reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Mondzi, ja też płakałam jak mój mąż odszedł z popszedniej pracy w lutym, ale o też patrzał optymistycznie na wszytsko i miał rację bo jest ok. U was też będzie dobrze, zobaczysz. Powodzenia na egzaminie.
Kicrym oby jutro Kubuś się już dobrze czuł.Tosika wyobrażam sobie jaki miny robił ten pan:-)
Iza uwielbiam buraczki własnej roboty, a soczki na zimę jak znalazł
A ja dziś do 18 w pracy , potem na działeczce byłyśmy z koleżanką, ona była z dwójeczką dzieci 3,5 roku i 1,5 roku fajne takie dzieciaczki , jak się razem super bawiły. Teraz już w domku, Maks standardowo padł przy butli i teraz lula.
D z chłopakami na piłce, a teraz pewnie już na jakimś piwku. Pozdrawiam i miłej nocki
 
reklama
dziewczyny doradzcie mi w jednej kwestii - plizzzzz:-)
moja psiapsiołka wypoczywa teraz w Hiszpanii:tak:i przylatuje w piątek i zapowiedziała się od razu u nas, bo jest bardzo wytęskniona Tośki:-) i mnie teraz napadlo czy aby dobrze, zeby do nas przyjeżdżala, bo przecież tam panuje świńska grypa:baffled::baffled::baffled::baffled: i czy nie lepiej żeby przeszła lepiej okres tzw. kwarantanny i za jakiś tydzień dopiero wpadła:sorry2:
Powiedzcie czy nie pprzesadzam?? czy lepiej zzachować czujność?? i jak jej to ewentualnie powiedzieć a co by się nieobrazila:confused:
 
No i dziewczyny kończę z radosnymi nowinami... dzisiaj opleciało aż do kostek :-( bezboleśnie i bez żadnych wcześniejszych objawów... jeżeli byłam to napewno już nie jestem.... ehh :-(
 
Tosika kurcze ciezka sprawa, ale jak przyjaciolka to moze z grubej rury? przeciez sie znacie :-p:rofl2:
wiecie co...tyle babrania z buraczkami a tu mi 4 sloiki wyszly :-p:-p:-p to ja juz wole od mamy wziasc :sorry2: tylko czy mi da hehe
fotki zrobie jutro jak wlosy uloze; wczoraj wlazlam pod prysznic do M :-) i nie rozczesalam pozniej i mialam dzisiaj szope ze hej :rofl2: ale warto bylo hihihihi jutro niania przyjdzie, a ja sie na bostwo zrobie :tak:
Julia przykromi,ale za to od nowa zaraz mozecie sie starac, a fajnie sie starac prawda? :-D:tak: glowka do gory
Pabla a wiesz kiedy na AXN leci Haus???
 
Dzień Dobry śpioszki!
U nas dziś piękny dzień - już od rana 20 stopni. Już nie będzie tak fajnie jak będę wychodzić o 15, bo pewnie upał da w kość.
Miłego dnia!
 
u nas noc spokojna, musze kawke zapodac; mgla jest,to bedzie cieplo :tak:
mąż zaraz na badanie krwi idzie, ciekawe czy zemdleje ;-)
 
reklama
Julia, przykro mi i łączę się w bólu bo u mnie to samo... z tym, ze z masakrycznym bólem, nigdy takiej @ nie miałam, żebym na czworakach z łóżka wstawała:-:)-( Tak mnie napiernicza, że mi się słabo robi...wzięłam 2 apapy, jak nie przejdzie to chyba schowam dumę do kieszeni i wezwę mamę na pomoc, bo nie dam rady się Florką dzisiaj zajać...już wystarczy, że muszę zlecenie kończyć:baffled:
A producenta testów do sądu podam, bo w 2 dni osiwiałam...:wściekła/y: no i R na poważną rozmowę w kwestii planowania rodziny, bo ja sobie nei życzę więcej takich atrakcji, wiec albo spirala, albo szuka sobie porządnej pracy i domu dla nas, a wtedy mozemy o ciaży rozmawiać:-p

Tosika, świńska grypa to moim skromnym zdaniem ściema... objawy i przebieg lżejsze niż w przeziebieniu, komplikacje rzadsze niż w zwykłej grypie, więc bym się nie przejmowała:tak:

nic, mobilizuję się do pracy, a potem idę paść a mała niech robi co chce....

aha, bo ciagle zapominam miałam Wam wkleić źródło darmowego House'a, siostra mi podała:
Tv Shows i po prawej stronie lista seriali, trzeba kliknąć, potem kliknąć wybrany odcinek serii i wybrać alternatywne źródło, bo to główne jest z chińskimi napisami:-p Jedyna wada, ze tylko po angielsku i po 59 minutach oglądania trzeba odczekać godzinę, żeby móc znowu oglądać...

Miłego dnia;-)
 
Do góry