reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Tosika jak już wyjazd będzie zaplanowany to dam znać. Ja już wiele razy myślałam aby zabrać się za działalność społeczną w naszym mieście, ale tak naprawdę nie wiem za co się zabrać i gdzie się udać. Nikogo nie znam tutaj żeby pokierować, tzn mojej mamy kuzyn jest radnym ale nie mają kontaktów.
Madzia, ja też się przywiązuję do samochodów:-)
MamaBiN zapomniałam odpisać, kurcze szkoda że Natalka ma tą infekcje bo ta wzyta wam przepadnie, a przecież takie kolejki są.
Dorka na roczku było bardzo sympatycznie. Jeszcze przyjechał nasz kolega z dawnych lat i wspominaliśmy czasy kiedy mieliśmy tak po 18-20 lat jak to się "życia nie marnowało tylo korzystało z każdej chwili" pośmialiśmy się.
 
reklama
Tosika a no uzywałam Meridi i zadowolona byłam i jestem nadal:tak:Wątpie,że zdołałabym sie utrzymac na jakiejś diecie,bo ja zbytnio nie mam silnej woli i łakoma jestem na słodycze,a to cos podjem,a tam i tak to było,że mimo diety i ćwiczeń to nie chudłam:no:,a przy meridii to mi sie po prostu jeść nie chciało i nawet na czekolade nie miałam ochoty:szok::eek::sorry: Tym sposobem raz schudłam 8 kg w 1,5 miesiąca,a ,że się później nie powstzrymywałam to znów 5 mi przybyło:zawstydzona/y::sorry:Później (rok temu ) jeszcze raz tą meridie miałam i te 5 kg w miesiąc zrzuciłam i tak do teraz sie trzymam:tak:,ale nie zapeszam:-pJedyne co to niektórzy sie skarżą na skutki uboczne,min na pobudzenie.Mnie to akurat odpowiadało,ale kawy nie mogłam pić nawet z samego rana ,bo faktycznie wieczorem zasnąć nie mogłam:sorry:Ja nie namawiam,ale u mnie sie sprawdziła.Tylko,że koleżanka mi ostatnio powiedziała,że meridie wycofali i w aptekach nie ma,ale nie wiem czy tak faktycznie jest:sorry:

Dobra zbieram się do domciu i po młodego.Jakoś mi ten czas strasznie szybko w robocie dzisiaj zleciał:tak:
 
Hejka!
Julia jak po lekarzu?
Tosika dobrze ze z mala lepiej:tak:
Survi jak ze sprzataniem Ci poszlo?
Kic to sobie odpoczeliscie:tak:
Renia fajnie ze remontu juz prawie koniec:tak:
Madzia powodzenia w szukaniu smochodu:tak:

My juz po pogaduchach i kawce. Jak wrocilam do domu tak mnie rozbolala glowa ze mala do lozeczka polozylam na drzemke i sama sie polozylam w salonie:tak:Teraz juz mi przeszlo choc jeszcze cmi:-(Wazylam sie iz nowu kilo w dol:happy: Jeszcze 4kg i bede wazyla ja przed ciaza:tak: Madzia jak sprzedawalismy Punto to nie bylo mi zale ale jakbysmy sprzedawali Zafire to chyba bym sie poplakala:tak:
 
Witam, robię wiatr
Kuba chory:-(w nocy dostał gorączkę, rano do lekarza, lekarka mówi ze jakbym dwa dni pożniej przyszła to już by było zapalenie oskrzeli:szok:dostał antybiotyk, narazie zmian nie było słychać więc ok. Ale marudny jest okropnie:-(w nocy budził się co 30 min, a i teraz nie umie zasnąć:-(bidulek....dzisiaj tylko tak o sobie,,,sory
 
Dziewczyny wszystko jest ok!!!
Piątkowa beta to nie 75,18 a 7518 babka się pomyliła w rejestracji podając przez telefon... a dzisiejsza to 15306! Więc rośnie! Na usg widać już pęchęrzyk żółtkowy i ogólnie już 14mm jest :-D w piątek idę na kolejne usg sprawdzić czy zarodek będzie ale już mam nadzieje, że to tylko kontrolna wizyta by potwierdzić, że wszystko jest dobrze. Oprócz tego dr powiedział, że jest dosyć duże jajo i może się podzielić a ja jestem narażona na bliźniaki wiec byłoby podwójne szczęście ... nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa!! :-)
 
Julia GRATULUJĘ kochana, tym bardziej że szczęście może być podwójne :-):-):-) Super!

