reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Ja tez wszystko rano przeczytałam ,ale już pozapominałam co komu napisać miałam:zawstydzona/y:

Kamu ja widze duże postępy odkąd Macius do żłobka chodzi.Tylko to cena:szok:,ale może u was cos taniej bedzie:tak:
Kasia zdrówka dla całej familji.
Tosika daj znac po lekarzu,ale pewna jestem,że to nic groźnego:tak:Przyjemnego wypadu do kina!
Andula pochwal sie kozaczkami!Ja tez na jakieś poluje,ale cos mi nic w oko nie wpada:sorry:
Kaja oby dobry nastrój szybko wrócił.Współczuje tej sytuacji z rodzicami:-(

Popracowałam i siedze teraz na necie w poszukiwaniu auta,bo jakos na chłopa w tej kwestii liczyc nie mogę:sorry::no:
Nad ranem żesmy znów trochę z Maćkiem balowali,tym sposobem nie śpie od 4.15:wściekła/y:,bo jak juz młody przysnął to ja musiałam do pracy wstawać:crazy:,a skubańca później trza było dobudzać do żłoba ,bo by zaspał:sorry:
Z oczkami juz w miarę:tak:
 
reklama
Kaja, ale Ty na tej rozprawie nie byłaś, nie? Myślisz, że gdyby tę decyzję podjęli wcześniej, byłoby lepiej? Na pewno dla Ciebie to spore przeżycie, ale chyba nic nie da się zrobić. Przytulam.

Renia, skoro koniec widać, to git.

Survi, co to za nowa dieta? Ja na wiosnę będę musiała znów powalczyć, bo trzy kilo na plusie po zaprzestaniu diety :zawstydzona/y:

Pabla, u nas też z kupą problem, bo Julia robi na ogół zaraz po przebudzeniu, jak jeszcze ma pieluchę. Dzisiaj jak jej się chciało, to siadała na nocnik, sikała, znów siadała, i w końcu do rajtek zrobiła. Wrzuciłam do nocnika, a jej dalej coś nie pasowało.

Andula, mam nadzieję, że humor sobie poprawiłaś... kozaczkami... ja dzisiaj kupiłam Julii spodnie Next w ciucholandzie za 18 złotych, czerwone sztruksy i trochę mi lepiej.

Dorka, my od dłuższego czasu używaliśmy pieluch z biedronki tudzież lidla. I w nich jest dyskomfort, bo Julka jak miała dużo nasikane, to chciała ściągać. I teraz jak jej się coś przytrafi, to też od razu przychodzi. Może spróbuj jeszcze raz. Pamiętasz, jak jakiś miesiąc temu zawstydzała mnie Wasza walka i dzięki Wam zabrałam się za Julię...?

Kamu, u nas też dzisiaj słonecznie. Wzięłam Julię i pojechałyśmy po Tymka - czuję się 5 lat młodsza.

Tosika, baw się dobrze.

Madzia, oj ja bym samochodu nie znalazła chyba, bo się na tym nie znam. Zawsze w razie czego możesz z jakimś obcym chłopem swój wybór skonsultować - wtedy mąż na pewno się zainteresuje.

A ja dzisiaj wreszcie inny dzionek sobie zaplanowałam. Była u mnie kumpela z bb, z wątku Tymkowego. Takie oderwanie od rzeczywistości... Odpoczęłam.
No i jako gorliwa mamusia, bez możliwości wyjścia z domu, zapytałam siostrę w przedszkolu, czy Tymi sprawia jakieś problemy i coś trzeba z nim omówić. Usłyszałam, że niewiele jest takich rodzin jak my :)-)) i że Tymuś jest super. No... taka mała psychoterapia :-) A tak swoją drogą, to nie przypuszczałam, że kiedykolwiek w przedszkolu Tymka tata będzie grał pierwsze skrzypce, a ja będę się pojawiać z uśmiecham raz na dwa tygodnie. Zwłaszcza, że tą siostrę akurat znałam z młodych lat.
 
Ja dziś cały dzień nieżywa - kara boska za podżeranie;-) Jest już trochę lepiej, na suchym chlebku jadę, moze wieczorem jakieś warzywa. A co do diety, to źle się wyraziłam, nei tyle wyniszczająca, co monotonna - nie mam czasu gotować dla rodziny i potem jeszcze dla siebie wymyślnych posiłków, więc jadłam na okrągło suchego kurczaka i warzywne mrożonki:crazy: Ta nowa dieta, to coś ala dieta niełączenia: rano tylko węglowodany, potem normalny obiad - wszystko co się chce, a wieczorem tylko białka - szczegóły ma mi siostra podesłać to się podzielę:tak:

Nic, zmykam do wyra z powrotem, mała dopiero ze żłoba wrca, bo pospała do 16:-)
 
