reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej,
Kiwaczka
w ciąży super wiadmość:-):-):-):-)
Haszi mam nadzieję, że na pewno jest dziewczynka:-D:-D:-D

jejku tyle pamiętam choć wszystko przeczytałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: głowa mi coś pęka i chyba będzie trzeba jakiegoś procha zażyć:-p na dodatek wredny M budził mnie od 6 rano bo skoro on wstał to po co reszta rodziny ma spać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Mały ma się nie nieźle, choć nie wiem co tam się dzieję w płucach bo nadal charczy i świszczy, jednak dzisiaj jadą na kontrolę, więc mam nadzieję, że będzie jakaś poprawa:zawstydzona/y: zmykam ogarnąć dom, żeby M mógł go zdemolować:baffled: miłego dnia;-)
 
reklama
Aaa dziewczyny nie rajcujcie mnie tak...Zinka...za chiny nie mogę sobie przypomnieć kiedy przy Tymku wiedziałam bo przy Pysiu nie wiedziałam prawe do końca.
Cóż poczekamy. Ale tam nie ma chyba nic jednak, a chłopaki raczej meli dość mocno widoczne organa ...wstawiła bym aż zdjęcie ale tak niewyraźne, e po zrobieniu jego zdjęcia nie widać nic. Usg chyba będe mała co wizyte więc prędzej czy później się dowiem. Acha na sn nie mam szans- planowana cc będzie.
Fakt po usg humor lepszy no i podjęliśmy dośćtrudne ale konieczne decyzje kasogenne, trzymajcie kciuki i proszę o czary, żeby tym razem poświęcenia przyniosły zamierzone skutki.
kiwaczka w ciąży hihihi gratki! Będzie nas miliony!
renia nie dziwie się, ja ym sobie pewnie nad tymi drobinkami złotymi pochlipała. Ale wiesz, może one okażą się praktyczniejsze...np śladów po herbacie tak widać nie będzie.
madzia
16 stopni aaaa ja poproszę też. Pewnie jutro 1 spacerek po chorobie zrobimy. Trzymam kciuki i czzaruje za twojego m. Przy waszej dobrej karmie hih to pewne.
kasia buu piątek. Jutro przyjacióła mi na pół roku do usa leci. Czwartkowe sabaty papa...:baffled:
post a ja @ nieee mam :-p Może się skusisz hehe Kubeczki menstruacyjne - Nasze Dziecko
dorka u nas jeździk to ukochana, zdewastowana zabawka z odlamanym siedzonkem- nadal na chodzie ale przzy tej eksploatacji to już niedługo.
pabla eee szkoda, że nie do nowego Miasta w Rzeszzwie hehe
Surv no to rzeczywiście. 8 h i nie chudniesz... może ty za mało jesz...wiesz organizm przestawił się na czas głodu i oszczędza. Spróbuj wtryniać duże śniadania może...A może to twoja waga optymalna:-D i niepotrzebnie się odchudzasz. jakie masz bmi? Albo to ta słynna faza na przestawienie przy której się nie chudnie a potem zziuuum.
ahhh też bym chciała na jakieś warsztaty, eee tam zamotam niedługo porządnie szkodnika to trochę wolności odzyskam.
No kurcze nikt nie ma ochoty/checi/możliwości się pajacykiem zająć. Teściowa by była chętna ale z 2 chorym babciami to jej pomoc jest potrzebna...
kic twarda jesteś. I ty tego twixa nie tknęłaś? Dla mnue to by był masochizm. efekty super.
tosika i jak nosek. bratowa też takie coś przed ślubem :-p usuwała teraz nie ma śladu
znikam. do pracy rodacy
 
cześć dziewczyny:-)
bosze jak ja wygladam:szok::crazy::wściekła/y: dr kazała mi zdjąc w piątek opatrunki (więc ja byłam baaardzo uradowana tym faktem, bo już obmyśliłam plan, ze naokoło oblożę się tapetą i będzie gites:-p i do ludzi wyjdę) no i d*** blada:no: nitka, którą jestem zaszyta jest...czarna:baffled::angry: więc wyobraxcie sobie jak teraz wygladam, normalnie jak Frankenstein w XXI wieku:baffled: (a nosek mam z dwóch stron pocięty:sorry:
Haszi to musi być dziewczynka, bo ja mam dla Ciebie przygotowany maly kartonik:rofl2:
Madzia czarowanko włączone;-)
Renia u mnie to jest stan surowy zamkniety, czyli cały środek do zrobienia, bo wszędzie golo i wesolo;-) wieczorkiem wstawię Wam zdjęcia, bo M był wczoraj na budowie;-)
Post dasz radę, bo Ty silną wolę masz:tak: najciekawsze dla mnie były wszelakie teorie, ze jak sie karmi piersią to sie baaardzo chudnie:szok: ja niewiem karmiłam Kornel 2,5 roku i ani grama nie schudłam, wręcz tyłam, to samo z Tosią było:baffled:
no i zapomnialam co jeszcze mialam napisać;-)
u nas też ładnie, aczkolwiek jak to zwykle na pólnocy jest zawsze zimniej niz na południu (no cholera co ja za region wybraalm do egzystencji:crazy: zimą - zimniej niż u Was, latem też:no: ) ale wysłałam juz małą na spacerek z nianią:tak:
 
Madzia trzymam kciuki aby K dostał awans. Maks też dziś w letniej kurtce ale jeszcze w zimowych butkach, chociaż on te butów nie miał grubych, w ogóle to na adidaski będę musiała mu uzbierać, a chce kupić gaox, zimowe ma ej firmy i jestem nimi zachwycona. W tych wszystkich nike, adidasa to mu się stopki pociły okropnie a w geoxach cały czas ta sama temperatura.
Gratulacje dla kiwaczki.
Haszi u nas było wcześnie widać że MAks to chłopczyk bo w ok 14 tyg.
Niektóre kobiety tyją bo w czasie karmienia u tych pań wzmaga się produkcja prolaktyny.
U nas też dziś super pogoda, jednak nie lubię takich przeskoków bo nie wiadomo jak się ubrać.
 
