reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Dziędoberek!

Moje Drogie!

Chciałabym życzyć Wam wesołych i spokojnych świąt,oby to był pogodny czas pełen miłości i odpoczynku.

U nas pomalutku ale do przodu i najważniejsze,że dziewczyny póki co zdrowe.Kończe właśnie pichcenie i pakujemy się do moich rodziców bardziej na wigilijny obiad,a potem do teściów.
Ściskam mocno i postaram się częściej pisać ( bo czytam regularnie) ale zbuntowane dziecko nie da myśli zebrać
 
reklama
Kochane dla Was i Waszych rodzin zycze wspanialych,usmiechnietych i pelnych ciepla swiat i tego aby przyszly rok byl passa sukcesow przepelniony radoscia i wielka miloscia i oczywiscie zdrowiem!!Buziaki !!


 
Ja również życzę Wam i Waszym rodzinom magicznych, rodzinnych Świąt, dużo odpoczynku i spokoju a w Nowym Roku samych dobrych dni, interesujących zdarzeń i miłych niespodzianek!
 
Surv- miejmy nadzieje, ze kolejny rok bedzie dla nas lepszy... U nas tez byl to chyba najgorszy rok bo kleska finansowa, powazna choraba malej i smierc szwagierki, gorzej chyba juz nie moglo byc.

Dotego Zainab znowu sie rozchorowala, ma mega przeziebienie i co 3 dni chodzimy do lekarza zmieniac antybiotyk na mocniejszy. Swiat nie bedzie bo maz pracuje, a ja sama z chorym dzieckiem:no:. Humor mi cos nie dopisuje wiec nie bede zarazac innych i napisze jak sie poprawi.
 
Moje Drogie Koleżanki,
magia Świąt, to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy cała rodzina Cosiowatych:-p:-)​
 
Kochane, jeszcze przekazuję życzenia świąteczne od Pabli, która jest odcięta od netu od 2 tygodni! Życzy nam wszystkim zdrowych i wesołych Świąt oraz radości, milości i pogody ducha!:)
 
............_,|,_...........................................
..............'|`.......................Gdy pierwsza.....
............../.\..........................gwiazdka.......
............./`,\.........................na niebie........
............/__\ .........................zabłyśnie.......
.........../ . o \.........................niech Cię.......
........../_ , *_\.........................Aniołek........
........../ `, .* \........................ode mnie.......
........./ ? `~ . \.......................uściśnie.........
......../_ . * .,o_\....................I przekaże.......
......../ ? o .. ~ \....................serdeczne........
......./ . * .... . o.\ ..................życzenia.........
....../_ ,,~~ '. * ' _\.................w Święta.........
....../`~,, .. o.......\.................Bożego..........
...../ .* ...`' * ? ,',..\ .............Narodzenia........
..../_.....o ..~~,, , _\.............oraz wiele.........
.../ .. * ......... ,, ~ ' \...............radości i.........
../* .... o ..._~`'*...o \..............nadziei..........
..`-,,~'`' ...* ... _ ,-´...............w Nowym........
..........":-------:"......................Roku!...........
............._||_...........................................


My już u teściów ja pokonałam sama 110 km samochodem, D siedział jako pasażer, a teraz zadbać troszkę o siebie aby ładnie wyglądać na Wigilii.
 
reklama
Niech te Święta
Tak wspaniałe `` . __/\_._
będą całe ``````` _).♥ (_
jakby z bajek `````` ●
Niechaj gwiazdka ``,●,●,
z nieba leci ``````,●,*,●,
niech Mikołaj ````,●,*,*,●,
tuli dzieci ``````,●,*,*,*,●,
Biały puch `````,●,*,*,*,*,●,
niech z ```````,●,*,*,*,*,*,●,
nieba ```````,●,*,*,*,*,*,*,●,
spada ````````````█|█`````
niechaj piesek●●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●●
``````__/\_._`` w nocy gada
``````_).♥ (_``.Niech choinka
````````.● `````pachnie pięknie
```````,●,●, ```no i radość
``````,●,*,●,` będzie wszędzie !
`````,●,*,*,●,
````,●,*,*,*,●, ….niech biały opłatek
```,●,*,*,*,*,●, ``w dłoni nie drży
``,●,*,*,*,*,*,●, `z lęku jak z zimna
`,●,*,*,*,*,*,*,●, ```niech drży
```````█|█````` szczęściem
●•●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●•● wzruszony!!
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
 
Do góry