reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej!
My już od 5.15 nie śpimy:baffled:
Ale jak dziecię się w nocy nie budzi to o 5 wyspane ...wrrr:growl:
Jeszcze na K się wkurzyłam,bo może i młody by jeszcze usnął,gdyby nie wspaniałe pomysły tatusia.No i tata poszedł obrażony do pracy,teściowa mnie juz chyba kompletnie wyklnie,bo mu przed nosem drzwiami trzasnęłam,a ja zostałam z marudą:no:Ale muszę młodego jak najdłużej przeciągnąć,bo dziś nie ma czasu na drugą drzemkę,bo po południu do żłobka:sorry2:

Iza tez się nad tym fotelikiem zastanawiałam.Ten co my mamy teraz też się nie rozkłada,tylko minimalnie można go odchylić i jest dobry,młody w nim śpi jak suseł.O taki mamy : ROMER BRITAX EVOLVA 123 ULTRA 9-36 kg od reki W-wa (869036668) - Aukcje internetowe Allegro Teraz jednak wypatrzyłam takie do 200 zł 4Baby http://allegro.pl/item867792370_swietne_foteliki_4baby_rico_9_36_kg_klocki_gratis.html lub F16 http://allegro.pl/item868782271_24_promocja_fotelik_eurobaby_f16_4_kolory_pasy.html i też są spoko i sie rozkładają.Dzisiaj mamy zamiar jechać kupić.

My się sylwestrowo nie szykujemy,tzn.idziemy do znajomych na imprezę z dziećmi:sorry2:My zaopatrujemy towarzystwo w weselną,co nam jeszcze została,a reszta przynosi jedzenie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja. Jeszcze kawy nie piłam, bo czekam na pyszną w wykonaniu m (a pojechał znów cos przy samochodzie grzebać:dry:)
Renia, jak tylko kilka to sama sobie trzaśnij;-):-D

Dziewczyny, jak dzieci znoszą podróże samochodem? U nas obecnie jazda na maksa. Jak nie jedziemy w porze spania, to drze się po kilku minutach "juś?!"
 
Kasia u nas jazda ok,ale jak auto jedzie,bo jak stoi np.w korku to już jest masakra:wściekła/y:A jaką twój m robi kawę,że taka pyszna?
hehe ja też jeszcze kawy nie piłam,ale idę sobie zrobić
 
Madzia fajny :tak: wspolczuje takiej pobudki :confused:
moj maz pojechal kumplowi pomoc a ja sama z balaganem i dziecmi-znowu :cool2:
a co do podrozowania,lepiej jak spi; nawet krotka podroz np 10 min moze byc meczaca bo marudzi
 
Hej!
Stęskniłam się :-)

Dorka, wielkie brawa dla Seby! Mój Tymek ostatnio ryczał jak w wigilię nie mogliśmy wyjechać z naszego podwórka. No i dobrze, że nic Wam się nie stało.

Izabelka, w szoku jestem, że kupujecie foteliki od 9 kilo :szok: Julka jeździ wciąż w takim niemowlęcym do 13 (waży ponad 11) i przy przypływie gotówki myślałam o kupieniu takiego od 9 do 18. Muszę ją włożyć do TYmkowego (9-36) i zobaczyć jak będzie. W sumie to on mógłby mieć już podkładkę samą. Ale ten Tymkowy się nie rozkłada, a Julia często śpi w samochodzie.

Kamu, fajnie, że autko sprzedane.

Madzia, prezent od rodziców genialny.

Co do zachowań nie pożądanych, to Julia gryzie. Moja siostra i mama uważają, że to moja wina, że jeszcze ją tego nie oduczyłam. Za każdym razem dostaje w dupsko i nic to nie daje. Jak coś jest nie po jej myśli, to zamiast podjąć normalną walkę, to broni się zębami. Tymek nauczył się ustępować w takiej sytuacji, co pewnie utrwala ten fatalny nawyk.

Tosiki już chyba nie ma, więc czarów nie będzie, ale proszę o kciuki na dzień dzisiejszy. Po bardzo długim okresie bez sprzedaży wczoraj w biurze było sporo ludzi, no i porobili całkiem konkretne rezerwacje wstępne. Jak dzisiaj zapłacą, to oprócz oczywiście nowej nadziei, będzie trochę kasy na zaległości. Zatem o kciuki proszę.

A wybierającym się na wakacje zagraniczne przypominam, że kończy się właśnie okres największych obniżek cenowych na wyjazdy letnie (nawet 40%). A wystarczy wpłacić zaliczkę. W razie czego oczywiście służymy pomocą.
 
Mondzi kciuki w takim razie zaciśnięte:tak: Trochę mnie zdziwiłaś tym,że Jula jeszcze w tym małym foteliku:szok: Ja wiem,że on do 13 kg,ale jak cie się ona w nim mieści:confused: My ten wiekszy fotelik (9-36) kupiliśmy w lutym czyli prawie rok temu,bo Maćkowi juz za duzo nóżki wystawały w tym mniejszym.Ostatnio jak była u mnie koleżanka z maluchem to Macio chciał koniecznie do jego fotelika wejśc i w sumie to tylko pupa mu sie zmieścila:-D I wg mnie nie opłaca się kupować tych fotelików do 18 kg,jak można odrazu do 36kg,no ale to juz kwestia wyboru,bo te do 18kg są bardziej zabudowane i być może bezpieczniejsze,aczkolwiek ten co my mamy tez jest dość zabudowany i gdyby nie miał podnoszonego zagłowka to pewnie służyłby do 18 kg.

Dobra idę po tą obiecana kawę,bo póki co poodkurzałam,a o kawce zapomniałam:-p
 
Madzia, Julia dość filigranowa jest, a że od dłuższego czasu jesteśmy bez kasy, to jest jak jest. Sporo nóg jej wystaje i pewnie to zbyt bezpieczne nie jest, ale póki co nic nie da się zrobić. Jeżeli będę kupować, bo za maksymalnie trzy stówy, a za taką cenę pewnie nie kupię tego do 36, który byłby rozkładany, nie?
 
Mondzi kupisz:tak: wcześniej w poście wkleiłam dwa takie nad którymi my się zastanawiamy (do 200zł),a na allegro jest jeszcze kilka takich (np.caretro spider,coneco zenith itd.) i w 300 spokojnie się zmieścisz:tak:
 
reklama
No właśnie patrzę na to jakie są możliwości. Pewnie najlepiej by było do sklepu podjechać i Julkę poprzymierzać. Już widzę entuzjazm tatusia jak bym dzisiaj z takim tekstem wyskoczyła ;-)

A u nas dzisiaj w pracy coroczna impreza opłatkowa. Nie godnam :-( Przykre to, mimo iż i tak bym nie poszła. Coraz bardziej dojrzewam do zmiany pracy - oby się tylko udało. Odkąd Tymi nie został przyjęty, bardzo wiele się zmieniło w moim podejściu i nie wiem skąd (papla jestem), ale ona o tym wie. Dzisiaj się obudziłam o 6.00 i już nie zasnęłam - monologi z panią dyrektor :wściekła/y: I tak myślę, czy powiedzieć, co mi leży, czy udawać, że nic się nie dzieje.
 
Do góry