reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny jak wy to robicie, że Wasi lekarze wystawiają skierowanie na cesarkę? Jaki powód mogą tam wpisać? Ja jestem po jednej, ale widzę że mój lekarz traktuje cc jako ostateczność, a też bym chciała mieć wybór 😉

Ja mieszkam w Niemczech, a tu cesarka jest na życzenie, ale lekarze za wszelką cenę chcą przekonać do naturalnego. Jednak ja się nie dam 😂 a kolejna sprawa mój łobuz w brzuchu to olbrzym w zeszłym tygodniu 2800 w przyszłym tygodniu będzie już pewnie 3500. A teraz dopiero 34 tydzień 😂
 
Powiem szczerze że ja miałam dwa porody że znieczuleniem i tak bolało jak diabli☺️.Po cesarce do rzęs się czułam i tak wstałam po 6 godzinach umyłam się i było nieźle lykalam co trzy godziny leki i nie odczuwałam bólu .Dla mnie cesarka najlepsza😏.Porodów naturalnych miałam 6 więc mam porównanie.
Jak dla mnie w wielu rzeczach jesteś ekspertem bo masz tyle doświadczenia😘
 
Ja mieszkam w Niemczech, a tu cesarka jest na życzenie, ale lekarze za wszelką cenę chcą przekonać do naturalnego. Jednak ja się nie dam 😂 a kolejna sprawa mój łobuz w brzuchu to olbrzym w zeszłym tygodniu 2800 w przyszłym tygodniu będzie już pewnie 3500. A teraz dopiero 34 tydzień 😂
To na bank cc bo przecież przebije 4 kg i to spokojnie. Coś jak mój syn
 
A mogła byś powiedzieć jakie masz rano? Ja też cały dzień mam ok tylko rano zawsze ponad 100... byłam u diabetolog przepisała insuline ale nie widzę poprawy kazała stopniowo zwiększać dawki ale boję się trochę. Ja trzymam dietę w miarę możliwości przez to moja waga stoi w miejscu od 25 tygodnia w 31 mała ważyła 1700 mam nadzieję że jak pójdę teraz w 35 wszystko będzie ok.
Musisz zwiększać u mnie za każdym razem zaczyna działać od 8-10j. Wcześniej bez zmian. Powinnaś biorąc insulinę nocną powinnaś mieć cukier w granicach 75-85.

Tak jeśli mam cukrzycę na insulinie i nie urodzę w 38 to w 39+0 mam się zgłosić na wywołanie.
 
Nie mam rozpisanej diety.Sama sobie wymyślam co zjem a w sumie pisałam wcześniej że wszystko bo mam niskie cukry.
Dziewczyny jak wy to robicie, że Wasi lekarze wystawiają skierowanie na cesarkę? Jaki powód mogą tam wpisać? Ja jestem po jednej, ale widzę że mój lekarz traktuje cc jako ostateczność, a też bym chciała mieć wybór 😉
 
Lekarz nie daje skierowania kazał mi samej załatwić więc mam już drugi raz od psychiatry powód tokofibia czyli lęk przed porodem 😏 . Oczywiście prywatnie .
 
reklama
Do góry