reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Cześć Babeczki! Wczoraj w ogóle nie wchodziłam na forum:shocked2:Razem z m wzięliśmy sobie dzień urlopu i fru do Kraka na zakupy. Nie nakupiliśmy za wiele - kilka t-shirtów, spodenki, m buty, ale miły wypadzik. Po południu wizyta u dentysty (nooo, tym razem było git:tak: znieczulenie zadziałało i nic a nic nie czułam!) Potem chłopaki pojechali na basen - my z nimi ale jako obserwatorki - jejku jak słodko wygląda taki maluch w kąpielówkach i czepku:-) A dziś już piatek i weekend (jedziemy do znajomych więc super)

Kasia ja z tych co u dentysty znieczulenia nie potrzebują ale ja dziwna jestem:-p

Haszi, znając Twoje "zamiłowanie" do depilacji, to mnie już nic nie zdziwi:-p;-):-D
Kate, naprawdę Cię podziwiam:tak: Wytrwałości i siły życzę, bo to co robisz jest piękne:tak:
Kicry, to będziemy zbiorowo trzymać kciuki za obronę. Ale ja nie mam wątpliwości jaki będzie efekt:tak::-)
Surv, ale miałaś przygodę:szok: Niezły łobuz z Twojego kocurka:-D:-D:-D Z dwójką dzieci nie jest tak źle - raczej nie da się niepostrzeżenie przewieźć drugiego pod wózkiem:-p:-D
Ale Florcia robi Ci psikusy z tym łapaniem moczu:cool2:
Tosika, zdróweczka!!! Mi poamgało na gardło płukanie wodą z solą:tak:
Andula, zdrówka dla Miśka Fiśka!!! Jak dziś?
Nea, powodzenia w zrzucaniu zbędnych kg. Wczoraj zakupiłam spodenki na fitness, bilety też mam i zostało tylko się wybrać:blink:
Beaa, Miki tez nam kiedys spadł z łóżka, ale szybko się chłopak otrząsnął;-)

czuje sie wreszcie w domu :tak:

I to mi sie podoba:tak::tak::tak:
 
reklama
Ostatnia:-p I tylko na chwilę, bo M wział ten urlop i jedziemy załatwiać paszport małej zaraz. Potem zakupy bo lodówka pustkami świeci, a potem mam nadzieję wypchnąć ich na conajmniej 3 godzinny spacer:-)

Andula, jak Misiek? Mam nadzieję, że już lepiej?

Renia, zdrówka dla domowników! niech sie szybko kurują, skoro wakacje macie tuż tuż:tak: A mój M wymyślił, że w pierwszy weekend lipca pojedziemy do Gdyni na zlot żaglowców:szok: Tak że czekają nas 2 mega wyprawy weekend po weekendzie - mam nadzieję, że Młoda wytrzyma:-p

Z odchudzaniem to ja jednak poczekam do końca karmienia, bo pani w aptece mi powiedziała, że nawet błonnika nie mogę bo dziecku substancje odżywcze zabiera....no i popatrzę, tkórej z Was odchudzanie poszło najlepiej i zerżnę metodę:-D:-D

Zmykam Florkę odpicować do zdjęcia. Miłego dnia!
 
Witamy się i my:-)Już jesteśmy po spacerku trochę przymusowym, bo załatwialiśmy zaświadczenie z UC do ślubu:tak:ledwie doszłam bo jakaś słaba na tej diecie jestem, ale będę twarda i nie dam się, bo są efekty przez 4 dni 1,5 kg mniej:-)pogoda w końcu piękna słoneczko świeci i tak przyjemnie jest:happy2:jedziemy dziś do Księdza protokół spisywać:szok:miłego dzionka życzymy:tak:
 
Kasiu do Krakowa z checia bym sie wybrala :tak:byam raz jako 9-latka :tak:Dobrze ze u dentysty poszlo bezbolesnie :tak:
Surv oby Florcia dala sobie fote strzelic Mis do spania jest straszny a u foografa spal jak niedzwiedz i za chiny ludowe nie dalo sie go obudzic;-):tak:
Nea dobrze ze sa efekty diety tylko nie przesadzaj abys miala sily na swoim weselu tanczyc;-)
Noc do bani goraczka znowu ,ale rano jakby wszysto przeszlo :tak:Teraz czekam na kropeczki bo jesli beda to znaczy ze trzydniowka :tak:Zobaczymy .
Pogoda sliczna chyba pojedziemy malego Jozka wytarmosic:tak:Tylko boje sie aby Mis nie zarazal musze go poobserwowac

