reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Dorka matko cale szczescie ze wam sie nic nie stalo :no::no::no: az strach sobie wyobrazic...
Renia moja mnie szczypie w dekold-klade ja na ziemie za kazdym razem i mowie,ze niewolno,ze mnie bolalo
oni dobrze rozumieja o co chodzi
bylismy na kawce u cioci; zawiozlam chrzesnicy prezent; kupilismy stos mleka -w Rossmanie promocja :-) i pojechalismy i zakupilismy fotelik samochodowy :-)
zalaalismy sie
teraz trzeba ogarnac dom
 
reklama
Renia - ja robię jak Izabelka - odkładam, albo odchodzę... Czasem uderzę ją, ale jej rączką i pytam, czy jej miło (na co ona odpowiada NIE i mnie przytula). Ostatnio to jej minęło, aż do wczoraj, gdy zaczęła mnie świadomie ciągnąć za włosy... Oddałam jej:-p pytając, czy boli, jak mówi, że tak, to ja mówię, że mamę też... Och, sposobów mnóstwo, tylko szkoda, że tak mało skuteczne i trzeba robić częste powtórki:sorry2:
 
Dorka, ale przeżycie:-( Cudownie, że nic się Wam nie stało i wielkie brawa dla Seby:tak:
Kamu, czyli jednak czara mara Tosiki pomogło;-):tak::-D Super!
 
Dorka:szok::szok:dobrze że sie nic nie stało no i Seba zasługuje na wiegachna pochwałę:tak:
Kamu super że autko sprzedane!
Renia ja mówie podniesionym głosem (nie krzyczę) i powtarzam NIE WOLNO!zazwyczaj działa, ale słucha praktycznie tylko mnie:dry:mój M mówi nie wolno i sie smieje więc mały mysli że to żart:wściekła/y:a moja mama to samo:wściekła/y:
Izabelka jaki fotelik kupiliście?
Madzia no bo tak to juz jest że w żłobku dzieci inne, a jeszcze jakby mamy w poblizu nie było to byłoby super;-):tak::-)

ja kupiłam małemu dzisiaj czapke w H&M (z wyprzedazy)troszku za duża ale jak co to będzie na drugi rok:-p
spokojnej nocki!
 
Kinnkaa witaj! Napisz coś więcej o sobie i o córci i zaglądaj do nas często!:tak:
Kicrym ty to już satłą klientką w H&M jesteś chyba:-D

U nas z tym szczypaniem,a raczej gryzieniem jest podobnie jak u Kic,tzn.młody jeszcze jako tako mnie słucha,ale K to nie:no::-p I jakos częściej go gryzie niż mnie,mnie za to za włosy lubi pociągnąć,ale ostatnio rzadziej sie to zdarza.

Diablątko śpi,ja oglądam seriale i zaraz też idę lulu.Wprawdzie miałam prasować,ale poczekam na Renię albo Kasię żeby raźniej było;-)No i poczekam na jeszcze jedną turę co się suszy:baffled:
Dobranoc!
 
kupilismy Coneco od 9-36; potem mozna zdjac wszystko i zostawic podkladke; wydaje mi sie,ze bedzie dobry
tylko minus- nie mozna go rozozyc zeby dziecko spalo; dlatego nowy wezmie Oskar,a stary Wercia; jakby trzeba bylo daleko jechac to chociaz troszke mozna obnizyc
Coneco Comet
taki bordowy kupilismy
 
witam
moje śpi, ja po drenażu odnowiona i zrelaksowana:-)
teraz sączę naleweczkę:tak:

no właśnie u nas z tym szczypaniem to ja tylko mam przechlapane:confused:
Tymek mnie najbardziej maltretuje, tak samo było z gryzieniem:sorry2:
ja wiem, że i szypanie mu przejdzie ale póki co czuję się jak ofiara przemocy;-)

jutro czeka mnie zalatany dzień - najpierw remontowo, a później mam nadzieję, że sylwestrowo zakupowy
może jeszcze uda mi się kupić coś błyszczącego - i tak jesteśmy w domu z dzieciakami więc tylko kilka cekinków potrzebuję:-D:-D:-D

dobrej nocki
 
reklama
czesc z ranka
ja znad kawy, oczy mi sie kleja, bo do pozna tv ogladalam; tak to jest najpierw horror,potem cos na zlagodzenie hehe
dzisiaj trzeba jakies zakupy sylwestrowe zrobic ;-)
zycze udanego dnia
 
Do góry