reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Ale cisza:szok: Wszyscy spia,Kircym pracuje a reszta? My bylismy wczoraj na zakupach cos malo kasy poszlo. Potem sie okazalo ze sporo rzeczy nie kupione:eek: wiec dzis poprawka:tak:
Tosika ale mialas dzien:-) Mojej kuzynki syn ma teletubisia, jak sie nacisnie na raczke spiewa a na brzuszku ma telewizorek w ktorym zmieniaja sie obrazki,Misia go uwielbia:tak:
Kircym jak tam w pracy czy juz po?
Julia trzymam kciuki zeby depresja szybko przeszla i w domu sie poukladalo:tak:
Madzia dobrze ze u Was juz lepiej:tak:
No tak Iza chyba taki nasz los wolny dzien a Ty na zakupy biegasz:-) Dzis pewnie to samo Cie czeka?
Renia mam nadzieje ze to nie przypadek ze syn Ci samodzielnie zasnal:tak: G juz wymieni plyn w samochodzie:tak:
Dobra koncze bo mi ktos dobiera sie do klawiatury. Pa
 
reklama
witam się i ja z pokladu Cosiowego:-p:-D:-D:-D
przy tej bździągwie normalnie chowam się gdzie się da z kompem, a co by poczytać co nieco:-p:cool2: w tej chwili urzęduje w jadalni między krzeslami (może mnie nie zauważy aczkolwiek daje sobie jakieś 3 min wytchnienia więc do rzeczy:cool2::-p
dzisiaj idę do ginka na kontrolę, a poźniej również jak Kic bedę stala w dlugaśnych kolejkach po spożywkę:eek: wiecie co dziewczyny zauważyłam wczoraj u malej na pampersie jakby takie male białe uplawy :-( i nie wiem o co biega??? spytam sie dzisiaj ginka czy to normalne u takich malych cipuszek??
Iza no to wiekie wydarzenie przed Tobą:tak:
Kasia ja też zaczęłam wcześniej kompletować prezenty aczkolwiek do tej pory nie mam wszystkich:cool: tak to jest jak wychodzi charakter sknery, która szuka gdzie taniej:-p
Dorka a wiesz, że my też mamy takiego teletubisia, co naciska się rączkę i śpiewa, aczkolwiek ma telewizorek ale nie pokazywaly sie obrazki (bynajmniej ja tego nie zauważyłam) ale po Twoim poście poszłam i zaczęlam obmacywać go (jak ta blondynka:-p) no i nic się nie pokazywało:rofl2:
właśnie dziecko mnie dopadlo i gryzie laptopa:eek:
Kaja moja to może będzie tak ładnie mówić jak Zosia za jakieś pare naście lat??;-) podstawą jest tata (mama w sytuacjach kryzysowych:sorry:) dida (Kornel) dada (podworko) mniam i am i tyle z naszego repertuaru:-p
Julcia wytrwałości!!! Dasz radę, bo Ty silna kobita jesteś:tak:
no i se popisałam:sorry: dziecko nerwa złapało i bije matkę pojemnikiem na kanapeczki za niesubordynację:wściekła/y:
 
Witam!
melduję że juz dotarłam do domu... dzieci wystepowały...oczywiście nie jakbym sobie tego zyczyła ale czego możan wymagac od 4latków:-p
Zaraz spadam do sklepu bo nic nie kupię:eek:ale M ze mna jedzie to może szybciej to załatwimy:-p
do wieczora!
 
Hej hej
Ufffff witam sie i ja
chwilową mam ciszę w domku:-D a gumowe łapki położyłam spać...coprawda coś tam sobie mruczą no ale może może zasną
u nas zakupy już zrobione teraz tylko małż ma takie małe :tak::tak::tak::tak:
Udało mi się posprzątać pokój Iki..,,,naprawdę nie wiem jak:szok::szok::szok:
Wczoraj cały dzień z dziećmi...mama w zakupach a małż wrócił późno..
po poprzedniej nocy po której czułam się jak po całonocnej imprezie...wkońcu się wyspałam:tak::tak::tak: jak się domyślacie Cinek maczał w tym palce.:tak:
Zakupy prezentowe już dawno zrobione:tak: ale trza popakować
Dzisiaj jeszcze łazienka do pucowania..ale to jak malż wróci i zajmie się dziećmi:tak:
Jutro bananowca robię...pycha i torcik szwedzki. krokiety i cebulkę do kwaśnicy....resztę robi mama:tak::tak::tak:

