reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Madzia, o taką ;-)
Ale mi nie zrobil:dry:
 

Załączniki

  • IMG_8228.jpg
    IMG_8228.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 20
reklama
pyyyycha kawka;-)

my już pozałatwialiśmy swoje
zakupy sylwestrowe spożywcze i porządki na dziś
jutro jeszcze ciut biegania

cekinki sama poprzyszywam jak nic jutro nie znajde - Kasiu dzieki za podpowiedz:-)

Mondzi kciuki zacisniete
 
Renia serio? Sama "udziergasz"?:-D
Kupiłam sobie dziś bluzkę - bez cekinów, ale może być;-) Zakupy spożywcze połowicznie zrobione, bo musze dokupić składniki na sałatkę - do zapiekanki mam już wszystko:tak:
 
Mondzi mamy pozyczony stary i taki wielki,ze nogi ma na scisk zaczynaja sie nie miescic bo zachacza o siedzenie kierowcy :confused: my kupilismy za 230 zł
Dorka oby humor lepszy byl
maz na zakupach (chociaz tyle tyle :dry:)
w sumie caly dzien go nie bylo; kolezanka wpadla do mnie i posiedzialysmy i na spokojnie pogadalysmy :tak: no i mieszkanie wysprzatalam
Kasiu a jaka zapiekanke robisz?
a kawa marzenie
 
Izabelka, to się nazywa przysmak grecki - polędwiczki, pekinka, feta, ziemniaki i rozmaryn (którego nie dostałam świeżego:dry:) - to główne składniki:tak:
 
Dzięki za kciukasy. Pobiliśmy dzisiaj sprzedażowy rekord. Cztery bardzo przyzwoite sprzedaże :-):-):-) Będzie na lokal.
No i dumam czy jutro otwierać biznes czy jechać do kina (darmówka). Myślicie że ktoś będzie chciał jutro coś kupić?
 
witajcie moje drogie:-)
dojechaliśmy bez problemów, aczkolwiek u nas jazda z Tosią jest okropna (jak nie śpi):no: Kasiu po stokroć wolę juz "juś?":-D:-D:-D bo ja muszę do niej gadć, robić z tatusiem a kuku, śpiewać, tańczyć itd.:baffled: a najgorsze jest to, że ja mam chorobę lokomocyjną:no: i kręcić się za bardzo nie mogę, bo grozi to poważnymi konsekwencjami;-) normalnie jak mamy gdziekolwiek jechać, to od razu przeraża mnie droga z moją małą marudką:dry:
Dorka Twój Seba jest niesamowity,:tak: całe szczęście, że nic Wam się nie stało:tak:
Renia moja Tosia też szczypie, ale wszelkie sugestie slowne zbywa, kategoryczne NIE WOLNO olewa, a jak dam po paluszkach to robi podkówkę (uwielbiam tą minkę, normalnie dla niej bym mogłam codziennie po łapkach dawać:-p:-p:-p:-p:-p ) i płacz:-( aczkolwiek mam taką fajną książkę, na ktorej chowalam Kornela i chyba będę musiała do niej wrócić - "jak mowić żeby dzieci nas sluchały i jak słuchać, aby dzieci do nas mowiły" (chyba tak brzmiał tytuł, będę musiała sprawdzić jak wrócę do domu:tak:)
Iza ja za Chiny ludowe przy Tosi nie posprzątam jak jesteśme same:no: po prostu dziewczyna jak tornedo wszystko po mnie rozwala:cool:
Madzia ale Macio pięknie tanczy:-D:-D:-D:-D:-D
Kic fakt w H&M powinnaś mieć już dawno kartę stałego klienta:-D:-D:-D
Kasia kawusia boska:-)
Mondzi ja bym powiedziała:sorry2: tylko ja taki niewyparzony jęzorek mam:sorry2:
Kaja zdjątko poproszę w leginasach teraz:-p
Kamu no wreszcie pozbyliście się balastu:tak:

