reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Hej, jakoś mało nas tu narazie :) ja akurat walcze z przeziębieniem i strasznie mnie plecy bolały przez ostatnie dni. A tak to czekam na wizytę u lekarza - mam na 7.11 a wy?
 
Hey termin mam na 3 Lipca u mnie 5 lat starań pierwsze in vitro w 6 tyg strata od razu następne in vitro 🌈obecnie 4t4d wiele obaw żeby teraz bąbelek został ze mną ❤️🤰🏻 poprzednio pochwaliliśmy się rodzicom tym razem poczekamy a jak u Was cieszę się z Waszych sukcesów 💪
 
Poprzednim razem pochwaliliśmy się o ciąży zgłosiłam do lekarza wybrałam położna i dwa dni później zaczęło się dziać niedoborze tym razem mam ogromne obawy że zamiast zadzwonić do kliniki to napisałam maila 😅 jak by to miało coś zmienić u mnie wygląda wszystko inaczej bo mieszkam w Holandii nie ma badania krwi tylko test ciążowy wizyta w klinice pewnie w 8 tygodniu jedynie mogę iść prywatnie na usg tym razem uprosiłam żeby brać dłużej prolutex bo poprzednio złożyło się to że skończyłam brać prolutex dwa dniu później było już źle więc dostałam na 14 dni więcej łącznie (28dni) więc czekam czy to ich zdaniem wystarczy... będę próbować żeby mi sprawdzili progesteron z krwi ale oni mają zdanie że ciąża sama produkuję więc nie jest to potrzebne chyba że mnie to stresuje to może się zgodzą
 
U mnie niestety dziś beta spadkowa. Niepotrzebnie się cieszyłam, niepotrzebnie zakładałam ten temat 😞

Nie wiem czy nie lepiej dziewczyny w tej sytuacji zamknąć ten temat i żebyście otworzyły nowy, bo w tym nawet nie będziecie miały jak dodać listy terminów porodu na pierwszej stronie

Przepraszam Was za zamieszanie
 
U mnie niestety dziś beta spadkowa. Niepotrzebnie się cieszyłam, niepotrzebnie zakładałam ten temat 😞

Nie wiem czy nie lepiej dziewczyny w tej sytuacji zamknąć ten temat i żebyście otworzyły nowy, bo w tym nawet nie będziecie miały jak dodać listy terminów porodu na pierwszej stronie

Przepraszam Was za zamieszanie
Przykro mi 😔
 
U mnie niestety dziś beta spadkowa. Niepotrzebnie się cieszyłam, niepotrzebnie zakładałam ten temat 😞

Nie wiem czy nie lepiej dziewczyny w tej sytuacji zamknąć ten temat i żebyście otworzyły nowy, bo w tym nawet nie będziecie miały jak dodać listy terminów porodu na pierwszej stronie

Przepraszam Was za zamieszanie
strasznie mi przykro… Nie ma słów, by choć na trochę było lepiej… 😭 Trzymaj się kochana i przesyłam dużo siły na dalsze zmagania 🫂
 
reklama
U mnie niestety dziś beta spadkowa. Niepotrzebnie się cieszyłam, niepotrzebnie zakładałam ten temat 😞

Nie wiem czy nie lepiej dziewczyny w tej sytuacji zamknąć ten temat i żebyście otworzyły nowy, bo w tym nawet nie będziecie miały jak dodać listy terminów porodu na pierwszej stronie

Przepraszam Was za zamieszanie
Zrobiłaś badania w tym samym laboratorium? Może kwestia tego że inne laboratorium.

Trzymaj się cieplutko! 🫂
 
Do góry