weekend fajnie minął,ale z pociągiem nam nie wyszło:sorry2: Bo popołudniami padało.Za to rano cieplusio było wczoraj aż miło:tak:
Ja juz tez wiosenny sezon zaczęłam i dzisiaj półbuty załozyłam:tak:
Miłego dnia kobitki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas dziś pobudka ok 6, a chciał się już ok 5 budzić, masakra. Wiem czemu on się tak budzi , ma widno w pokoju, rolety nic nie dają, dziś kupię gruby szary papier i na noc zakleję okna, może będzie ciemniej.
Kasia, też się zastanawiałam co z Liwus i Andulą dawno się nie odzywały.
Lepiej idź z Olgą do lekarza , tyle tych okropnych wirusów teraz krąży.Tobie też zdróweczka życzę
 
Do góry