dziewczyny jestesm podłamana:-:)-:)-(
mała ma zapalenie oskrzeli i to bardzo poważne (dr się zastanawiała czy nie wyslać na rtg:-:)-:)-:)-( bo miała wachania czy aby to nie pluca??) mamy całą torbę leków i koniecznie mieliśmy zakupić nebulizator (kurcze z 10 aptek obleciałam zanim znalazlam odpowiedni:eek:) no i konieczny antybiotyk:-( a przecież byliśmy w ciągu tych trzech tygodni u naszej pani dr z przychodni (ostatni raz w ten poniedzialek:confused2:) i co kazała odstawić wszelkie syropki (bo może to one potęguję flegmę i stąd ten kaszel a brać tylko clemastin) gardełko wg niej cudowne (a dzisiaj normalnie czerwoniaste:angry:) i chodzić na specerki i się nie przejmować:wściekła/y: po prostu przez tego babszytala Tosia mogla w szpitalu skonczyć:-:)-:)-( aż mi się plakać chce:-( zastanawiam się czy rabanu w przychodni nie zrobić?:confused2::wściekła/y: przecież ona już wtedy charczala jak kotek!!!!! a ta nic:no: wybaczcie, ze nic więcej nie napisze:-(
aaa i na film nie poszlyśmy, bo jak tu iść ??? bym psychicznie nie zniosła :(((
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkiem:-)
Madzia no to niezle Macio daje Ci popalic ,a ja narzekam ze Misia wstaje o 7.30:eek: Samochodu to ja bym nie znalazla, tym zajmuje sie G.
Mondzi probuje dalej:tak: Misia co chwile wola pupa(to i kupa i siku:-D) wiec ja sadzam czasami zrobi a czasami nie zdarzymy:eek: Ale juz wie o co chodzi:tak:
Survi zdrowka jeszcze raz. Flo widac kocha zlobek i lubi tam spac:laugh2:
Kamu u nas jest ten problem ze nie ma zlobkow a do przeczkoli przyjmuja od 3 lat wiec tylko opiekunka. My bedziemy placic 300zl na miesiac, najwiecej potrzebujemy 7 razy w miesiacu:tak:
Tosika jak mala? Mam nadzieje ze dobrze:tak: I milego seansu zycze:tak:

My dzis w ramach diety;-)bylismy w Mc Donaldzie:-D U nas sa promocje i 2 zestawy dla dzieci 15zl kosztuja:tak: Jest u nas kuzynki corka wiec poszlismy:tak:Przed chwila zrobilam sernik(pierwszy raz w zyciu:tak:), jutro zobacze jak
mi wyszedl:tak:
Milej nocki zycze, zeby wszyskie dzieci grzecznie spaly:tak:
 
Tosika dopiero teraz doczytalam:-(Biedna mala, po inhalacjach na pewno szybko jej przejdzie. Misia tez miala niedawno zapalenie oskrzeli i szybko jej sie poprwilo po inhalacjach:tak:
 
heloł

Tosika to szok:szok: podejrzewam, że do tej pani dr już więcej się nie wybierzesz więc się nie ptyczkuj tylko zrób burę
oby inhalacje pomogły i maleńka wróciła do formy
normalnie załamka jak można nie zdiagnozować zapalenia oskrzeli:crazy:

Surv widzę, że walczysz z dietowaniem:-)
ja odpuściłam ale za to aerobik 3 razy w tygodniu - bardziej kondycyjnie ma mi pomóc, a poźniej pewnie i efekty objętościowe obaczę

Mondzi z tymi tanimi pieluchami to jest sposób
znajomej córcia chodzi w takich zwykłych tańszych i jak nasika to łapie za pieluchę i pokazuje mamie, że trzeba ściągnąć bo sisi:tak:, a one rzeczywiście gorzej wchłaniają wilgoć i przeszkadzają
muszę wypróbować ten sposób u Tymka bo niebawem wasze pociechy będą same siadały na ubikację a moje dalej w pampersie:baffled:

no i zakręciłam się i nie wiem co więcej
zmykam spać
dobrej nocki
 
Hej!

Tosika szok normalnie:szok::szok::szok: jak lekarka nie umiała rozpoznać zapalenia oskrzeli:confused: ,przeciez byłyscie w poniedziałek to juz musiało sie cos na oskrzelach dziać:eek: Masakra,zeby dobrze dziecka nie osłuchac,zwłaszcza ,że od dłuzszego czasu ją kaszel męczył.:no:Zdrówka dla Tosieńki,oby jej inhalacje szybko pomogły.
Mondzi fajnie,że odpoczęłas.Zawsze jest potrzebna taka odskocznia,to i człowiek inaczej na świat patrzy:tak:
Renia az ci zazdroszczę tego aerobiku,ale jakos ciężko mi się wybrać:zawstydzona/y:
Dorka i jak sernik? Ale mi smaka narobiłaś:-pzwłaszcza,że ja z rana to dałabym sie pociąć za cos słodkiego:-p:tak:

U nas noc w miarę,impreza dopiero nad ranem była:eek: Maciek od 4 spał z nami ,ale niezbyt dlugo żesmy pospali,bo o 5.15 stwierdził,że sie już wyspał:sorry:.

Co do nocnikowania,to u nas wieksze sukcesy były rok temu:sorry: Teraz młody chwilę posiedzi,ale nie nalegam.Zawsze siedzi przed kapielą,ale jak coś zrobi to jest siwęto lasu.W żłobku nie sadzają,za to pani nam wczoraj powiedziała,że Macius zaczyna pokazywać na pieluszkę u mówi "be" jak cos zrobi.Tez to już kilka razy zauważyłam,więc jest jakies światełko w tunelu,że młody zaczyna kumac o co chodzi:tak:.
Ale fajnie,że dzisiaj piątek:tak::-)Słonko zaczyna swiecic to odrazu człowieka optymistycznie nastawia:tak:
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Heloł wam!! Dziewczyny właśnie sie zbieram do lekarza... oj ale sie denerwuje, mmam nadzieje, że wszystko okej jest. Jak tylko wrócę to dam znać! Nie spałam pół nocy takiego mam jakiegoś stracha... ojoj...
 
reklama
Witam
Madzia sernik ok tylko troche opadl:eek:Dlaczego u Macka w zlobku nie wysadzaja dzieci na nocnik?
Julia trzymam kciuki za to zeby bylo ok.Daj znac jak po wizycie:tak:
Tosika jak mala po nocy?

Mala dzis troszke dluzej pospala bo watala o 8.15, wiec nie zle.
 
Do góry