reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Moczu na posiew wystarczyło:-)
jeszcze jutro się przemęczymy i złapiemy do ogólnego tak na wszelki wypadek...
moja teraz męczy spinacze na podłodze, zaraz zjemy jakieś drugie śniadanko i około 11:00 młoda w kimę a ja kawka i ciasteczko....a brzuch rośnie i rośnie....
Kasia - fajnie że się wyspałaś!!
u mnie to nie jakiś koszmar, ale młoda ma fazę na przekręcanie się we śnie na brzuch, na raczki i staje i wtedy zaczyna płakać i się wybudza. ale ostatnio wystarczy jak ją położę z powrotem, pogłaszcze i śpi....
 
reklama
Witam się i ja :)
Moniczki buziaki przyjmijcie

Julcia i Blu..wszystkiego naj naj naj

A my sie dopiero budzimy..Młoda tuż po mleku, mama tuż po kawie:-D:tak::tak:
Idziemy dzisiaj do lekarza a młoda ma się lepiej chyba niż wczoraj.
Mnie natomiast cały czas trzyma:-:)-:)-(

i generalnie poszłabym spać dalej:tak::tak::tak:

Tosika...kciuki ściśnięte
Kate..no ja też byłabym zazdrosna..taka laska:tak::tak::tak::tak::tak:..Ale nie wiem czy Twój M wie że zazdrość w nadmiarze szkodzi:tak::tak::tak::tak::tak:
Surv...no to motywacji do pracy życzę:tak::tak::tak:. Dzieci się szybciutko dobrego uczą:tak::tak::tak:
Moja mama znowu obrażona więc dziecię nie noszone jest i trochę się dziwi no ale trudno:tak:
 
Surv, zobaczysz jak będzie "fajnie", jak młoda będzie co chwilę do Ciebie raczkowała i wisiała Ci na nodze;-):-D
Kamu, miło czyta się Twoje wpisy o tym, że Maks tak pięknie śpi, bo przecież jeszcze tak niedawno była to gehenna:tak:
 
Witam,
my dopiero teraz bo ja po nocce a Misia uznala ze wystarczjaco dlugo spalam:nerd:
Dziewczyny fajnie ze Wam sie weekendy udaly i ze dzieci zaczynaja przesypiac nocki:tak:
Julcia Blu sto lat
Moniczki duzo radosci z dzieciaczkow
Toska trzymam kciuki:tak:
Kate nie dziwie sie ze m zazdrosny przy takiej lasce trzeba byc czujnym:tak:
Pabla dobrze ze wystarczylo probki na posiew oby wynik byl dobry:tak:
Post zdrowka dla Ciebie i dla Iki.
Andula,Madzia, Pearl wracajcie czekamy:tak:
Kasia pogratuluj rodzica dziecika:tak:
A my wczoraj nic nie pisalismy bo ja mialam okropny bol glowy ze spalam do 14-tej. G poszedl do pracy na 8 wrocil o 11. Nie wiem czy to byla migrena czy zatoki.Wzielam 6 tabletek i dobiero dzis nad ranem mi przeszlo.
Ja dzis na druga nocke i 3 dni wolne:-)
Milego dnia
 
Andula jak masz tylko podręczny to lajcik.Ja nie dość,że torba,wózek w dwóch częściach,podręczny też muszę wziąść duży,choć planowałam tylko tą torbę do wózka,no i dziecko pod pachę,nie wiem jak to będzie:baffled:

Pabla u nas tak samo wyglądają pobudki w nocy.

U nas nocka trochę do bani.Mały się przebudzał,ale tragedii nie było,za to ja po jego pierwszej pobudce ok 1 zasnąć prawie do rana nie mogłam:angry: Ach bo nerwa wczoraj miałam na K ciotke i jego boską kuzynkę:wściekła/y:oczywiście w związku z weselem.Później co zasnęłam to jakieś koszmary weselne miałam i ta ciotka ciągle sie pojawiała,choć w życiu jej na oczy nie widziałam.Za to obracając się z boku na bok obmyśliłam strategię pakowania,podróż z małym i jeszcze kilka innych spraw.
No więc idę cos robić,bo czsu już mało zostało.
 
