reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej dziewczyny ja właśnie zamówiłam laktator medela maxi swing flex . Zawsze wcześniej kupuje bo nie wyobrażam sobie bez laktatora rozkręcenia laktacji ten medela jest najlepszy a teraz jest między model z fajnymi lejkami 360 s które się dopasowują do piersi🙂
Za każdym razem po ciąży wszystko sprzedajesz i w nowej kupujesz od nowa?
 
reklama
Hahahaha dziewczyny mnie wstrzymuje tylko stan konta😅😅😅😅
O tak tak, właśnie kupilismy 7 osobowy samochód żeby pomieścić te foteliki a tu jeszcze trzeba rzeczy dla malego ogarnąć 😜
Ja mialam dzis 3 test krzywej cukrowej, mam nadzieję że też wyjdzie dobrze.
Właśnie czekam na wizytę u lekarza, zobaczymy jak nam chłopak wyrósł 😊
 
O tak tak, właśnie kupilismy 7 osobowy samochód żeby pomieścić te foteliki a tu jeszcze trzeba rzeczy dla malego ogarnąć 😜
Ja mialam dzis 3 test krzywej cukrowej, mam nadzieję że też wyjdzie dobrze.
Właśnie czekam na wizytę u lekarza, zobaczymy jak nam chłopak wyrósł 😊
To my wstrzymaliśmy się z zakupem nowego auta do przyszłego roku 😊 Ledwo wygrzebaliśmy się z takiego duzego remontu (wymiana okien, przestawianie scian, nowe wylewki, podlogi, drzwi, wszystkie meble i urządzenia), a zaszłam w ciążę i pojawiło się mnóstwo wydatków związanych z urządzeniem pokoju dla Córeczki, zakupem wózka, łóżeczka itd., nie wspomnę o badaniach w ciazy. Chcielibyśmy jeszcze przed porodem zrobic remont wejścia do domu. Mam nadzieję, że pod koniec roku znowu odbijemy się od dna 😅

Trzymam kciuki za wyniki krzywej i wizytę, daj znać jak synek rośnie 😊
Mnie dziś męczy biegunka, wszystko przeze mnie przelatuje a za chwilę czuję taki głód, że mam wrażenie, że zemdleję... 😑
 
To my wstrzymaliśmy się z zakupem nowego auta do przyszłego roku 😊 Ledwo wygrzebaliśmy się z takiego duzego remontu (wymiana okien, przestawianie scian, nowe wylewki, podlogi, drzwi, wszystkie meble i urządzenia), a zaszłam w ciążę i pojawiło się mnóstwo wydatków związanych z urządzeniem pokoju dla Córeczki, zakupem wózka, łóżeczka itd., nie wspomnę o badaniach w ciazy. Chcielibyśmy jeszcze przed porodem zrobic remont wejścia do domu. Mam nadzieję, że pod koniec roku znowu odbijemy się od dna 😅

Trzymam kciuki za wyniki krzywej i wizytę, daj znać jak synek rośnie 😊
Mnie dziś męczy biegunka, wszystko przeze mnie przelatuje a za chwilę czuję taki głód, że mam wrażenie, że zemdleję... 😑
Może coś zjadłaś albo po prostu hormony szaleją
 
reklama
Do góry