reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Tosika, komplet bielizny na pewno będzie tańszy ;-) ale nie dostarczy tyle frajdy:tak: I dziękuję za miłe słowa:tak:
Bezwzględnie musisz nam pokazać ten mikołajkowy strój:tak:
Kicrym, daj znać jak Kubuś po sankach
Madzia, z dzieciaczkami w przedszkolach/żłobkach tak jest. Pierwsze dni są fajne, bo coś nowego, a potem jak się opatrzy to tęsknią za rutyną:sorry:Kic, może potwierdzić, albo zaprzeczyć:-p
Madzia, mój m mógłby sobie z Twoim rączkę podać:confused2:

O Andula potwierdziła to co napisałam o rutynie ;-)
 
reklama
Skoro tak mówicie,to może coś się jutro zorganizuje.Może K sie z takim jednym zabierze do pracy,miał się w sumie zapytać,ale sie coś nie odzywa:eek:
Maciek chętnie wchodzi do złobka,ledwo go rozbiorę i juz sam ładnie idzie do dzieci i zabawek tylko później jak sie zorientuje,że mnie nie ma to zaczyna płakać przynajmniej wczoraj tak było,ale podobno krótko płakał i faktycznie jak po niego przyjechaliśmy to nie był zapłakany,siedział u pani na kolanach w kółeczku z dziećmi.No a dzisiaj to może już śpiący był,że tak ryczał jak przyszłam,bo podobno wcześniej się ładnie bawił,tylko chodzić za rączkę nie chciał i trza było kloca nosić:-pNo i jeść nie chce,a ja też dopowiednich instrukcji nie dałam jak to z jego karmieniem jest:sorry:On w ogóle cos apetytu nie ma ostatnio:no:Może to zęby.Jeszcze się dopytam jak zadzwonię.
W przyszłym tygoniu też chcemy iść 3 razy na 2 godziny (świeta) i w następnym też (sylwester),a pózniej to juz na cały dzień .

Andula tobie to dobrze,że możesz Miśka podglądać,a tak to ja trochę niepewna jestem:sorry:

A co do zębów ,to oświećcie mnie,bo ja ni kumata,ile ma być w komplecie u naszych bąbli?
Maciek juz wszystkie czwórki ma,trójek nie widać,ale z jednej strony jakby na piątce dziąsło spuchnięte.
 
Madziu mysle ze ma byc 20 zabkow ale moze niech jeszcze ktos potwierdzi:tak:
Z tym podgladaniem to fajna sprawa choc sa minusy zamiast sprztac to siedzie i patrze na Grubasa.Dzis np wszytski dzieci tanczyly a on stal pod sciana i jakos mi smutno bylo .Fakt zaraz pani po niego przyszla ale mimo wszytsko takie podgladanie ma tez zle strony..
Kochana jak w zlobku bedzie cos nie tak Macius swoim zachowaniem pewnie da Ci to do zrozumienia a teraz nie zamartwiaj sie bo macie fajny zlobek ktory Macius niedlugo bardzo polubi:tak::tak:
 
Kasia ma rację, 500 zł to cena atrakcyjna za obiektyw, mój D kupił, też za tyle kasy obiektyw że szok, myślałam że go zatrzasnę, a zdjęć mnie i Maksowi nie chce robić. Najchętniej fotki tylko na rajdach, samochodom rajdowym:crazy:
Madzia mój Maks to w ryk wpada jak zostaje u moich rodziców a ja idę do pracy.Dziś szłam na popołudnie , jak wychodziłam to nie widział, ale jak byłam piętro niżej to go usłyszałam jak krzyczał pod drzwiami, zorientował się że wyszłam. A przecież wiem że u moich rodziców jest mu dobrze, bo moja mama to bawi się z nim więcej niż ja.
Maciuś na pewno się oswoi.
Mój D też by sobie mógł podać rękę z K, on nie znosi tipsów i tym podobnych sztuczności, mnie się podobają parę razy miałam ,ale D nie był zadowolony z tych tipsów. Do mojego malowania nie ma zastrzeżeń , ale ja się maluję delikatnie.
Kicrym i jak saneczki, ja muszę kupić Maksowi. Bo jest fajna pogoda i może młody na sankach jeździć.
Ząbków ma być 20, piątki powinny wyjść ok 2 roku ale mogą również wychodzić im już teraz.
 