Przeczytałam i nie pamietam:no:
Gratulacje dla kiwaczki!
Haszi-no to nieźle... Nie pocieszę Cię, ja dowiedziałam się dokładnie miesiąc przed porodem i jak wyszłam od lekarza to od razu do miasta i kupiłam stos różowych ciuszków, kocyk i sukienusię:-D
Tosika - no nie zazdroszczę tych czarnych szwów;-) Ale to pewnie już niedługo i się wygoi:tak: Ja też bym chciała wyciąć takiegomałego pieprzyka z boku brody, ale nie wiem do kogo się zgłosić, żeby nie było gorzej:no:
Robiłam sobie wyliczenia na stronie Dukana (znalazłam tłumaczenie) i wyszło mi, że stosujac tą dietę 17 kwietnia będę ważyć 54 kg:-D I pierwsza faza ma trwać 4 dni. Skończyłam więc ją i teraz jem więcej - nabiał, warzywa gotowane i zero produktów zbożowych i ziemniaków. Póki co nie męczę się, jedyne co to brak mi słodyczy:wściekła/y: A teraz robię sobie zupę Kwaśniewskiego, którą zamierzam jeść na obiad, a reszta z fazy pierwszej. Zobaczymy. Pierwszy raz w życiu się odchudzam:happy2: Pomęczę się, pomęczę, przyjdą święta i znów 59 kg.
Post - możesz spać? Ja przed powrotem do pracy strasznie się denerwowałam. A po jednym dniu w ogóle nie czułam, że tak długo mnie nie było:baffled:
 
Dziewczyny wy tu o dietach ,a ja wtryniam któryś z kolei kawałek ciasta imieninowego od dyrektora:zawstydzona/y: Ale już się tak zasłodziłam,że masakrs:-p
Czas sie do domku zbierać:tak:
 
Hej dziewczyny!! A to nam sie ciąże posypały :D ale to fajnie!! Może jeszcze któraś?! :D

U nas lichawo... Zu ma cały czas katar i kaszel. Na oskrzelach i płucach czysto a flegmy tyle, że dziecko sie dusi. Do tego gorączka i ryki co noc... ehhh... na dodatek jeszcze ja się powoli rozkładam... oj no ale mam nadzieje, że wszystkie wirusy niedługo miną... o!!

Przepraszam, że tak żadko piszę ale nie ma zbytnio czasu. Czasami coś naskrobie na październiuku ale jakoś tam nie ma klimatu :-/ A tak to genealnie Zu nie daje siedzieć przy kompie...

pozdrawiam was wszyściuchne! i buziaki :*
 
hej ja na sekunde bo sie upiekszam przed wyjazdem do teatru
Weronika mi zaczela rano okropnie kaszlec :( narazie po swojemu ja lecze; potem pewnie lakarz:(

Kiwaczko gratulacje!!!!
 
My po kontroli.Mala antybiotyk ma miec do czwartku. Bylam u innej lekarki i mowila ze zapalenie zachaczylo pluca ale jeszcze troche i bedzie ok. Nasza pani doktor chora.
Ja wiedzialam ze Kiwaczka jest w ciazy bo sie chyba chwalila na glownym.
Iza milego wypadu do teatru:tak:
Julia zdrowka dla Zu:tak:
Kaja powodzenia na diecie:tak:
Tosika a ja odwrotnie karmilam Sebe 1,5 roku i schudlam tak ze wszyscy mowili ze wygladam jak kosciotrup, a z Misia nic nie schudlam tylko ze ja karmilam 7miesiecy:tak:
Haszi trzymam kciuki za dziewczynke:tak: Szkoda ze sn nie da rady, a poprzednie porody jakie mialas cc czy sn?
Post to Cinek znowu sie zepsul:-(A bylo tak dobrze, trzymam kciuki zeby spal prawia cala noc:tak:
Madzia smacznego:-D
Ja zaraz ide na drzemke z Misia. Padam, a jeszcze cala noc w pracy beeee.
Jutro sie odezwe.Pa
 
reklama
Witam!
Kiwaczka gratulacje!

kic twarda jesteś. I ty tego twixa nie tknęłaś?
tknęłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p:-p
Post oby noce znowu wróciły do normy:tak:
Renia ze złtym też pewnie ładnie:tak:
Madzia jak ja bym tyle słodkiego jadła to nie wiem ile by mi przybyło:-p:-D
Dorka zdrówka dla Misi
KATE zdrówka dla Antosia:tak:
U nas też cieplutko, mały też w adidaskach chodzi:tak:
mały wyje potem jeszcze coś napiszę:-p
 
Do góry