reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Ja tez na 10go się umawiam 🙃
Super to czekamy razem a powiedz mi bo ja nie mam możliwości zbadania krwi i dzisiaj zrobiłam test co pokazuję tygodnie i liczyłam na 3+ bo dzisiaj zaczynam 5td0 a pokazał mi 2-3 niby nie jest zły wynik ale już powinien pokazać więcej😤 dwa dni temu też jak robiłam test z rana to druga kreska nie była taka intensywna jak powinna więc zrobiłam od razu drugi i już gruba krecha jak powinna 😅
 
Super to czekamy razem a powiedz mi bo ja nie mam możliwości zbadania krwi i dzisiaj zrobiłam test co pokazuję tygodnie i liczyłam na 3+ bo dzisiaj zaczynam 5td0 a pokazał mi 2-3 niby nie jest zły wynik ale już powinien pokazać więcej😤 dwa dni temu też jak robiłam test z rana to druga kreska nie była taka intensywna jak powinna więc zrobiłam od razu drugi i już gruba krecha jak powinna 😅
nie wiem, ja nigdy nie robiłam takich testów. Nie mniej jednak teraz najbardziej wiarygodne jest badanie bety i sprawdzanie jej przyrostów. Więc teraz bym nie przejmowała się wskazaniem tygodnia z testu. 🙂
 
Właśnie mieszkam w Holandii i oni opierają się na teście ciążowym 😅 więc pozostaje mi czekać jestem dobrej myśli 🙂
 
nie wiem, ja nigdy nie robiłam takich testów. Nie mniej jednak teraz najbardziej wiarygodne jest badanie bety i sprawdzanie jej przyrostów. Więc teraz bym nie przejmowała się wskazaniem tygodnia z testu. 🙂
Beta jest przydatna właściwie tylko przy zagrożeniu ciąży i też nie daje 100% 😔 Ja zrobiłam, żeby mieć pewność pozytywnego testu ale wątpię, czy zrobię przyrost. Teraz najważniejsze USG i żeby serduszko zaczęło bić 😁
 
Beta jest przydatna właściwie tylko przy zagrożeniu ciąży i też nie daje 100% 😔 Ja zrobiłam, żeby mieć pewność pozytywnego testu ale wątpię, czy zrobię przyrost. Teraz najważniejsze USG i żeby serduszko zaczęło bić 😁
tego nie neguje. Ostatnio w lipcu byłam w ciąży, przyrosty były jak najbardziej w porządku ale ciąża sama w sobie kiepsko się rozwijała i ostatecznie poroniłam w 9 tygodniu, serduszka nie było. Chodziło mi bardziej o kwestie testów i wskazywania tygodni ciąży 🙂
 
reklama
Do góry