Ha! I do nas przyszła zima! Rano minus 10 i kupa śniegu, i cały czas pada...Florka zaliczyła wielkie zdziwko, od drzwi balkonowych jej odlepić nie mogłam, jak zaczaiła, że na dworze biało;-) Chyba jednak trzeba będzie te sanki kupić...:-D

Dziś w żłobku bardzo ok - byłyśmy 2 godz z czego około 45 minut była sama i nawet nie zauważyła, że matki nie ma:-p A jak wróciłam, to siedziała z dziećmi przy stoliczkach, i z uśmiechem anielsko grzecznego dziecka szamała drugie śniadanko...normalnie teraz to już nikt mi nie uwierzy, że w domu taki łobuz jest:-D Vhoć muszę pochawalić, że ostatni tydzień, od kiedy chodzimy do żłobka, jest duża poprawa, mała tak się cieszy jak do domu wraca, że owszem łobuzuje, ale bez awantur tylko z uśmiechem;-) No i śpi normalnie i w dzień i na wieczór... oby tak zostało!

Madzia, Maciuś powinien przywyknąć, w końcu większość dzieci chodzi do żłobka bez większych protestów. Jak już zaczniecie regularnie chodzić, to się do końca w żłobkowy rytm wdroży i bedzie wiedział, że mama na dłuższy czas wychodzi, ale po niego wraca:tak: I też uważam, że przerwy jeśli nie są wymuszone świętami czy chorobami nie wychodzą na zdrowie. Do Florkowego żłobka jedna dziewczynka chodzi z mamą od sierpnia i mama do tej pory jej na dłużej niż godzinę samej nie zostawia....wydaje mi się, że większy problem jest z mamą niż z córką, bo mała owszem, co rusz o mamę pyta, ale daje się bez problemu zająć i odwrócić uwagę, a pewnie i szybciej by ptrzywykła, gdyby wiedziała, że mama nie stawia się na każde żądanie...

Ząbków regulaminowo ma być 20, czyli do 5-tek włącznie:tak:

MamaBiN - super, ze mała w końcu zdrowa!

Tosika, a w tym mikołajowym negliżu bedziesz za asystentkę robić?? To ja się nawet nie pytam, gdzie się ten Mikołaj odbywać bedzie...:-D

Dziś jeszcze byliśmy na drugim końcu miasta po deski na regał - R chce zrobić taki gigantyczny na całą ścianę, gdzie w końcu zmieszczą się wszystkie nasze książki. Bardzo mnie to cieszy, tyle, że dziś się okazało, że dechy będą we wtorek, czyli w środę mógłby robić...na dzień przed Wigilią, słabo trochę, ale z drugiej strony, jak ma się miejsce zrobić, to chyba warto:tak:

Dobra, mykam wykańczać prezenty świąteczne - pracy już na szczęście prawie nie ma, to się mogę pobawić:tak:
 
Witam, po pracy nie zagladalam bo jakos juz nie mialam sily:no: Dzis bylysmy z mala na swiatecznych zakupach, potem Seba do nas doloczyl i juz bylo ok. Mala za dlugo juz nie chce w wozku siedziec a jak ja wyjme to na rece wola"opa i opa"

Florka widze ze zlobek Ci sie podoba.Survi trzymam kciuki zeby mala dalej byla taka grzeczna:tak:
Macius Tobie tez nie jest zle w tym zlobku.:tak:
Andula jak masz odlozona kaske na operazje to rob. Ja tez bym chyba sobie zrobila ale piersi(zmiejszenie) i jeszcze brzuch:tak:
Renia nie odpuszczaj za taka cene musza cos zrobic:tak:Zycze udanego remontu:tak:
Post gratulacje dla Iki BRAWO!!!!!
Kuracku ciesze sie ze juz jestes zdrowa:tak:
Tosika no niezly preznt mialas od m:-D
Kamu a jak w sklepie wiekszy ruch?
Kic i jak sie sanki sprawuja?
Kasia ale mi smaka narobilas tymi slodyczami:tak:
I to tyle pamietam:tak: Misia ostatnio tylko mama i mama. Rano ledwo oczy otworzy to slysze zaraz mamo,mamo:-D Pozbylysmy sie butelki rano i iweczoram pije z kubka mleczko,herbatke w dzien tez z kubeczka. ciekawe jak szybko pozegna sie ze smoczkiem:eek:
Juz mam prawie wszystkie prezenty kupione. Jeszcze jeden dla G siostrzenicy:tak:Dla siebie tez mam prezent kupiony: botki na koturnie i czarna sukienke:tak:Mysle nad tym jak ja rozjasnic koralami jakimis chyba?
Dobra spadam mala budzic bo o polnocy mi zasnie:eek:
 
