reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Madzia, spokojnie, tak na początku jest. Miki stary koń, a do przedszkola 3 tygodnie się przyzwyczajał:sorry:
Kic nic nie słyszałam, ale podpytam m, czy coś wie:tak:

Mieliśmy dziś nieplanowany wyjazd do galerii, bo okazało się, że kombinezon Mikusia, który jeszcze 2 m-ce temu był o.k. teraz jest za mały - za krótkie nogawki i w dupcie się wrzynał. Udało nam się kupić bardzo fajny w re kids:tak:I widziałam, że są promocje w H&M (Kic wiesz coś o tym?;-))
 
reklama
witajcie kochane:-)
ja dopiero spokojnie zasiadłam na kanapie:tak: od rana na nogach:eek:
Niania dzisiaj urzędowała od 8-12 i później od 17-20 tej (dzięki temu co nie co załatwiłam:tak: ale nadal dla teściowej prezentu brak (aczkolwiek niewiem czy przypadkie jej rózgi nie dać:-p) no ale co najważniejsze kupiłam aparat i w końcu taki który nie brałam pod uwagę:-p - sony alfa (Kasiu powiedz proszę, że też jest ok, bo inaczej się załamię:sorry:) ale pani tak nakręcila mnie w sklepie, że ten wzięłam:-p byłam też na zdjęciach szwu a wieczorem z M pojechaliśmy na zakupy spożywcze i do tego trszokę musiałam podzialać w sklepach i teraz jestem "dendka":no: starość nie radość:zawstydzona/y:;-)
Kasia to czekamy na zdjęcia modela w nowym kombinezonie:tak:
Kic jednym slowem troszkę Ciebie ugotowali:sorry: no ale w Wigilie b edzie tak nastrojowo i świątecznie, że już poczujesz tą aurę świąt a nie pracy:tak:
Madzia Macio musi się zaklimatyzować, a te rewolucje to zapewne z nowej kuchni jakiej skosztował:tak: Nie przejumuj się kochana, po prostu Maciuś potrzebuje troszkę czasu:tak:
u nas też dzisiaj było cholernie mroźno:no: i tylko -13 a w niedziele ma być podobno -20:szok::szok::szok: normalnie wyciągam z szafy futro jeżozwierza:-p
a ja jutro mam labę, tatuś z synkiem jadą na caly dzionek, a ja urzęduję z córunią w domciu:tak:
 
hej
wieję
Kic...taki czas że szybko minie w pracy:tak::tak::tak::tak: a małżonek w międzyczasie przygotuje kolację:-D
Kasia Kic..miałam właśnie pisać jak miałam wychodne:-D:-D:-D to trafiłam do H&M a przyciągnął mnie tam napis...wyprzedaż:-D:-D:-D....i pomyślałam....ciekawe czy Kic już była???:-):-):-):-) zwłaszcza że rajtuzki też jakieś na wyprzedarzy...:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Do Rekids też miałam zaglądnąć ale pewnie bym tam znowu pół sklepu wykupiła:-D
U nas mroźnie i pięknie za oknem....i dzień pełen wrażeń sie szykuje:tak::tak::tak::tak::tak: jedziemy na robienie ciasteczek:-):-):-):-) się będzie działo:-D:-D:-D:-D
ciasto na pierniczki alpejskie zarobione wczoraj :-):-):-):-)
ocho przyszły gumowe rączki i dobierają mi sie do klawiatury
 
Ja też wieję...wczoraj nawet tyle nie dałam rady, bo mieliśmy szpital na peryferiach - R cały dzień leżał ze wściekłą migreną, siostra z bólami brzucha, prawdopodobnie od kamicy, która się w ciązy ujawniła, Florka z katarem do pasa... a siostrzenica znowu do szpitala na badania, bo cukier znowu jej strasznie skacze, tak że przedświątecznie 50% rodziny się rozłożyło:-p Dziś nieco już chaos opanowany, bo przynajmniej R do żywych wrócił...;-)

Wczoraj trochę miesa na święta popiekłam, a młoda, jak jej brzuch trochę przeszedł machnęła pierogi do zamrażarki, ale generalnie w tym całym chaosie, zamieszaniu i bałaganie trochę świąt mi się odechciewa...najchętniej bym przespała tak z tydzień czy dwa:-p No ale dziś R choinkę przywiezie, to może i nastrój się zrobi stosowny...

Madzia, wiem co czujesz, bo choć Florka generalnie w żłobku grzeczna, to też jak słyszę z drugiej sali, że płacze to bym zaraz poleciała uratować swoje dziecko, ale Flo poryczy minutę i się uspokaja, więc nie jest źle. A Maciuś na pewno przywyknie, tylko jest nieśmiały z natury, więc pewnie potrzebuje trochę więcej czasu na aklimatyzację.

Kicrym, no to nieźle Cię z tą wigilią urządzili, ale w sumie chyba rzeczywiście lepiej na rano, niż byś miała wigilijne popołudnie w pracy siedzieć:tak:

Dobra, mykam doglądnąć chorego inwentarza i jakiś plan dnia ułożyć, bo się wwszystko w szwach rozłazi, a nawet na spacer wyjść nie można z zasmarkaną małą:-( Miłego dnia!
 
