reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

i ja się witam:-)
a ja dzisiaj obolala chodzę:no: znieczulenie z noska zeszło i mnie teraz wszystko boli:no: i do tego brak normalnego jedzenia:confused2: pochlastać sie można:crazy:

Kate to się Wam porobiło:no: zdróweczka dla Antosia!!!!:tak:
Kaja masz rację ta dieta jest baaardzo monotonna:sorry: ale aby do poniedzialku, bo wtedy wprowadzam warzywka:-)
Madzia no rzeczywiście teściowa potrafi wyprowadzic z rownowagi:wściekła/y: i ja przepraszam bardzo ale z czego Ty się chcesz odchudzać??:angry: i proszę mnie tu też nie denerwować, ze chcesz wloski obciąć!! normalnie wypiszę z rodziny jak mi to zrobisz:-p
Pabla a co to są za leki?? i na czym ta kuracja bio- cośtam polega??
Surv u nas w zwiazku z tym, ze niedawno skonczyl się antybiotyk, a znowu coś dziecinke bierze to kurujemy się domowymi sposobami i ja jej daje syropek (pół cebuli, dwa ząbki czosnku, dwie-trzy czubate łyzeczki miodu i pól cytryny i to zostawiam w cieplym na 3 godz. i później daje malej tak trzy łyzeczki dziennie:tak:)
Dorka moze to byc serce (moja mama jest sercowa i ma takie objawy) ja natomist też szybko mam zadyszke i się męczę ale ja jestem alergiczką i mam astmę:tak:
Haszi główka do góry!!! wszystko bedzie dobrze!! mówię Ci to ja - etatowa czarownica na bb:-p i koniecznie czekamy na relację od ginka;-)
Post a co słychac u naszej Kiwaczki??
aaaa zapomniałam Wam napsiać, ze jeszcze się nie widziałam z projektantkami (bo poniedzialkowe spotkanie przelożyly ze względu na chorobę córki jednej z nich) i mamy się spotkac w przyszlym tygodniu:tak:
 
reklama
Witam!

oj nie dobrze z tymi choróbskami

trzymajcie się dzielnie

Tosika mikstura super i sprawdzona i tosia się nie buntuje?
ja dla Sylwii i dla nas robię tak : 2 szlanki miodu,sok z 5cytryn i 5 główek czosnku w smaku strasznie czosnkowe ale gdy zażywaliśmy regularnie nie było w domu nawet kataru a jak odstawiłam szast i oskrzela

Kate zdróweczka i jednak co intuicja to intuicja

Surv to się pani na wasz widok musiało łyso zrobić

Pabla właśnie co to te bio- coś? też mnie ciekawi

Madzia twoja teściowa bije wszystko na głowę,szczęście,że już nie długo

Dorka badanka warto porobić,oby na kontroli było oki

Haszi dzidzię posłuchasz to i humor się polepszy

U nas ponuro i deszczowo,a panna E odmawia stanowczo spania już mi ręce i nogi i uszy opadają
Wczoraj wieczorem mi psikusa zrobiła,bo wrzuciła smoczek do kibelka dobrze,że zapas był bo nie mogła zasnąć
 
Dziewczyny, Biostymina to lek ziołowy homeopatyczny w ampułkach, do kupienia bez recepty. Daje się na czczo pół ampułki dziennie przez 20 dni albo miesiąc, potem z miesiąc przerwy i znów.
my już po fryzjerze, zdjęcia wkleję po weekandzie, jak zrobimy na dworze w świetle dziennym, bo w związku z tym że nie rozjśniałam włosów to rudy wyszedł na razie miedziany - czerwony, za miesiąc umówłam się na rozjaśnienie. A i zrobiłam grzywkę :-))
młoda ładnie siedziała, dała ciachnąć sobie grzywę i tyle.
 
Pabla tyle musimy czekać, buuu. Pokaż ciachnięcie, a kolor zobaczymy później ;-)
A ja sie pytam co u Magdzika, bo jej wieki nie było :-( Post, wiesz coś?
Madzia, nie ciachaj włosków! Nie wyobrażam sobie Ciebie w innym fryzie ;-)
Fredka u nas czuć wiosnę, ale temperatura tak wystrzeliła, że wszyscy czuli sie do bani
 
Dziewczynki ja tak na szybko. Dzidzia ok, serducho jak dzwon, nóżkami kopie, usg nie lubi.
Niby pomiędzy nóżkami widać było ale nic tam nie widać na razie.
To chyba znaczy, że nadal jest szansa na dziewczynkę.Jal u was było, w 15 tyg u ktorejś było coś widać?
 
