reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Mam wyniki i jestem w szoku hemog.12,28😁super się podniosła z 7 przez 3 tygodnie picia żelaza
A czy to żelazo które piłaś jest na receptę? Moja ostatnia to 10 mam powtórzyć w poniedziałek badania, ale wątpię że jest lepiej. A u Ciebie super się podniosło aż jestem w szoku że w tak krótkim czasie masz taką poprawę 😊
 
Dziękuję☺️Ja już po pobraniu i tak się boje wyniku.Oczywiscie po pobraniu poszłam do sklepu po drodze a to kawał drogi do domu na pieszo.Nakupilam jak zawsze więcej 🙊🤣 to u mnie norma ledwo co doszłam do domu .
Ja tez raz na piechotę targałam siatki z zakupami przez pół miasta... narobiłam zakupów jak nienormalna, bo zapomniałam, że jestem na piechotę a nie autem 😆 Pod koniec drogi już się sama bałam, że przegięłam z dźwiganiem. Jeszcze mama mnie zobaczyła to dodatkowo dostałam opierdziel 😂
Pięknie Ci się podniosła hemoglobina 🩷
 
A czy to żelazo które piłaś jest na receptę? Moja ostatnia to 10 mam powtórzyć w poniedziałek badania, ale wątpię że jest lepiej. A u Ciebie super się podniosło aż jestem w szoku że w tak krótkim czasie masz taką poprawę 😊
Tak na recepte.Super się podniosła .AOchydnw te żelazo jak krew 😁😁ale ważne że zadziałało.Ciekawe czy Dale będę musiała pić .
 
Ja tez raz na piechotę targałam siatki z zakupami przez pół miasta... narobiłam zakupów jak nienormalna, bo zapomniałam, że jestem na piechotę a nie autem 😆 Pod koniec drogi już się sama bałam, że przegięłam z dźwiganiem. Jeszcze mama mnie zobaczyła to dodatkowo dostałam opierdziel 😂
Pięknie Ci się podniosła hemoglobina 🩷
My kobietki tak mamy 🤣🤣zawsze coś trzeba i wszystko potrzebne i to codziennie to samo jakby sklepy były zamknięte przez tydzień😁😁
 
Hej dziewczynki jak samopoczucie?
U mnie dzisiaj cieplutko odrazu lepiej jak świeci słoneczko🙂 Dzisiaj popołudniu ide do gina to dam znać jak moja malutka się ma Miłego dzionka😘😘😘
 
Hej dziewczynki jak samopoczucie?
U mnie dzisiaj cieplutko odrazu lepiej jak świeci słoneczko🙂 Dzisiaj popołudniu ide do gina to dam znać jak moja malutka się ma Miłego dzionka😘😘😘
U mnie dziś nadal bez słońca ale chociaż nie pada, to jak syn wróci że szkoły to pójdziemy na kaloszowy spacer. Trzymam kciuki za wizytę 😘a mija mała rozpycha się na maksa w brzuchu, chyba testuje ile może mija skira wytrzymać 🤣
 
U mnie dziś trochę spadek energii, ale to może ze względu na pogodę. Zastanawiam się, czy w każdej ciąży bada się antygen HBs? Ta wartość się zmienia w ciągu życia? 😉 Wystarczy wynik z poprzedniej ciąży, czy to jest taka rzecz, jak np HCV i HIV, które powinno się sprawdzać w każdej ciąży?
 
U mnie dziś trochę spadek energii, ale to może ze względu na pogodę. Zastanawiam się, czy w każdej ciąży bada się antygen HBs? Ta wartość się zmienia w ciągu życia? 😉 Wystarczy wynik z poprzedniej ciąży, czy to jest taka rzecz, jak np HCV i HIV, które powinno się sprawdzać w każdej ciąży?
Trzeba powtarzać niestety za każdym razem😉
 
reklama
Hej ja już po wizycie wszystko dobrze nie muszę już brać żelaza gin powiedział że witaminy wystarcza .😁Malutka waży 1950😍 a jestem 31+1 więc klocuszrk rośnie.I jeszcze dobra wiadomość że mogę mieć już cesarkę w 38+ nie jak kiedyś 39 +.Przytyłam 800gram🙊tyle co malutka .Następna wizyta za miesiąc a potem co dwa tygodnie.
 
Do góry