Kubuniu, trzymaj się dzienie łobuziaku. Podobno teraz jakieś takie bakcyle krążą które szybko atakują oskrzela i płuca.
Natasia dzisiaj dostała zastrzyki:-( Poczatek zapalenia płuc jednak.
Narazie nie idziemy do szpitala żeby stamtąd jeszcze czegoś nie przywlec.
Dałam jej zastrzyk o 14:30 i od tej pory śpi bidulka.

Udało mi się wcisnąć do Zabrza na 12 marca. Mam nadzieję że już bedzie zdrowiutka.

Oj, budzi się. Zmykam.
 
Julia super wieści.:-):-):-):-):-)
A ja sobie siedzę w domu sama i czekam na moich chłopaków. D miał dziś wolne popołudnie i zabrał Maksa żeby spędzić z nim trochę czasu, a ja przy okazji mogłam sobie odpocząć.
 
JULIA super wiesci:happy:
MamaBiN oj biedny Kurcacek bedzie miala dupke pokuta:-(Zdrowka dla Niej:tak:
Kamu to sobie wypoczniesz:tak:G zabral mala na spacer wiec moge spokojnie posiedziec na necie:tak:
Kubus zdrowka zycze i zeby nocka byla lepsza:tak:

Misia ma teraz jazde na rozbieranie sie:eek: Rano co chwila miala zdjete rajstopki, a o kapciach nie wspomne:tak:I uparta jest jak osiolek.
 
Julio super wiesci, gratulacje!!!! oby bylo podwojnie :-)
Mamobin przykro :-( biedna mala, nienawidze zastrzykow, a ona taka malutka, oby szybko wrocila do zdrowka
Kicrym dla twojego tez zdrowia, ale choruja wam maluszki
moje kichaja i jakos narazie jest oki, oby tak zostalo
nareszcie mnie glowa przestala bolec, zrobilam salatke jak bedzie dobra to sprzedam przepis :happy:
spokojnej nocki
 
reklama
Iza zołzo jedna:crazy::-p jak mogłaś???:wściekła/y:;-) jak to się nie pytałam?? pewnie, ze się pytałam, prawda dziewczyny???:-p ale wtedy chyba net Twoj nie działał:-( no nic co się wlecze to nie uciecze:tak:
Kamu chociaż Ty mnie nie zawiedziesz:-p no a odnośnie działalności to np. zacznij działać w radach osiedkowych, albo może znasz jakieś stowarzyszenia działające na rzecz Waszego miasta, albo może organizacje kobiece?;-) albo możesz iśc od razu na głęboką wodę i do partii polit się zapisać (aczkolwiek nie polecam na początku Twojej ewentualnej kariery społecznej, bo tutaj to trzeba mieć silne nerwy i być wprawionym, bo inaczej będziesz tylko od podaj, zanieś, pozamiataj:wściekła/y:)
Dorka oj to ładnie spada Ci waga:tak: a co robisz???:-)
MamoBiN biedna nasza mała Natka:-( kurcze rzeczywiscie też coś słyszałam o tym, że baaardzo dużo osób zapada na zapalenia pluc i oskrzeli:-(dobrze, że chociaż nie musicie chodzić do szpitala na zastrzyki:tak:
Julia no super!! To teraz czaruję na bliźniaki;-)
Madzia no kuszą mnie te tabletki;-) ale też się naczytałam o skutkach ubocznych:no: a ja bez kawy żyć nie umiem:zawstydzona/y:
Kic zdróweczka dla Kubulka!!!

a my mamy cięzki ten tydzień:confused2: w środę jedziemy do Łodzi, wracamy w czwartek (mam trzy kontraktacje) a w piątek mamy spotkanie w Warszawie:eek:
 
Do góry