reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Haszi, nie miałam takiej zabawki:-p
Dorka, żeby czas w pracy szybko minął:tak:
Mondzi, widać dzień bardzo udany - super!
A ja wskakuję do łóżeczka z książką. Do jutra!
 
reklama
Witajcie u nas dziś słoneczko od rana świeci. Jak tak sobie siedze w domu to mam wrażenie jak by wiosna była:-)
D pojechał odkurzyć auto ( bo tylko dziś ma czas) Maks lata od pokoju do pokoju, a ja się nudzę.
Po południu jedziemy na roczek do znajomych.
 
U nas też słonecznie, więc jak tylko Florka wstanie z drzemki (na którą na razie nie ma ochoty:-p) to idziemy na spacer!

Mondzi, super, ze zdecydowaliście się jechać razem, bo pewnie od razu humor lepszy:tak:

Hashi, fajna zabawka, ale wymaga chyba cierpliwości, ja po traumatycznych doświadczeniach z łóżeczkiem dla misia, na razie boję się Młodej zapodać jakąkolwiek zabawkę wymagającą precyzję działania:-p U nas też z nocnikiem postępów brak, w żłobku zaczyna się buntować, w domu nie ma mowy...chociaż widzę, że przelana pielucha zaczyna jej przeszkadzać, bo jak mocno mokro to pokazuje na pupę i przynbosi pieluchę do przebrania;-)

no i moje dziecko zaczęło mówić zdaniami:szok: Wczoraj wypaliła przy wspólnym wieszaniu prania, jak chciałam jej za wcześnie zabrać skarpetkę "Mama, puś to", a dziś od rana trwa zabawa w "a cio to", Mała pyta o wszystko, ja cierpliwie objaśniam, na co nieodmiennie pada pytanie pomocnicze: "a to tes?":-D

miłego dnia!:tak:
 
No to się Florka rozgadała:-) U nas postępów w mowie brak. Cierpliwie czekam na jakieś nowe zdania. Maks już położony na drzemkę, jednak słyszę że jeszcze nie śpi i buszuje po łóżeczku
 
Hej dziewcznyny

Cale wieki mnie tutaj nie bylo, tj. nie pisalam bo podczytywalam was z ukrycia:rofl2:.
Poczytalam, ze dzieci juz z nocniczkow korzytaja, mowia calymi zdaniami (Surv- wow:szok:), no i stwierdzam, ze moje dziecko jest daleko w tyle.

Julia- trzymam kciuki za to, aby jednak wsystko bylo ok.
 
hej
jestem nareszcie, nie mialam neta
ale wrocilam :-p steskniona hehe
jak poloze maluchy to poczytam co u was

Julio trzymam kciuki, moze jeszcze urosnie, zycze z calego serca
Kaja wspolczuje klotni :(
Tosika zdrowka!!!
Surv gratulacje dla corci!!! u nas hitem jest NIE TO, TĘDY, DAJ MI, ŻÓŁW hehe i nauczyla sie mini mini (mimi) smieszna jest
Haszi ja znam ta zabawke, jest fajna, mysle wlasnie kupic, tylko cos zaczela brac wszystko do buzi, łobuziara... a zakochala sie u kuzynostwa w wywrotce, chyba na Zajaca kupie
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki:-)Witam się wieczorkiem. Ja tak jak Beaa obserwuję z "ukrycia":zawstydzona/y: Pewnie wiosną się uaktywnię:-D
Tym bardziej weny brak że u nas mały szpital:eek: Natasia padła bidna spać a Bartek baje ogląda więc się wreszcie dopadłam do kompa. M. pojechał na egzaminy do Spały a ja się użeram z tym moim inwentarzem chorutkim.

Powiem wam że dzidźki powalają nowymi umiejętnościami. U nas jak zwykle lekkie tyły:-p

Florka, RESPECT :tak::-) Natasia nadal w kwestii mowy jest sto lat za Murzynami:-D Teraz opanowała pokazywanie paluszkiem co chce dostać albo gdzie pójść i w nosie ma inną komunikację bo wszyscy reagują wzorowo na jej paluszek.

