reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kasiude jejku kochana bardzo wspolczuje i przytulam mocno...tyle juz malutki musial przejsc; oby wszystko poszlo dobrze i malutki byl zdrowy; buziaczki
Heksa, jejku co Ty piszesz?? co sie stalo?? az sie wystraszylam...napisz cos jak mozesz...


co do lozeczka, to my jak najdluzej, bo maly bedzie przylazil na sto procent do naszego lozka;a my nie wyspimy sie z nim; lata po calym lozku, sapie,mlaska itp :-):-)
 
reklama
heksa Trzymaj się dzielnie w takim razie. Ale co to za leczenie?? Napisz cos więcej.

KasiaDe Kurcze tyle stresu. Trzymam kciuki za Was.:tak:
 
Heksa wracaj szybko i dobrymi wynikami!!! My się tu będziemy starały rozwijac wątek żebyś miała co czytać jak wrócisz ;-)
 
Heksa- trzymaj sie dzielnie w szpitalu ...
co do noszenia dzieci,ja nie mam wyboru i nosze,bo pracuje w zlobko-przedszkolu w grupie 12-18 miesiecznych maluchow,z ktorych tylko kilkoro chodzi... codziennie przewijam ok 10 dzieci "za jednym zamachem" + dodatkowe kupki,bo jak to maluchy lubia w swieze pieluchy robic :-).... na 10 dzieci jest nas 3 opiekunki...
 
Heksa- trzymamy kciuki za Was i dobre wyniki.

Co do podnoszenia to moj Kuba wazy 15kg i tez musze co jakis czas go podniesc zwlaszcza do wanny i z wanny a i mycie nie jest juz takie przyjemne bo brzuch jakos dziwnie ciagnie na dol, ale co zrobic nie ma innego wyjscia ale nie jest tez tak zle. Pozniej pewnie bedzie jeszcze bardziej ciezko :baffled:

A Ty Ewa to hurtem lecisz:-D:-D:-D to wprawe bedziesz miala jak znalazl;-)
 
reklama
Witam:) Jestem nowa i mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona;) troszke późno tu zawitałam, ale dopiero niedawno odkryłam forum, skarbnicę wiedzy na wszystkie tematy:) ostatnio mam ażza dużo wolnego czasu ( najpierw tydzień w szpitalu - krwotok - poronienie zagrażające) a teraz dwa tygodnie w domu leżenia plackiem już za mną (krwiak) a jeszcze tydzień błogiego lenistwa zostało ( za tydzień na kontrol)! trzymam kciuki za Hekse - na pewno bedzie dobrze:) i dla wszystkich także pozytywne wibracje wysyłam:)
 
Do góry