Surv dywan czerwony obowiazkowo byc musi i platki roz pod nogi ;-):-D:-D
Dorka wspolczuje bolu glowy:tak:

Madzia
u nas burdel na kolkach dzis pakuje ostatnia paczke i reszte ciuszkow do podrecznej ale nie chce za duzo pakowac gdyz wiem ze i tak bedzie mi ciezko :tak::-(Najbardziej boje sie aby Michal czadu nie dal dzwigac to ja moge ale jak przyjdzie mi go cala droge uspokajac to chyba padne a on ostatnio nie placze tylko sie drze ..
Ciesze sie ze to juz jutro ale jak sobie pomysle o calej przeprawie az brzuch z nerwow boli:tak:

M to ma dobrze wroci sobie autem bez dziecka na spokojnie jeszcze pewnie kilka imprezek tu zaliczy bo przeciez musi sie pozegnac:baffled::baffled::tak:
 
Andula mój też autem będzie jechał,tylko ja się trochę boję,żeby mu sie nie zasnęło:baffled:A twój kiedy wyrusza?
 
Dokladnie nie wiem za okolo 3 tyg musi tu formalnosci pozalatwiac:tak:
My do Szczecina nie mamy tak dalko M juz kilka razy jechal sam wiec mysle ze da rade:tak:Sa takie tabletki na stacjach benzynowych dla kierowcow z kofeina alemoj M nigdy ich nie bral.K jedzie w dzien czy wnocy ??
 
U nas dzisiaj w końcu Ci znajomi byli co się do nas od roku wybierali.Mały zajarany,bo przyjechali z synkiem 5 letnim,więc ciągle za nim raczkował,ale bidulek nie nadążał i się denerwował,ale taki był zaaferowany,że zapomniał,że był wcześniej śpiący:-DSzkoda,że tak mało ma kontaktu z innymi dziećmi,bo lubi bardzo i tak sie ładnie bawi,nawet nie jęknie.
Rodzeństwo by się przydało;-) Zosia też jest przeszczęśliwa, gdy ktoś do nas przychodzi:tak: Z tego wynika, że z drugimi dziećmi będzie lżej:-D


Witam i ja!
u nas nocka taka sobie....widzę że te mamy które się wcześniej nie wysypiały teraz poprawa, a u nas wcześniej była sielanka, teraz jest gorzej:baffled:
na nogach od 07:00, potem łapanie siuśków, oczywiscie znaczna część na kanapie wylądowała, reszta w pojemniku:nerd:
M właśnie pojechał zawieźć, oby wystarczyło do posiewu...
My jutro oddajemy siuśki:baffled: A co do nocy, to chyba prawda - my sie w końcu wysypiamy, tfu, tfu, żeby nie zapeszyć;-)
A my wczoraj nic nie pisalismy bo ja mialam okropny bol glowy ze spalam do 14-tej. G poszedl do pracy na 8 wrocil o 11. Nie wiem czy to byla migrena czy zatoki.Wzielam 6 tabletek i dobiero dzis nad ranem mi przeszlo.
Ja dzis na druga nocke i 3 dni wolne:-)
Milego dnia
Współczuję:no:
 
reklama
Kaja no teraz by się rodzeństwo przydało,ale takie już odchowane:tak:
Andula my mamy trochę dalej,bo do samego Londynu ok 5 godz,a w sumie gdzieś 1800km.K chce wyjechać we wtorek z samego rana i może jakiś nocleg sobie załatwić w Holandii.Ostatnio jechaliśmy na zmianę to było łatwiej,no i szybciej,a teraz nawet na mocnej kawie i tabletkach nie da rady bez spania,chociaż kilka godzin.
 
Do góry