Och jak fajnie że święta:-):-):-):-):-):-):-) lubić lubić
hmm tylko się zastanawiam jak choinka przezyje..no ale Ika nie rzuciła się na choinke u znajomych tylko grzecznie oglądała więc może i tak u nas będzie...na dole same plastikowe bańki a reszta wyżej..:-):-):-)

Julia..będzie dobrze;-)

dobra lecę coś robić:-)
 
aaaa Cosia...bardzo fajnie:-):-):-):-):-)
Kic...Ty to masz, niektórzy pracę dopiero zaczynają a Ty już po...takie występy maluchów fajne są:tak::tak::tak: a W tych potknięciach to cały urok:tak::tak::tak:
Iza..Ty już wolne fajnie..ja w sumie też:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dorka...mamy tak samo z tymi zakupami...jak mało płacimy to się zastanawiam co niekupione
Ostatnio bylismy w galerii i poszliśmy na zakupy takie...powiedziałam ....na przetrwanie na tydzień ...i wyszło 270 zeta:-D:-D:-D:-D małż się śmiał...że niezłe to przetrwanie:-D:-D:-D:-D:-D

renia...to trzymam kciuki żeby to było właśnie samodzielne zasypianie.......bezcenne:tak::tak::tak::tak::tak:
Doceniam to teraz przy Cinku...Ika zasypiała sama wieczorem a on....kurna to minimum 2 godziny brendzlowania:szok::szok::szok: ale niech no mu te kolki przejdą to zapiszę do na szkolenie:tak::tak::tak:
w dzień już sam zasypia:-):-):-):-) jak spi oczywiście:-D
 
Jestem i ja ,ale ciągle lekko sztywna:no:
Tak się wczoraj pochwalilam,że mi lepiej,no to mnie znów ścięło:wściekła/y:
Dzisiaj taka słaba rano byłam,że z młodym nie dawałam rady,mama musiała przyjść na pomoc.
Później Maćka do żłobka odtsawiłam,skoczyłam na odczulanie,wróciłam,patrzę,a on się grzecznie bawi i NIE RYCZY!!!!:szok: Ale ciiii ,nic nie chwalę:sorry: No nie mogłam uwierzyć własnym oczom i aż mi sie lepiej zrobiło:tak:

A i jeszcze siostra sie trochę wygadała,że rodzice nam super prezent kupili.Trochę się wkurzyłam,bo żeśmy się umawiali,że juz nic namnie kupują,bo i my nie kupujemy,ale troche sie domyślam co to może być i już się cieszę:-D.Narazie nie będę krakać i się pochwalę jak się okaże,że mie przeczucie nie myliło:-p
 
Madzia mnie juz też ciekawośc zżera co Ci mikolaj przyniesie:-p oj czuję, że w wieczór wigilijny będą nie tyle slowa na bb a zdjęcia podarków od mikołaja:-D:-D:-D:-D:-D
Kic i jak wystałąś się w kolejkach??;-)
Post na moje oko to Cinek za chwil parę będzie identiko jak Ika;-) no i zaradna babeczka jesteś, bo ja jednocześnie z dwojką takich małych bobaskow, nie dałabym rady i potrawy przygotowywać i domek wysprzątać:szok::szok: no i bys torcikiem si rzuciła:-p tylko tak ciut ciut;-)
a tak w ogóle to co tu tak pusto, a?:-p
a ja oglądam serialik i za raz po nim lecę ciąg dalszy prezenty pakować:-)
 
No ja też serialik męczę zamiast pomagać teściowej przy piernikach:zawstydzona/y:,ale słaba jestem okropnie,od soboty jadłam tyle co nic,ale się boję,bo jak wczoraj myslałam,że już dobrze,to sobie rybkę skubnęłam i żoładek się zbuntował:wściekła/y:No więc może cosik na wadze ubedzie,ale mam nadzieję,że do wigilii cała ta mecyja żołądkowa odpuści:-p
a dziewczyny pewnie w kuchni szlaeją,albo z prezentami,że tak tu pusto:sorry:

