reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

aga&niki - super malutka:tak::tak::tak: Zosia też rozgadana:tak: I też trochę liczy - trzy, pięć, osiem:-D
Tosika - no to nieźle z synkiem:-D:-D:-D Ma powodzenie:tak:
A moja koleżanka, chyba wam to opowiadałam, stwierdziła, że niedługo może zostać babcią... Jej córa ma 15 lat, a ona zaszła w ciążę mając 18:-) A rocznikowo młodziutka jak my:-D ;-);-)I babcia:szok:
Post - aż niewiarygodne:szok: Doczytałam dalej, że ustawili ja tylko do zdjęcia... Bo to bardzo niebezpieczne:no:
 
reklama
witam
a ja uśpiłam smoka i mam luzik:-)

dziś się nabiegałam a raczej najeździłam - oczywiście budowlanka na topie;-)
mam new ekipę i się uwijają:-) kurcze obym tylko nie zapeszyła:-p
fama się rozeszła szybciutko jaka ja to jestem okropna zołza więc szansa jest, że będą czuć respekt:cool:

Tosika nie dziwię się, że Kornel ma branie bo przystojniaczek rośnie że hoho
jedynie co mnie dziwi, że nadejszly czasy, że to dziewczyny proponują chłopcom "chodzenie" - normalnie świat stanął na głowie
Aga jeżeli regularnie będziesz tu zaglądała to zaraz nas wszystkie spokojnie poznasz:-)
zdrówka dla zakatarzonych
a co do nocnika to dziś moje małe podeszło sobie z soczkiem, wlało kilka kropel do środzeczka i zawołało "o o":-D czyli kuma o co biega;-)
 
Witam:happy2:
ja znowu przelotem:baffled:
o 19 wróciłam z warsztatów:confused:położyłam małego spać, zjadłam ogranęłam sajgon bo M nie widzi że syf w domu totalny:wściekła/y:nowy aparat mu przyszedł to sie bawili z Kubusiem:wściekła/y:
Tak na szybko...
KATE gratulacje!
Post dla mnie to nie natrualne zeby tak małe dziecko stało, no ale cóż, dla mnie robione na pokaz:dry:
Renia i bardzo dobrze z budowlańcami trezba ostro:-)
Aga super masz malutką:tak:

U nas pogoda rewelacja, byłam dzisiaj z dziecmi na dworze, tak zjeżdzalismy z górek że miałam majtki mokre:szok:ale super było, dzieciaki zadowolone:happy2:
spokojnej nocki!
 
witam sie i ja:-) w końcu jestem;-)
ależ zrobilam przecenę w dzieciowym:baffled: prawie wszystko mam po 19 zł:-p

Post ale jaja z tą dziewczynką:szok::baffled: moja Antonina jak miala 7 m-cy to dopiero siedziała;-) ale jedna mama dobrze napisła tam, ze to baaardzo niebezpieczne dla kręgosłupa:-( no i kochana Ty normalnie za dużo nam tu imprezujesz:-p:-p:-p:-p:cool2::cool2::cool2: przywołuję Was tu do porządku;-);-);-)
Mondzi nie dzwońcie jeszcze, lepiej chwile poczekać:tak: no i odżyjesz w marcu jak do ludzia pójdziesz;-) ale wtedy mniej czaasu będziesz mieć dla nas:-(
Renia- zołzo:-p ale masz kombinatora małego:-D:-D:-D:-D:-D
Aga&Niki trochę z nami pobędziesz i szybko załapiesz who is who;-);-)
Kicrym skąd ja to znam:sorry2: moj M jak dostanie "nową" zabawkę to też świata po za nią nie widzi:dry: i ogólnie masz rację, chlop balagan totanie nie przeszkadza:wściekła/y: wręcz czują przy nim luz i bezpieczenstwo;-)
Madzia na moje oko to pewnie zęby:tak:
a ja jutro idę na imprezę;-) koleżanka robi imieniny:-) takie babskie:-) i zapowiedziała, ze cel przewodni imprezy- urżnąć się:cool2::-p szczegolnie jak chlopy nie widzą (to ma być w lokalu zamkniętym na cztery spusty);-) tylko najgorsze jesst to, że mi się tak nie chce:sorry2:
dobra idę bo chata prawie wolna (mała smacznie śpi) to tatuś obiecal masaż:szok::szok::szok: tak sam z siebie:baffled:;-) pewnie coś chce:cool2::-D:-D:-D:-D
 
Kaja1978 To jeszcze nic, w rozmowach w toku była kiedyś 28-letnia babcia bliźniaków :szok: ona urodziła córkę mając 14 lat, a jej córka tak samo tylko że bliźniaki:szok::baffled:to jest szok...

tosika jak ja marzę o wyjściu na taką imprezkę :zawstydzona/y: ech... mój też bezinteresownych masaży nie robi;-):-)

kicrym zazdroszczę szaleństwa śnieżnego... my już 3 tygodnie jesteśmy więźniami domowymi :baffled: katar bakteryjny którego nie możemy się pozbyć:wściekła/y: ale mam nadzieję że jeszcze pogoda na szaleństwa dopisze w lutym;-)

wiem, wiem... powoli dojdę tu do ładu z wszystkim ;-) a przy tak miłym przyjęciu aż chce się pisać :cool2:
 
