reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

jak liczyc według OM to chyba 29 maja 😂 ale jak policzę punkcję jako dzień owulacji/dzień poczęcia, to wychodzi 8 lipca :)

Edit: w sumie nie wiem czy musisz siedzieć cicho? Nie znam zasad panujących na wątkach mamowych 🫣
Mój stary jest z 04.07, jak coś to polecam, złoty charakter 😄😄😄😍
Gratulacje kochana, po raz kolejny ♥️ bardzo się cieszę, że zdecydowaliście się na procedurę i ze się udało za pierwszym razem 🥰
 
reklama
Dziękuję Wam dziewczyny, ale dzisiaj beta u mnie dupy nie urywa :( niby jest dwudniowy przyrost 133%, bo z 9,47 na 22,4, ale wczoraj już było 17,4, więc od wczoraj nie urosła zbyt wiele
 
Dziękuję Wam dziewczyny, ale dzisiaj beta u mnie dupy nie urywa :( niby jest dwudniowy przyrost 133%, bo z 9,47 na 22,4, ale wczoraj już było 17,4, więc od wczoraj nie urosła zbyt wiele
wszystko jest moim zdaniem w normie, każdy kalkulator liczy przyrost dwudniowy, więc moim zdaniem jest ok 😉
 
wszystko jest moim zdaniem w normie, każdy kalkulator liczy przyrost dwudniowy, więc moim zdaniem jest ok 😉
Jak mnie dobił mój niski progesteron na początku to szukałam chyba tu na forum przy okazji jak to z beta jest. I dużo było takich przypadków, ze wcale po 24 godzinach nie bylo 66 a po 48 byl przyrost w normie i ciąża się normalnie rozwijała :)
 
Dziękuję Wam, mam nadzieję, że się jeszcze Bombelek rozhula 🤍

liczy sie przyrost co 48h. Jest w normie. W poniedziałek powtórka? Dzwoniłaś do kliniki?

Tak, w poniedziałek powtórka. Rozmawiałam z moim lekarzem, ale tylko na temat samego poziomu bety i powiedział, że nie jest za wysoki, ale że jest ok i że w poniedziałek byśmy chcieli 40-50
 
reklama
Tak, w poniedziałek powtórka. Rozmawiałam z moim lekarzem, ale tylko na temat samego poziomu bety i powiedział, że nie jest za wysoki, ale że jest ok i że w poniedziałek byśmy chcieli 40-50
Nie powiem Ci nie denerwuj się, bo sama zaczęłam oddychać dopiero jakoś po 20tc 🤷🏻‍♀️ wszystkie tu trzymamy za Was kciuki najmocniej jak się da ♥️ i czekamy do poniedziałku 🙏🏻
 
Do góry