reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam i ja:happy2:
mam kilka minut do wyjścia do pracy więc zaglądam na szybko:happy2:

no my tak od urodzenia imprezujemy:sorry2::cool2:Nie no było kilka nocek,że sobie odpuścilismy,ale generalnie noc bez impry to noc stracona, z tym,że może wy bardziej balujecie;-)
u nas identyko:baffled::sorry2::sorry2::sorry2:

Ciekawe kto lepiej się bawił;-):-D
no chyba ja:-p:-p:-pnie no żart wszyscy sie razem bawilismy, dzisiaj mnie tak ręka boli, bo wciagałam po kolei 20 dzieci na górke po set razy:cool2:ale i tak był czaaad:-D
Aga no ze swoim to ja tez na górke chodze ale takich ceregieli nie odstawiam:-ppracuje w przedszkolu:happy2:
Tosika dawaj czadu!a propo Twojego sklepu to masz tez coś w internecie???jak takie przeceny to może bym cos zakupiła:tak::-)
Pabla dzieki , mam nadzieje że "moi" rodzice (w sensie przedszkolni) tez są zadowoleci:-p
ok zmykam:happy2:aha u nas tez super pogoda...a ja na studiach:wściekła/y::baffled:
 
reklama
Ja znowu odmeldowuję się w pędzie....fatalnie zalatany ten tydzień, dałam sobie w kośc, a kolejny nie lepszy....dziś się w lustrze nie poznałam u mamy i dłuższa chwilę sie zastanawiałam, skad tu się ta stara baba z worami pod oczami wzięła:-( Postaram się w weekend nadrobić forumowe zaległości, a teraz pędzę dalej...;-)
 
Jak to miło myśleć że nie tylko ja imprezuję po nocach od 18m-cy ;-) ale u nas rozwiązaniem stało się spanie z Nikolką... tzn ja śpię z nią w jej pokoju a mój P. w sypialni:zawstydzona/y: ale nie ma wyjścia, bo Niki ma okropne noce... nie muszę dawać jej picia ani jedzenia, ale często się przebudza i muszę być obok... albo np nagle zaczyna krzyczeć "pomocy' "nie chce" lub "mamusiu"... i wiele innych... czasami nawet wzywa misia...:no: nie mam pojęcia o co kaman... ale spanie z nią to jedyny sposób na w miarę spokojną noc... W MIARE bo jeszcze się nie zdarzyła noc idealna:zawstydzona/y::baffled:
a mój P. (czyt.jedyny żywiciel rodziny ;)) wstaje do pracy przed 5, więc... jak się nie wyśpi w nocy to pół dnia po pracy odsypia, ech...faceci!
 
Dziewuszki, ja też przelotem bo padam na buzię bo tym ciężkim tygodniu...
młoda już zasnęła, M uskutecznia kąpiele a ja mykam spać już, bo ledwo na oczy widze.
Kate - zapomniałam Kochana!!! gratki z okazji zdanego egzaminu!!!!!
ja dziś zarezerwowałam nam urlop nad morzem na lipiec o tu:
Debki.pl: Willa Muszelka - IP:tourism - noclegi w Dębkach, Dębki
jestem zadowolona bardzo, bo cena w miarę no i jeszcze mieli wolny jeden pokoj.
wyobrażacie sobie że obdzwoniłam z 15 kwater i 3/4 już ma pozajmowane wszystkie pokoje na wakacje:szok::no: w szoku byłam....no i ceny z kosmosu, ze 150-180 zł za dobę za 2 osobowy pokój.
Mi się udało za 100 zł za pokój, więc jest gitez:-)
dobra, zmykam do łózia.
 
Pabla - wygląda nieźle:tak::tak::tak: Dla dzieci super!
My już też podjęliśmy decyzję co do wakacji - jedziemy za granicę do Czech, hmm ok. 100 km:-D (pieszo, do granicy, mam 15 minut;-)). Ale miejsce piękne, byłam tam jako dziecko - Czeski Raj... I góry i jezioro... Mam nadzieję tylko, że dziecie nasze się nie za nudzi:wściekła/y:
Surv - oszczędzaj się... Dbaj o siebie... Wiem, że łatwo tak mówić... Teraz mam ferie, ale ogólnie śpię 5, 6 godzin i zawsze sobie obiecuję, że odeśpię i zadbam itd.;-) O maseczkach, pilingach nie wspomnę - kończy się na planach...
 
Witam:happy2:
ja zaraz mykam na uczelnię:baffled:u nas pogoda cudna!dzisiaj sie wyspałam bo mamam u nas spała to ona do dziecia wstawała:-p
Aga a myslałaś o psychologu? może jakies koszmary małą nękają:sorry2:
Pabla super miejsce!kurcze taki trud żeby miejsce zarezerwować:szok:ja jeszcze nie wiem gdzie pojedziemy:sorry2:
Surv wrzuć na luz:tak:
Kaja na Czechach jest pieknie:tak:
Miłego dnia!
 
Kicrym jak mówiłam o tym lekarzowi to zwalił wszystko na ząbkowanie... fakt jest taki że mamy dopiero 8 ząbków, w tym ósmy ledwo co wyszedł + 4 mega spuchnięte miejsca :-( ząbkowanie jest dla nas katorgą, raz przez to trafiłyśmy do szpitala, bo nagle wskoczyła taka gorączka że nie udało jej się zbić i dostała drgawek... Kiedyś dawałam jej na noc melisę, ale po 24 przestawała działać... jeszcze są takie kropelki "melisal" czy jakoś tak, muszę to wypróbować :-( dzisiaj tak płakała w nocy i wierzgała nogami jakby ją coś bardzo bolało:confused:

pabla ten ośrodek jest bardzo porządny :tak: nad morzem chyba wszędzie jest ładnie... my w tamtym roku byliśmy w Kołobrzegu w hotelu Górnik ze SPA, ogólnie było super, basen darmowy z temp.32st, więc przystosowany dla dzieci, chodziliśmy z Niki codziennie popływać, ale minus to towarzystwo... same stare dziadki i to głównie z Niemiec:sorry2: dobrze że okolica super;-)z wakacjami jest masakra... my niby jechaliśmy z biura podróży, byliśmy załatwiać wczasy tydzień po rozpoczęciu sprzedaży a już praktycznie nie było żadnego wyboru w datach... a niby Polska to biedny kraj ;-):-):baffled:

W tym roku chyba poprzestaniemy na wypadzie w góry... Bo jestem z małopolski, no prawie ze śląska i blisko mamy:happy2: zresztą w tamtym roku jeszcze dostawałam pieniądze do kwietnia, a teraz została jedna wypłata, więc trzeba przyoszczędzić :zawstydzona/y:

kaja macie jakieś sprawdzone miejsce w Czechach??? :) może masz jakiś link?
 
reklama
melduję, że żyję (aczkolwiek nie czuję, że żyję:-p) bo wedle zaleceń Kasi - dałam z siebie wszystko:sorry2::-D:-D:-D przesiedziałyśmy na fotelach do 2giej (nie bylo tańcow a tylko gadance) ale było super!!! tylko dzisiaj ten kac.....:sorry2::baffled: M nad wyraz wyrozumialy, bo i malą rano wziął z sypialni i śniadanko do łóźka przyniósł, ale ja siebie po prostu nie czuję (ciekawe dlaczego?;-)) a zaraz lecę na wentę dobroczynną ;-) a tu tak mi jeszcze cieżko pionu się trzymać:zawstydzona/y:
wieczorem grzecznie poczytam wszystko :-)
a Kic nie , nie mamy sprzedaży internetowej, jeszcze:-D:-D:-D
 
Do góry