Witam wieczorkiem:happy:
Mały czyściutki i pachnący zasypia w łóżeczku:-)
na spacerku było fajowo, na początku troszku sie bał tych sanek ale potem było ok, no i im szybciej mama ciągnęła tym było więcej frajdy:tak::-Dzaliczyliśmy jedna przewrotke ale to z mojej winy:zawstydzona/y:nic sie nie stało:-p
Madzia ja tez uważam że powinnaś jutro Macka posłac do żłobka, niech sie uczy że to rutyna:tak:ja tam jestem "za" żłobkiem więc trzeba prztrwac ten trudny okres. Kuba też na początku płakał a zabierała go moja mama, więc znajoma mu osoba. dzieciaki potrzebują czasu żeby sie przyzwyczaić:tak:
Dorka no to prezenty masz juz z głowy, zazdroszcze bo ja jeszcze w polu a z gotówką cieżko bo własnie przyszło rozliczenia za prąd i jak zobaczyłam kwitek to aż mi sie gorąco zrobiło:-(
Surv brawa dla Florci!super dziewczynka się sprawuje w żłobku!i to ta dziewczynka która sie podobno dzieci bała:-p

Co do tipsów to mój M tez na początku się krzywił:eek:ale teraz ok wie że mi to sprawia jakąś uciechę i jest ok:happy:teraz akurat nie mam bo już paznokcie odmówiły posłuszeństwa:confused2:
ok idę zrobić cos do jedzonka...znowu na noc będę jeść...:wściekła/y:ale jak mam jeść wczesnije jak mały non stop stoi u mojej nogi i jak tylko widzi cos do jedzenia to woła mniam mniam a jemu nie wolno jeśc takich rzeczy:-:)crazy:

spokojnej nocki!
 
Surv dobrze ze mala sie "naprawila" i ze dzielnie sie sprawuje wsrod dzieciaczkow:tak:
Dorka ale fajnie ze masz juz przezenty z glowy sukienke mozesz rozswietlic bizuteria lub jakas broszka ktore sa teraz bardzo modne:tak:
Kic zazdoszcze zabawy sniegowej Kubulek napewno byl uradowany.Jutro skocze do reala poszukac sanek:tak:
Byl R uspil Micha i pojechal.Jutro wyjezdza w trase pomimo zwiekszonej liczby obowiazkow nawet sie ciesze:tak:Najadlam sie jak glupia ostatnio troche schudlam lecz pewnie przez ostatnie wieczorne zarcie znowu przytyje a tak juz bylo fajnie kupowac w mniejszym rozmiarze spodnie a zblizajace sie swieta jeszcze pewnie dobija wage kilkoma kg:no:
Zaraz klade sie spac gdyz jutro na nocke na 13h a pozniej opieka nad dwojka dzieci oj juz sobie wspolczuje;-):tak:Milego wieczoru!:-)
 
Doraka mininmalnie jest lepiej ale bez rewelacji.
Andula to cię czeka dyżur a potem opieka , no dużo siły rzyczę
Florcia to wspaniale, że ty taka dziena dziewczynka jesteś
A ja jestem wkurzona na moich dziadków, znowu dali się naciągnąć. Chodzą po tch pokazach i wiecznie im coś wciskają. Tym razem kupili już drugi komplet kołdry i poduszek z owczej wełny. Dali 3450 zł:wściekła/y: Już jeden mają. Oprócz tego mają garki zeptera które od kilku lat leżą w foliach niegdy nie używane, kamizelkę do masażu za 1500 zł która też leży w szafie, no masakra. Normalnie brak mi słów jacy oni są naiwni, moja mama jest wściekła. Niech jeszcze raz wspomną że nie nie mają kasy, no mówie wam jaki mam na nich nerwy
 
reklama
Witam!
No Florcia, dzielna z Ciebie dziewczynka. Co prawda ciotki na bb zawsze mówiły, że Ty grzeczna i mama ściemnia, no ale cóż;-)Potwierdziło się kto ma rację:tak:
Kicrym, fajnie, że Kubuś zadowolony. Miki do dziś nie przepada za sankami:szok:
Andula, duuużo siły!
Dorka, fajne prezenty:tak:Korale albo kolczyki, to będzie to. Broszka też fajna rzecz (bardzo mi sie podobają filcowe)
Kamu, mój tato jest taki, że można by mu wcisnąć choć co, z resztą mamie też. Dlatego pytają się mnie;-)
 
Do góry