A i jeszcze chciała msię pochwalić,że mój m wykleił wczoraj piekny wieniec z orzechów i ja stwierdziłam,że dla rodziców też taki zrobię w ramach prezentu świątecznego.A co, czasem brak kasy zmusza do konstruktywnego myślenia i całkiem niezłe rzeczy z tego wychodzą.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:tak:
Przepraszam za nieobecnosc ale za duzo mam na glowie..
W zlobku trojka dzieci ma salmonelle byl sanepid sprawdzili ze nie z jedzenia ale na tydzien zamknieto zlobek i wszytskie dzieci musza sie przebadac:wściekła/y::wściekła/y:Masakra siedze z dwojka dzieci w domu zamiast sprztac ,goowac walcze z potworkami;-)Siostra i mama w pracy wiec nie mam za wiele pomocy .Ostatnio bylam na nogach 44 godziny normalnie myslalam ze padne na cycki a dzieci jeszcze tak dokazywaly ze chcialam uciekac z domu.:tak::tak:Mnie na dodatek chorobsko rozklada nie wiem czy nie oskrzela bo kaszle strasznie..
Kic mowilas ze pracujesz w Wigilie ja kochana ide do pracy w Wigilie na 19 do 8 rano dnia nastepnego poprostu az mi sie ryczec chce ,juz bym wolala pracowac w sylwestra bo i tak siedze w domu ehhh taki sobie sama zawod wybralam:-(

Oj czsami wszytsko mnie przerasta:tak:
Wlasnie moje dzieciorki spiewaja piosenke "mikolaju nasz.." tzn Mis spiewa tylko "nasz" i tancza jakis uklad przygotowany w zlobku ,wczoraj miala byc Wigilia w zlobku niestety impreza nie wypalila z powodu zarazy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Oj juz nie marudze,przepraszam ze tak egoistycznie:zawstydzona/y:
 
reklama
Madzia - takie prezenty lepsze są niż kupione:tak: Ja jestem zła, bo kupiłam, a koleżanka kupiła za 10 zł na allegro drewniane pudełeczka i robi z nich pudełka na herbatę - maluje (fakt, na wysoki połysk, więc sporo czasu, ale ja bym tylko bejcą:-p) i wykłada grubą tapetą... Przyjemna praca, koszty niewielkie i świetny prezent... Zrobię coś takiego za rok:tak:
M. usypia małą a ja walczę z gołąbkami... Wegetariańskimi:-p Potem będziemy ubierać choinkę... Z porządków - nic nie zrobiłam:eek: Myślę sobie, ze niedawno się wprowadzilismy, więc jest czysto, ale wiem, że w takim pospiechu, ze nie wszystko było myte... Ale ja zima nigdy nie walczę z brudem, za to bardzo lubię wiosenne porządki:tak: Jutro ogarnę co nieco i tyle...
Prezenty są, nie mam tylko dla brata, ale wyskoczę po południu i kupię mu jakiegoś t-shirta, bo nie mam innego pomysłu:zawstydzona/y: A my z M. przedwczoraj pokazaliśmy sobie już prezenty:-D O 1 w nocy, po kilku piwkach:-D:-D:-D No i ja dostanę małego laptopika, hurra... Czerwono-biały... Cieszę się bardzo, bo ten, który mamy jest super, ale strasznie duzy i ciężki, a ja wożę go czasem do pracy, a jeżdżę autobusem i na przystanek mam kawałek:no: A teraz mogę schować do torebki (bo mam zawsze duże trorby). Super... Szkoda tylko, że M. bez konsultacji wybrał kasę z oszczędnościowego, ale wyrównamy... Moja mam chce kupić tego lapka za 500 zł, wiec już trochę jest:tak: A ja kupiłam M. buty nike... Czarne, z masywną podeszwą... Miały być górskie, ale jeszcze jedne ma, więc kupiłam takie... No, bogaty mikołaj, do 1 stycznia mamy z 300 zł, ale mamy nadzieję, ze rodzice popakują nam dania wigilijne do domu:-D
Lecę, bo kapusta mi się rozgotowuje!
 
Do góry