Tosika...no wiesz faceci lubią imprezy a Cinek mnie jakoś zawsze przekona że warto:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

no dziewczynka owszem postawiona ale że stoi to szok:szok: bo przecież dzieciakom się nóźki zginają i gibią się na boki a ona ni hu hu..

spróbuję się położyć..może tym razem imprezy nie będzie:-):-):-)

obiecuję że jak z młodym wejdziemy w okres postu i przystopujemy z imprezami to popiszę normalnie bo teraz muszę się dżemnąć bo nie wiem ile mi zaplanował spania:tak::tak::tak:

buziaczki
 
Pierwsza:-D

Post no my tak od urodzenia imprezujemy:sorry2::cool2:Nie no było kilka nocek,że sobie odpuścilismy,ale generalnie noc bez impry to noc stracona, z tym,że może wy bardziej balujecie;-)
Aga ja jeszcze nie miałam okazji oglądnąć filmiku,bo w pracy nie mam głośników,a w domu to już mi sie kompa nie chce włączać i omijam go szerokim łukiem-8 godzin w pracy przed mionitorem mi starczy:sorry2:No,ale z tego co piszecie,to masz niezłą artystke:szok::szok::szok: Widac to czytanie bajek duzo dało,ale cóz mam zrobic jak mój nie usiedzi i w spokoju bajeczki nie wysłucha,chyba że jak jest chory to jakąś krótką da rade mu przeczytać:sorry2:
Renia oby fachowcy tym razem poważnie podeszli do sprawy:tak:
Mondzi no to został ci jeszcze miesiąc,szybko zleci,ale zobaczysz,może troche odetchniesz jak wrócisz do pracy.W moim przypadku przynajmniej tak się stało.A i ja bym chyba zadzwoniła w sprawie tej pracy,może zapomnieli to trza sie przypomnieć.
Tosika to miłej imprezy! ja sie w sumie też wstępnie na jutro umówiłam z laska z bb,ale też ochoty nie mam:sorry2:Tylko,że wiesz,jak sie nie chce to później najlepsze imprezy wychodzą,więc chyba warto:tak:
Kicrym szalona jesteś!:-D a co do m to ja tez się za to niezmiernie wkurzam,ale do tych chłopów nie dociera.Ja nie wiem czy oni aby przypadkiem nie maja ubytku w mózgownicy i im tam zbytnio potrzeba zachowania porządku nie hula:baffled:

Mój akrobata poszedł wczoraj spać przed 19:szok: Nie dało sie go dłużej przetrzymac,bo znów go gorączka brała:baffled:O 21 go jeszcze przebierałam na śpocha,bo cały mokry był,a o 3.15 stwierdziła,że się już wyspał:szok::wściekła/y::no: Do 4.30 żesmy się usypiali,a o 5.30 budzik zadzwonił:baffled::wściekła/y::sorry2:taka impreza:dry:
Rano rześki jak skowronek latał i goraczki nie miał,więc do żłobka poszedł,ale dzisiaj stresa mam mniejszego,bo teściowa w domu to go najwyżej odbierze,w razie czego.W prawdzie mógł z nia zostać,ale ja tam wole jak do żłobka idzie niż jak w domu sie rozpuszcza:dry::sorry2:
 
Druga:-)
Madzia, ale impra nocna:sorry2:Nie lubię takich;-)U mnie Olga drugą noc z rzędu się przebudza i mnie woła. Myślę, że to przez rosnące zęby (trójki na górze). Zobaczymy
U nas z czytaniem Oldze książek też kiepsko - nie chce. Ale Miki był taki sam, a teraz bardzo lubi:tak:
Post, straszny imprezowicz z Cinka. I kto by pomyślał jak to jakie kochane i grzeczne dziecko;-)
Kicrym, ale dzieciaki mają z Tobą ubaw. Ciekawe kto lepiej się bawił;-):-D
Renia, ostra z Ciebie Babka;-)Tak trzymać - z chłopaki a zwłaszcza robotnikami, trzeba krótko:tak:

Znów nam słonko świeci - czaaad. I na dodatek piątek - żyć nie umierać!
 
hejka,
Tosika- udanej imprezki!! Urżnij się porządnie:-):-)
Madzia -ale nocka, współczuję.....u nas praktycznie od urodzenia żadnych baletów nie było i odpukać nie ma. Dziś nocka przespana bez pobudki od 21:00 do 07:00 rano.
Kasia - oby szybciutko te trójki wyszły!!
Renia - musisz trzymac robotników w garści bo nic nie zrobią!
Kicrym - mam nadzieję że lenka w przedszkolu trafi na Pania z takim zacięciem pedagogicznym jak Ty!!
ja wcinam sniadanko, młoda już w żłobku, m w pracy. zaraz lecę po odbiór paszportu a potem do pracy. jejku, jak dobrze ze dziś piątek:-D:-D
 
reklama
Do góry