reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witamy!u nas nocka spokojna tylko krótka jakaś.Po wczorajszych szaleństwach wszystko mnie boli,a tu sprzątanie czeka bo chata jak po tornadzie...
 
reklama
bry dobry!! Melduję się, że już jestem zwarta i gotowa do pracy na BB:-p:-D:-D:-D Przyjechaliśmy wypoczeci i zrelaksowani, dokumentację umieszczę dzisiaj na zamknietym, a teraz idę nadrabiać zaleglości, bo zapewne dużo naskobałyście:tak:;-) acha, bardzo za Wami tęskniłam dziewczyny!!:happy2:
 
I my się meldujemy:tak::tak::tak: Weekend okrutnie leniwy, wypad na wioskę zaliczony, mieszkanie leży odłogiem i kwiczy:szok::szok::szok: Syf, kiła i mogiła, kurz wygląda z każdego kąta:baffled::baffled::baffled: Ale nie od sprzątania jest weekend majowy, czyż nie??? Ja dzisiaj na 12 do pracy, więc Marcina do popołudniowej roboty zaproszę, a co!!!!!

Młodzież wstała o 6.30, zjadła, poharcowała, a jakieś 20 minut temu padła i mam nadzieję pośpi z godzinkę. Ja w tym czasie szybko zerkam na bb, pije kawusię i zaraz zabieram się za szykowanie własnej osoby na wyjście:cool2::cool2::cool2: Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia:-D:-D:-D

BLANECZKO - WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ OD CIOTKI MAGDY I JULKI. ROŚNIJ ZDROWA I PIĘKNA I ZAWSZE BĄDŹ POCIECHĄ DLA MAMY, TATY I BRACISZKA:-):tak:;-):-D
 
Dzien dobry:tak:
Surv,Tosika dobrze ze juz jestescie brakowalo Was:tak:
Misiek tradycynie wstal kilka minut po 6 okupkany po pachy wiec pobudka pachnaca;-)M bawi go na dole ja mialam spac ale jakos mi sie odechcialo i szukam prezentyna dzien dziecka i roczek:tak:

Pogoda jak narazie do bani wiec z grilla nici:baffled:
Milego dnia:-)
 
BLANECZKO I JULECZKO!!!! MOC CAŁUSÓW Z OKAZJI KOLEJNEGO MIJANEGO MIESIĄCA!!!

Witam wszystkie koleżanki powracające z wojaży majówkowych:-)
cieszę się ze wszystkie wypoczęte, zadowolone, zrelaksowane:-):-)
my dziś też wczesnie wstaliśmy bo o 06:30, ale w nocy tylko jedna pobudka przed 05:00, więc się wyspałam całkiem...
teraz pranie młodej już wstawione ( z tych 3 dni cała pralka, bo młoda brudzi się strasznie na dworzu teraz:sorry2: ), zupka dla niej wstawiona, dla mnie i M obiad po części gotowy.....
młoda łobuzuje na podłodze, M jeszce w domu...
dziś po wyniki posiewu, trochę się stresuję:baffled:
 
My też sie meldujemy po wypadzie do kumpla na wieś. Było zajebiście!!!
Wyciągaliśmy wode ze studni, grzaliśmy ja na piecu kaflowym i dzieci i siebie mylismy w balii. Był też wychodek a sąsiadka ma krowe, kury, kruliki, kota i wnuczka ciut starszego od Pysia.
Orobilismy się jak głupie czopki bo trzeba było omieść pajęczyny (taaaakie pajaki były) pomyć poodchwaszać chodniczi itp. Zajmowaliśmy się też prześwietlaniem prywatnego jaru na który jest widok z kuchnii. Bomba!
Mały prawie cały czas siedział na kocyku, ładnie bawił się sorterem lub zajadał kwiatki. Patryk ganiał jak szalony, normalnie jakby mu 3 lata przybyło taki samodzielny sie zrobił.A na spacerek mielismy pobliski dwór z ogrodem gdzie głaskalismy kucyki, koniki, kozy i baranki.
No i piekłam pytyyyszne placki na prawdziwej blasze i wspolnie gotowaliśmy we 3 (nex time bedzie jeszcze dziewczyna kumpla).
W sob ote o 5 w majtkach wode z studni wyciagałam-to doiero ożeźwienie!!!
A w niedziele chłopaki rano przejeli małego, zrobili mi żarełko a ja kimałam. No i grli i luz cały czas BOSKOOOOO. Za tydzien jedziemy znowu.
Tyle prywaty.

Ciesze się że wam tez sie poudawały weekendy :) Taka jestem zamotana że chyba wszstko musze przeczytac drugi raz bo mi pouciekało.
Wiktoria witaj :)
 
Blanka, Julia wszystkiego najlepszego dziwczynki z okazji kolejnego miesiąca!
Surv, Magdzik, Haszi, Tosika super że weekendy udane, wy wypoczęte, maluchy zadowolone:tak:
Pabla trzymam kciuki za wyniki!wszystko będzie dobrze, daj znac co i jak:tak:
Post zdrówka dla Was!
Andula ja od jakiegoś czasu zajmuje sie tym samym czyt. szukanie prezentów:-Dale na dzień dziecka juz mam, teraz tylko roczek został, ale jak dalej będzie tak z finansami to na roczek dziecie dostanie wakacje- Mazury:-D
Fredka super że nocka ok, miłego sprzatania:tak:
Ja juz pranie wyprałam, 3 pralki poprasowałam, przeleciałam szybko H&M i tylko jedne rampersy kupiłam:-D
Zaraz zbieramy sie na plac zabawa do ukochanego piachu:tak::-)
 
Moja gwiazda śpi, ja kawkę wypiłam, M do pracy się szykuje więc zostajemy same....
po obiadku na plac zabaw, a potem zajdziemy do szpitala po wyniki.
Ja też powoli za prezentami się rozglądam,ale bardzo powoli:-)

Tosika, Mondzi - Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!
 
reklama
i my sie witamy!

Blanka i Julcia wszystkiego najlepszego dziewuszki!
Tosika ,Mondzi dla was też najlepsze życzenia imieninowe!
I dla Bartusia sto lat!!!

u nas wczoraj miłe posiedzenie ze znajomymi,ale nie wszyscy dojechali,w sumie to mnie wcale nie zdziwiło,bo się do nas od roku wybieraja i jakoś trafić nie mogą:baffled:
Nocka przyjemna bez pobudek i przespana ciągiem aż do 7:-D i później już we trójkę pokimaliśmy do 9 jak za starych dobrych czasów hehe:happy2:.

Post zdrowka!
Pabla trzymam kciuki za dobre wyniki.

i reszte pozapominałam:zawstydzona/y:
Cieszę się,że majówki u wszystkich udane.
Lecę pranie powiesić i troche ogarnąć.Na spacer raczej się nie wybierzemy ,bo pada:baffled::wściekła/y:Na szczęcie za tydzień już lecimy korzystać z pięknego polskiego słoneczka:-D
 
Do góry