Dziewczyny milego dnia jakos dziwnie bo w Pl mniej czasu mam na BB:-:)zawstydzona/y:ale to tylko chwilowe zaniedbanie obiecuje poprawe:-)
Surv przygoda z kotem nadaje sie do skeczu kabaretowego;-)
 
witam się:-) ja dziś środkowa na liscie:rofl2:
Pabla no to zaczynamy:-p co ile zwiększamy brzuszki?? I pamiętaj codziennie bedę sie pytała, czy Ty już po?:-D:-D:-D:-D
Kasiu to fajny miałaś wczorajszy dzionek:tak: i prosimy o fotki zakupowe;-)
Andula wybaczamy:-p po prostu musisz się przestawić na system polski;-):-D
Surv ja tez poczekam z odchudzaniem jak przestanę karmić:tak: ale brzuszki zaczynam już robić:-p
a wczoraj sie wkurzyłam:dry: pisalam Wam ostatnio, ze taka jestem dumna bo waga pokazała 63,4:szok: a wczoraj pokazała 67:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: (czyli stan poprzedni niezmienny:angry:) czyli wniosek jest że wagę szlag trafił:dry:
Nea kochana, a co byś na zdrowiu nie podupadła:no:

a ja zaraz lecę na kontrolę do dr, która zdecyduje, czy stan gardła na tyle się poprawił i nie będzie trzeba antybiotykiem mnie faszerować:tak:
 
ja sie przelotem witam!
U nas zamieszanie z pakowaniem i sprzedawaniem reszty dobytku,więc trochę czasu brak na BB.
Zaraz ludzie przyjeżdżają po meble,więc lecę szafę oprózniać i resztę gratów do porządku doprowadzić.
Oj burdel nieziemski i mały między tym wszystkim łazi i stęka,trzeba pilnować,żeby o coś nie zachaczył,kurde i w takich chwilach co ja bym dała,żeby grzecznie na kocyku siedział.
Do tego ostatnie dwie nocki masakra normalnie,Maciek budził sie co pół godz:baffled: nie wiem o co chodzi,wczoraj był cały mokry,to dzisiaj spał w samym body z długim rekawem,no i dostał katar.:wściekła/y:
Dobra spadam,bo sie nie wyrobimy.Zajrzę później jak się uda.
Miłego dnia!
 
Tosika - jeszcze nie ćwiczyłam, czekam aż M pójdzie do pracy, bo on sportowiec więc zaraz będzie mnie pouczał co i jak:sorry2:
Surv - no to niezłe wypady Wam się szykują:-)
Kasia - fajnie, że jakieś zakupy zrobiliście, ja też muszę coś sobie pokupować...
Andula - mam nadzieję że kropeczki się pokażą, będziesz miała 3 dniówkę z głowy.
Nea - powodzenia z dietą, oby podziałała. Ja na wagę w ogóle nie wchodzę, w mojej diecie i ćwiczeniach chodzi mi przede wszystkim o to, żeby wejść w szczuplejsze ciuchy i żeby wygląd brzucha i ud się poprawił. Na wagę ostatni raz wchodziłam miesiąc po urodzeniu młodej.
 
Witamy się i my
Surv – ale się uśmiałam:-D
Tosika – mi też woda z solą pomaga na gardło :tak:

Widzę żu tu grupowe odchudzanie to ja z drugiej strony – może któraś wie jak przybrac z 4 kg – to taki mój odwieczny problem

U nas nocki od dłuższego czasu wyglądają tak samo tzn ok. 20 najpóźniej 21 Mała śpi ok. 5,6 mleko i o 7.30 - 8 wstajemy :tak: czasem w nocy się przebudzi ale wystarczy pogłaskac dac smoczek i spi dalej

Zaraz wychodzimy na spacerek bo u nas dziś słoneczko i 25 st :-)
Miłego dnia
 
A ja sie z grupuy odchudzających wypisuję. Postanowiłam że narazie nie będę się odchudzać:-):-):-):-):-) a niech tam...
Florka....ale masz przezycia...fotograf...wow,,,
Surv......tp brzmi jak jakiś kosmos. Ty z dzieckiem i kotem w centrum miasta:szok::szok::szok::szok:...ciekawe jak mąż zareagował jak do niego zadzwoniłaś:-):-):-)
NO i wiesz...mam nadzieję że kolejne dziecko znaczy sie Łucjan nie będzie aż takim indywidualistą jak Twój kot:szok::szok::szok::szok::szok:

Madzia....ostatnie pakowanie?? Ty jutro lecisz???

Kurcze idę zapodać dźemkę bo mnie ścina normalnie i miałam jeszcze popisać ale oczka sie zamykają:szok:
 
reklama
Czesc dziewczyny.
My tak pozno bo sobie spalysmy najpierw do 8.30, a pozniej do 11:-)Potem sniadanko. Zrobilam troche brzuszkow a teraz chwile na BB i na spacerek:tak: mam dzis ambitny plan zeby isc na silownie i zobacze jak mi wyjdzie.

Andula oby to byla trzydniowka.Wiadomo w Polsce masz wiecej znajomych to tu na kawke to tam i dzien zleci:-D
Tosika,Pabla trzymam kciuki za Wasze brzyszki:tak:
Survi zazdroszcze takich weekendowych wypadow (szczegolnie zlotu czarownic;-))
Kasia Wy tez fajny wypadzik mieliscie. Gratulacje przezycia dentysty:-)
Nea powodzenia z dieta. Ja tez ja robilam ale mi nie przypadla do gustu.
Tosika oby antybiotyk nie byl potrzebny:tak:
Pabla ja tez zawsze cwicze ja mojego m nie ma w domu, bo sie wymadrza a sam nie cwiczy.A jamu by nie zaszkodzilo kilka brzuszkow:tak:
Survi trzymam kciuki zeby zdjecie wyszlo:tak:
 
Do góry