Hej babeczki
ja strasznie zakrecona z ta przeprowadzka
od poniedzialku na to mieszkanie wchdzi ekipa z odswiezeniem a my na łapy capu przeprowadzke robimy
dziś jeszcze przywieźli blat. Miał być Star gate a jest Star galaxy a wymiana nie wchodzi w grę bo taki zamowilam - taki czeski błąd za kilka tys zł.
Oj mam dość i dola z tej niby pierdoły.
Haszi super ze malenstwo szaleje. U nas w 16 tyg było wiadomo
kate zdrowia dla prezesa
surv oby u Flo to nie nawrot choroby
Pabla extra ze wizyta udana, idzie wiosna i zmiany konieczne
Tosika chlopy w większości jednakie, grunt ze sami zawsze zadbaja aby byli najedzeni

no i jeszcze jedno powiem
spragniona maslanki lyknelam zimnej z lodówki i gardło znowu boli
normalnie pogratulować inteligencji
dobrej nocki
 
Pabla to czekamy z niecierpliwością;-)
Haszi u nas widoczna była cipuszka dopiero w 5 miesiącu:tak: i to dopiero w 3d;-) dr mówil, że dziewczynkę ciężej jest wypatrzeć nić chłopca, ciekawe dlaczego?:-p:cool2:
Fredka wyobraź sobie, że malej ta mikstura smakuje:szok::szok::szok: nawet nie popija i się nie krzywi:baffled::-p w przeciwienstwie do jej brata:sorry2: który najpierw jęczy i kwiczy, a później pije ostentacyjnie dwie szklanki soku:sorry2:

Kic jak Ty wytrzymalaś kobito na tej diecie?? powtarzam sobie, że wytrzymam i będę twarda ale coś cienko to widzę:sorry2: ale na razie drugi dzień minął:tak: jeszcze trzy:dry:
 
Reniu a jaka jest różnica pomiędzy tymi blatami? :-) trzymam kciuki za wtrwalość i pociesze Ciebie moja droga koleżanko, że to wszystko teraz będzie przede mną:sorry2:
 
Hashi, to Cię pocieszę, że jak u nas nic nie było widać, to teraz Flo mamy...a mojej siostrze to, że jest Benek widać było już w 13 tygodniu...czyli w zasadzie szampana do lodówki i można cichutko już świętować Zinę;)

Wiecej jutro, bo na pysk padam, a jeszcze siostrę z Benkiem w dwupaku mam u siebie z powrotem i roboty doszło:/
 
reklama
Witam wieczorkiem:happy2:
Tosika oj powiem że pierwsze dni były cięzkie, zaczęłam w tamten piątek, teraz mi niczego nie brakuje oprócz słodyczy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:tak mnie korci a przede mną leży i mruga zachęcająco twix:wściekła/y:ale mam nadzieję że jeszcze kilka dni wytrzymam bez słodkiego a potem zobaczymy:dry:ale mam taką ochotę że ło matko:-p
KATE ja bym chyba tą lekarke zatłukła, najpierw mówi że panikujesz a nagle zapalenie płuc:szok::szok::szok::szok::szok:
Kasia, Post tez oflądałam YCD ale się uśmiałam przy tym jazzie:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Surv moje przedszkole jest od 6 i byłoby nie do pomyślenia żebym przyszła np na 6.45 bo tak mi pierwsze dziecko przychodzi, no szok żeby prywatny żłobek i czekać na personel:szok:
Renia oj nie fajnie z tym blatem:no:
Haszi u nas bardzo późno było widać płeć, i tak najpierw był chłopczyk potem dziewczynka a potem znowu chłopczyk no i tak zostało:-):-):-)
Kaja można serki homogenizowane ale nie słodzone tylko naturalne no i jogurty tez tylko naturalne, ale ja już kilka zjadłam takich owocowych no i w 6 dni zrzuciłam prawie 2kg:tak::-) efekty są ale trzeba się trzymać tego co można jeść:dry:
spokojnej nocki!
 
Do góry