Witam i ja z ławki szkolnej:-p:-)
dzisiaj cały dzień wykładów...ale nuuuudyyyy:-p:-D:-D:-D:-D:-D

I widziałam, że są promocje w H&M (Kic wiesz coś o tym?;-))

oj taaaaak:-)zapomniałam Wam napisac a to wszystko przez to że wleciałam na szybko i nic nie kupiłam:-pale fajne dresiki widziałam ze snoopim a dla mnie spódnicę, ale z kasą cięzko więc kto wie czy cos zakupie:-(
Kasia, Post a jaka u Was w Rekids jest najmniejsza rozmiarówka?bo u mnie Pani powiedziała że 92:sorry:a Kubuś ma ciuszki na 80 więc to duzo za duże:cool2:
Surv mniam mniam pierogi.....może wystaw w Srebrnym Gaju to ja bym z chęcią zakupiła:tak::-pno i cóż takie uroki ciązy że wszystkie choroby się ujawniają:-(zdrówka dla małej!
Tosika no bardzo rozreklamowany aparat kupiłaś:tak:nie wiem tylko czy on ma wymienne obiektywy,ale wiesz Marytna Wojciechowska nim pstryka;-)no to widać niania sie spisała:tak::-)
Post ty znowu o pierniczkach....jak ma się utrzymac ta moja dieta?????;-):-D:-D:-D:-D:-D

U nas bardzo zimno:confused2:mama mnie odwiozła bo masakra na dworze:-p
miłego dnia!
 
Witajcie ,a ja siedzę w pracy i na razie spokój mam nadzieję, że za chwilę coś się ruszy.
Surv to sporo narobiłaś, ja nic nie robię, jadę na gotowe. Tzn zrobię ciasto, żeby nie było i ulubioną sałatkę z tuńczyka moją i mojego D. Teściowa tyle naszykuje że i tak będzie za dużo.
Tosika moja kumpele ma ten aparat i jest bardzo zadowolona.
Kicrym to Kubuś drobniutki jest na swój wiek ok, moja siostra Maksowi w C&A kupiła taki super komplet na 86 i za mały ( mete wycięła i nie można wymienić), tzn jest na styk ale za tydzień dwa już będzie za mały bo Maks w takim tempie rośnie, że nie nadążam z kpowaniem ubrań. Dobrze że kurtkę i kombinezon luźny kupiliśmy to na całą zimę powinno wystaczyć.
 
A co tu taka cisza?????
Ja wróciłam z uczelni, jutro na 2 godzinki jade więc luzik:-)
Kamu no mały jest z tych drobniutkich:tak::-)w 74 tez sie jescze mieści:happy:a Maksiu duży chłopczyk:tak:

My na Wigilię jestesmy w domu a na święta może pojedziemy:tak::happy:no i M pewnie będzie łososia w sosie robił a ja barszczyk i to nam wystarczy:-p:-)
 
uffff
już po
młoda w kąpieli a młody czeka na swoją kolej
się działo
ale super było
Kic u nas rekids od 56 ma rozmiarówkę:tak::tak::tak::tak::tak:
oki lecę bo się obudził
napiszę tylko że zrobiliśmy ponad 1000 ciasteczek:szok: i po podziale mamy pełną torbę na święta już:tak::tak::tak::tak:
 
Gdzie wszyscy się podziali?
A my sobie siedzimy z D , on ma dziś imieniny, więc dostał prezencik ode mnie zjedliśmy kolację i na nic siły nie mamy.
Jakoś spać mi się chce,a jutro do pracy bo mamy niedzielę handlową. D jedzie do Gliwic na giełdę, dziewczynki trzymacie kciuki aby sprzedał o auto, Tosika odstaw czary, proszę.
Dobrej nocki
 
reklama
witajcie moje drogie:-)
cały dzień niby w domu a do kompa nie miałam kiedy wejść:eek: mała się dzisiaj zbiesiła i spać po południu nie chciała:no: więc mając dzieciorka przeklejonego do nogi gotowałam obiadek, później zrobiła wielki pokłon w stronę matki i o 16tej poszła spać (ale zaliczyła tylko godz:cool:) to ja szybkim tempem posprzątałam po obiadku:sorry: i ogólnie teraz padam na pyszczek ale przynajmniej część prezentów popakowałam, M przywiózł małą żywą choineczkę i tak juz świątecznie jest (strzelę Wam fotkę przyozdobionych schodów- fajniusio wyglądają;-) aż napatrzyć się nie mogę:-p)
Kic oj masz zacięcie, mi to by się nie chciało już na zajęcia lecieć;-) aczkolwiek ostatnio rozważałam, że warto by wreszcie dokończyć ten doktorat:zawstydzona/y: (bo w sumie szkoda tego co napisałam:-() ale to chyba na wiosnę (bo ja to z tych niedźwiadkowatych, które zimą leniu****ą do góry brzuszkiem:-p) no i powiadasz Wojciechowska taki ma:cool2::-p
Kamu a więc - CZARY MARY HOKUS POKUS SPRZEDAJ W CZORTY KAMY SAMOCHÓD:-D:-D:-D:-D:-D i wszystkiego najjjjjjjj dla męzusia:tak::tak::tak::tak::tak:
Post 1000 wow:szok::szok::szok::szok: podzieliłabyś się kochana takimi przysmakami:tak::tak::tak::tak::tak: aż mi glupio bo ja jeszcze nic nie zrobiłam, chyba jutro za śliże się wezmę, bo mnie tu Post na ambicje najechała:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
a u nas jest od czwartku na starówce jarmark warmiński i trwa do jutra, i chyba się wybierzemy, bo aż szkoda nie pochodzić i poobglądać, aczkolwiek jak jutro też ma byc -18 to ja pazdrawlaju wszelaki wypady spacerowe:confused2:
 
Do góry