reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej hej

Post zdrówka zycze.

Blaneczko, Juleczko buzialki dla Was.

Pabla ja własnie idę wstawić pranko.

My też juz wróciliśmy z majówki. Byliśmyna mazurach i było super.
 
reklama
Czyli wszyscy się pobyczyli:-D
Juz chyba wiecej nie wezme mojego malego dzika na zadne przedstawienie, po godzinie mialam juz dosc. Dziecko-diabelek.
Godzina to i tak długo:tak: I ciekawe, kto się bardziej męczył:-D

Zaliczyliśmy szereg okolicznych atrakcji, a nawet dokonaliśmy udanego nielegalnego przerzutu dziecka za granicę do Niemiec:-p
Nie polecam! My często jeździmy do Czech i do Niemiec i ostatnio M. poczytał na necie, jakie sankcje grożą za przewożenie dzieci bez dokumentów! Nawet przypadki zatrzymania dziecka:szok: Tak nas to przezraziło, że spasowaliśmy i póki nie wyrobimy dowodu, nie będziemy jeździć:no: Tym bardziej, że my z naszymi sąsiadami zza granicy różnie żyjemy :baffled:

My też sie meldujemy po wypadzie do kumpla na wieś. Było zajebiście!!!
Wyciągaliśmy wode ze studni, grzaliśmy ja na piecu kaflowym i dzieci i siebie mylismy w balii. Był też wychodek a sąsiadka ma krowe, kury, kruliki, kota i wnuczka ciut starszego od Pysia.
Orobilismy się jak głupie czopki bo trzeba było omieść pajęczyny (taaaakie pajaki były) pomyć poodchwaszać chodniczi itp. Zajmowaliśmy się też prześwietlaniem prywatnego jaru na który jest widok z kuchnii. Bomba!
Mały prawie cały czas siedział na kocyku, ładnie bawił się sorterem lub zajadał kwiatki. Patryk ganiał jak szalony, normalnie jakby mu 3 lata przybyło taki samodzielny sie zrobił.A na spacerek mielismy pobliski dwór z ogrodem gdzie głaskalismy kucyki, koniki, kozy i baranki.
No i piekłam pytyyyszne placki na prawdziwej blasze i wspolnie gotowaliśmy we 3 (nex time bedzie jeszcze dziewczyna kumpla).
W sob ote o 5 w majtkach wode z studni wyciagałam-to doiero ożeźwienie!!!
A w niedziele chłopaki rano przejeli małego, zrobili mi żarełko a ja kimałam. No i grli i luz cały czas BOSKOOOOO. Za tydzien jedziemy znowu.
Tyle prywaty.
Haszi - suuuper, też tak chcę:-D

a my dzisiaj gorączka i katar :(
a mnie znowu katar od nowa...ech
Życzymy zdrówka!!!
 
Nie polecam! My często jeździmy do Czech i do Niemiec i ostatnio M. poczytał na necie, jakie sankcje grożą za przewożenie dzieci bez dokumentów! Nawet przypadki zatrzymania dziecka:szok: Tak nas to przezraziło, że spasowaliśmy i póki nie wyrobimy dowodu, nie będziemy jeździć:no: Tym bardziej, że my z naszymi sąsiadami zza granicy różnie żyjemy :baffled:

Ja to wiem, ale byliśmy w parku polsko-niemieckim i obsługa zapewniała nas, że możemy wejść na teren całego parku bez dokumentów...no i tak rzeczywiście było, zero kontroli:tak: Do miasteczka już nie poszliśmy właśnie z powodu potencjalnych kontroli, ale w parku nam się upiekło:-p Przy okazji na drodze dojazdowej moje dziecko (a przede wszystkim jej tatuś i przyszywany dziadek) mialo okazję pozanć różne zawody: a to przemytnik, a to k***wa:-D:-D:-D nie miałam pojęcia że zawód drogowej staczki jest nadal jeszcze tak popularny....:-p

Post, zdrowiejcie! Może to alergia, że tak nawraca? Florka chyba na własny dom jest uczulona, bo wstrętny katar w końcu przeszedł, jak wyjechała:tak:

Hashi, ale super wypad mieliście! I fajnie, że możecie tam jeździć częściej - przaśne klimaty, to jest to!:tak::tak:

Blu, Juleczko - wszystkiego naj!
 