Kaja jak się wypachnisz na wieczór to m. przyjdzie migusiem przepraszać :-D

Tosika zdrówka dla niuni:tak::tak::tak:Łączymy się w bólu.

Moi teraz oboje chorzy. Byliśmy u moich rodziców 3 dni i wrócilismy chorzy. Bartek miał zapalenie oskrzeli:szok: ale po antybiotyku i kilku syropkach już własciwie jest zdrowy. Gorzej z Natasią. Od środy gorączkuje. We czwatrek p. "doktor dziwna" (nasza na urlopie) stwierdziła że to tylko przeziębienie ale antybiotyk dała:eek: Wczoraj mała gorsza, ciężko oddychała. Pojechaliśmy na dyżur na pogotowie. Pani doktor dała nam skierowanie do szitala z podejrzeniem zapalenia płuc:szok: Tam się wyczekaliśmy prawie 2 godz. na izbie przyjęć a pan doktor uznał że zapalenia płuc nie ma, dziecko nie ma gorączki to do domu. A dzisiaj znowu 39,0 st. temperatury. Prawie nic nie jadła przez2 dni. Jutro rano grzejemy do naszej doktórki. Ech.
Zrobiłam inhalację, wtłoczyłam atybiotyk, oklepałam i śpi bidulka. Ale kaszle jak niewiem ;/
Najgorsze jest to że udało mi się na wtorek załatwić wizytę w Zabrzu a tu taki klops. Znowu będziemy czekać w kolejce.
Julia trzymam kciuki :tak: Może się ukrywa wstydzioszek:-) Głowa do góry.

Haszi to Twoje Tornado daje się okiełznać przy takiej precyzyjnej zabawie??? W szoku jestem:-) Natańka pożarłaby te "pinezki"
Zabawka fajna. Pamietam z zerówki takie cuś:tak:

Dorka gratki dla Misi za nocnikowanie.

No i niewiem co jeszcze miałam napisać:zawstydzona/y:
O kurczę, może już starczy. I tak wyprodukowałam posta na miarę Tosiki niemalże:-D:-D:-D

Miłego wieczoru.
Idę ogarniać chałupkę.
 
Ostatnia edycja:
Witam,juz wekeend w pracy za mna.Jutro wolne wiec moze troszku odpoczne:tak:
MamaBiN zdrowka dla dzieci:tak:
Survi brawa dla Flo:tak:Misia tez ostatnio calymi zdaniami wali. Ostatnio w sklepie zobaczyla bulki i na caly glos "mama bule daj":-D
Beaa nie przejmuj sie. Jak Zainab zacznie mowic to bedziesz miala dosc:-D
Iza Wercia tez duzo mowi:tak:
Kamu jak po imprezce?
U nas chwile slonko swiecilo,a potem padal droniutki snieg:tak:Po pracy zawiezlismy Sebe do mojej kuzynki na kilka dni:tak: Ciekawe ile Kasia z nim wytrzyma;-)
Do jutra.Pa
 
reklama
Julcia tulę
Mondzi super, że razem spędziliści dzionek:-)
Mamabin zdrówka dla Kurcacka
Tosika super, że już lepiej z maleńką
Pabla oby te kupki to na ząbki, u nas ostatnio po szczepieniach były takie brzydkie niespodzianki
Flo w szoku jestem z gadulstwa - piękniutko:tak:

u nas dziś wycieczkowo
byliśmy w Bielsku. Bardzo ładne miasto:-) no i pogoda super
zakupiłam ekologiczne jedzonko i Yerbę z osprzętem:-p teraz będę jak Cejrowski chodzić z termosikiem wszędzie i popijać;-) ale mam dosyć kawy i liczę, że to posmakuje w zamian:cool:
wczorja robiłam porządki na mieszkaniu
pomyłam okna i podłogi i do dziś czuję ból rąk i kręgosłupa:sorry:
jutro pracowicie bo kuchnie też będą montować:tak:
a co do meblika to dokupiliśmy szafę i regał z serii sawanna
jak się rodził kupiliśmy łóżeczko i komodę więc teraz domeblowujemy
ale gdybym dzis miała wybrać to Dakar bym mu kupiła - bardziej chłopięcy;-)
 
Do góry