no więc teraz po krótce, miejsce fajne, pensjonat duuuzi niestety wczoraj chyba zaczęli dopiero grzać, więc bylo kur**** zimno:wściekła/y: dobrze, ze wzieliśmy ze sobą grzejniczek, dzisiaj już jest ok:tak: towarzystwo bardzo subordynowane i od dnia wczorajszego grzecznie stawia się przy stole i odprawia modły alkoholowe:-p:-p tylko wyobraźcie sobie, że doroslych jest ponad 20cia, a dzieciorkow ponad 10:sorry2: i do tego trzy pietra a co się wiąże, ze jest duuuzio schodków:cool: głośno i ruchliwie jest jak na marszałkowskiej:baffled: a z tego wszystkiego Tosia najmniejsza i za nimi popitala:baffled: a starszyzna (czyt kornel i jego rowieśnicy) jęczą, że młodzież (czyt.3 i 4latki) nie dają grać :-p normalnie sajgon nankółkach ale jest faniusio:-p dzisiaj jak byliśmy na spacerze, to mala przysnęla co bylo dla nas ogromniastym zaskpczeniem, bo ona po prostu na podórku nie śpi:baffled: ale bylo tak cudownie,słońce, zero wiatru, w tle szum morza...ach:-p qkleję foty poźniej:tak: tylko wczoraj mielismy straszna przygodę:no: jedna dziewczynka (czterolatka) połknęła caly listek tabletek (swoich - na alergię) a było ich 11:szok::szok::szok::-:)-:)-( no i szybko karetka, plukanie żołądka i obserwacja do rana:-( zobaczcie jak to trzeba na każdym kroku pilnować dziecka:tak: dzisiaj już jest oki:tak:
a jutro kobietki zostawiają dzieciorków z mężami i rano ruszamy na podboj Gdańska (oczywiscie z kierowcą-piratem Monisią:-p:-p:-p) zapewne wszystkie zakupy będą w locie robione, ale przecież są takie przeceny to aż grzech nie pojechać:-p
dobra już Was kochane nie męczę, jutro zajrzę i zdam relację następną;-)
 
ach zapomniałabym...
Mondzi prośba do Ciebie, czy możecie przygotować nam ofertę dla gdzieś tam 20osob dorosłych , i nieiwem ale z 10 dzieci w przedziale od 1,5 do 13 lat (nie znamy jeszce ostatecznego skladu ludzisk) do fajnego kraju (myślimy o Turcji, Bulgarii, Grecja aczkolwiek moze być i inny kraj) przede wszystkim tam gdzie jest opcja full wypas, plaża piaszczysta przy hotelu, tanio,fajnie i przyjemnie, na dwa tygodnie :tak: (biorąc pod uwagę fakt, ze praktycznie wszyscy jesteśmy razem szukamy, rozważamy i analizujemy gdzie:tak:) i każdy ma za zadanie napisać tudzież zadzwonić do biura podroży i poprosić o ofertę i wybrać tą najlepszą:tak: więc ja od razu do Ciebie uderzam:-p
 
Tosika, uch jeszcze chwilę temu cieszyłam się naszym spokojem, ale jak tak napisałaś o Waszych wojażach (tudzież wyprzedażach), to chyba żałuję, że siedzę w domu (i jutro też będę siedzieć).
Co do oferty, to dawaj jakieś szczegóły. Ważny jest termin, bo od tego zależy cena, wylot, kwota na osobę.
 
reklama
Tosika, ale macie wesoło:-D
Nie, nie, to "juś", wcale fajne nie jest, bo wygląda to tak: Olga "juś? juś?" z jękiem; ja "nie, jeszcze nie" i tu następuje wyk i totalne wkurzenie. Uspokajam i a piat od nowa "juś? juś?":dry:
Mondzi, gratuluję sprzedaży:tak:
 
Do góry