Haszi wypad napawde swietny :tak:Fisiek tez uwielbia kwiatki zreszta tez dziecko wszystkozerne;-):tak:
Ja mam lenia w du** nic sie nie chce pogoda bura ,kropi .
Mis spi ja robie obiad i bede sie do konca dnia obijac .Jutro zaczne sie pakowac a pojutrze bede juz w domu:-):tak:

Blancia,Jula wszystkiego naj !!
 
Blu, Julcia- wszystkiego najlepszego!


Ja wlasnie wrocilam z targu rzeczy uzywannych tzw. car boot sale. Pierwszy raz odkad mieszkam w UK tam pojechalam. Moj maz zawsze krytykowal takie targi i nigdy mnie nie chcial tam zabrac, wiec umowilam sie z kolezanka (jej maz tez przeciwnik takich targow) i sie dzisiaj tam wybralysmy. Pojechalam tam, aby przynajmniej wiedziec co to takiego, no i zostalam mile zaskoczona.
Kupilysmy dzieciom tyyyyle markowych, jak nowych zabawek i troszke ciuszkow. Ceny £1-2.

Teraz odpoczywam i zaraz bede musiala pojechac do Tesco i przytachac jedzenie na kolejny tydzien.
 
Ostatnia edycja:
ja byłam kilka raz i rzeczywiście się opłaca:tak:

U nas leniwy dzień.Mały ładnie zjadł obiadek i to z dokładką,kupka do nocnika też była,a teraz porządkuje.Ja kombinuję co tu robić,żeby sie nie narobić.Może cos juz popakuję.

Andula a jak ostatnio Miś zniósł lot? Ja sie trochę martwię,bo to moje dziecko wysiedzi na kolanach góra 5 min,a jak juz obczai sytuację to zaczyna brykać.Cos mi sie wydaje,że się z nim nieźle pogimnastykuję,jakis mocny anyperspirant muszę sobie sprawić.
 
Ostatnia edycja:
i my sie witamy z rana:tak:
super ze weekend majowy sie udal i wszytskie zadowolone:tak:
Haszi super sprawa, tylko ta woda w majtkach mnie trohe przerazila:tak:my jedziemy na camping w czerwcu wie tez mnie takie klimaty czekaja:tak:
Pabla trzymamy kciuki, napewno wszytsko bedzie dobrze:tak:

a my wczoraj mielimy fantastyczny dzien. bylismy w kociatych na grillu i caly dzien na polu spedzilismy. Maly sie bawil z Wiktoria i Maksem, super tylko zauwazylam ze on strsznie lubi dziewzynki za wlosy targac. wogole musieli caly czas siedziec oddaleni od siebie bo co sie zblizyli byl ryk. Szymon to taki maly gagatek sie robi i lobuzuje na calego..lubi zabierac zabawki i cieszyl sie jak Wiki plakala:baffled:musze tresure zaczac bo mi sie to nie podoba:no:poza tym bylo super, najadlam sie jak dzika swinia;-)ano i sie odprezylam i poczulam hwilke jak w Polsce;-)chociaz to i tak nie to samo:no:

Blu, Jula wszytskiego dobrego z okazji kolejnego miesiaca!
 
Witam:-)
kurcze ja nie wiedziałam że trzeba dziekcu dowód wyrobić jak chce się jechać za granicę:baffled::baffled::baffled::zawstydzona/y:kurcze a chcielismy na słowację skoczyć:dry:kurde myślałma że jak Unia i paszportów nie trzeba to nie trzeba:confused:
Beaa super takie targi, nigdy nie byłam, ale lubię takie atrakcje:tak:pochwal się co kupiłaś:tak:
Andula, Madzia czekamy na was w PL:tak:ja to bym pewnie już siedziała na walizkach:-D
Pearl super że grill się udał:tak:a Szymcio to może nie świadomie robi? Kuba też zaczepia ale nie aż tak:tak:
my juz po spacerku i obiadku, czekamy na brzydule:-pmały pospał ja popisałam- jestem juz na finiszu:tak:dzisiaj fitness odwołany ach jakie ja mam szczescie, bo nie chciało mi sie dzisiaj isc:-p:zawstydzona/y:
 
reklama
i ja się melduję poweekendowo
Tymek marudzi a ja padam na ryjek
........
no już nie marudzi, dostał cyca i śpi:-)
dziś odebrałam paszport i chyba czas na robienie listy wyjazdowej;-)
Blu i Julcia 100 lat
a Monikom uśmiechu i pogody ducha z okazji imienin
 
Do góry