reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

U mnie dziś trochę spadek energii, ale to może ze względu na pogodę. Zastanawiam się, czy w każdej ciąży bada się antygen HBs? Ta wartość się zmienia w ciągu życia? 😉 Wystarczy wynik z poprzedniej ciąży, czy to jest taka rzecz, jak np HCV i HIV, które powinno się sprawdzać w każdej ciąży?
Hej, co do HBs to ja jestem w pierwszej ciąży, w 1 trymestrze robiłam wyniki I byly ujemne, teraz lekarz kazał mi powtorzyc w 32tc.
Hej ja już po wizycie wszystko dobrze nie muszę już brać żelaza gin powiedział że witaminy wystarcza .😁Malutka waży 1950😍 a jestem 31+1 więc klocuszrk rośnie.I jeszcze dobra wiadomość że mogę mieć już cesarkę w 38+ nie jak kiedyś 39 +.Przytyłam 800gram🙊tyle co malutka .Następna wizyta za miesiąc a potem co dwa tygodnie.
Super 🩷 bardzo się cieszę, że wszystko w porządku i Twoja córa tak rośnie 😊 Jak ty to robisz, że tak mało przybierasz na wadze? 😆
 
reklama
Hej, co do HBs to ja jestem w pierwszej ciąży, w 1 trymestrze robiłam wyniki I byly ujemne, teraz lekarz kazał mi powtorzyc w 32tc.

Super 🩷 bardzo się cieszę, że wszystko w porządku i Twoja córa tak rośnie 😊 Jak ty to robisz, że tak mało przybierasz na wadze? 😆
Sama jestem w szoku że nic nie tyje tylko w mała wszystko idzie.To chyba przez to że mam tyle roboty przy dzieciach.2 razy dziennie spacerek do przedszkola do szkoly i w domu ciągle na nogach więc chyba dlatego nie mam jak przytyć 😆😆.
 
Mała jest głową w dół dlatego tak mi ciężko ,łożysko na tylniej ścianie.😏
U mnie młody też głową w dół i wieczorami maraton kopania i rozciągania....:/. U mnie w 31+2 nie całe 1800 gr. Idzie łeb w łeb z siostrą. Mam nadzieję że urodzę w podobnym terminie i waga będzie oscylować w takich samych granicach.

Wieczorami już mi ciężko, cały czas bym spała ;/
 
U mnie młody też głową w dół i wieczorami maraton kopania i rozciągania....:/. U mnie w 31+2 nie całe 1800 gr. Idzie łeb w łeb z siostrą. Mam nadzieję że urodzę w podobnym terminie i waga będzie oscylować w takich samych granicach.

Wieczorami już mi ciężko, cały czas bym spała ;/
Mnie też już ciężko ją o 21 już leżę z dziewczynkami bo jestem mega zmęczona.A ile ważyła córka po urodzeniu i w którym tygodniu urodzilaś?
Ja mogę już urodzić za 7 tygodni 😏 czyli tydzień wczy niż planowałam 7.07😁już nie mogę się doczekać 🙂
 
U mnie młody też głową w dół i wieczorami maraton kopania i rozciągania....:/. U mnie w 31+2 nie całe 1800 gr. Idzie łeb w łeb z siostrą. Mam nadzieję że urodzę w podobnym terminie i waga będzie oscylować w takich samych granicach.

Wieczorami już mi ciężko, cały czas bym spała ;/
U mnie też główka w dole, czasem man wrażenie, że plywa po całym brzuszku jak widzę te wybrzuszenia😆 Momebyami nieprzyjemne i bolesne, ale z drugiej strony cieszę się, że ją czuję 🩷
Mnie też już ciężko ją o 21 już leżę z dziewczynkami bo jestem mega zmęczona.A ile ważyła córka po urodzeniu i w którym tygodniu urodzilaś?
Ja mogę już urodzić za 7 tygodni 😏 czyli tydzień wczy niż planowałam 7.07😁już nie mogę się doczekać 🙂
Ja w ciągu ostatnich 2-3 dni nie mogę narzekać na brak sił. W czwartek zaliczyłam dłuuugi spacer, byłam chyba 3-4h na dworze. Wczoraj zajmowałam się dzieckiem kuzynki i też zleciał nam czas na spacerze i zabawie, a potem zajęłam się ogródkiem tzn. coś tam podlewałam, marudziłam mężowi i tacie, co gdzie przesadzić, co wyciąć 😂
Też chciałabym urodzić 07.07 🩷 Termin porodu wg usg mam na 27.07, ale gdyby było cc to przy wysokim ryzyku stanu przedrzucawkowego i ryzyku zahamowania wzrostu dzidzi może wskazane będzie wcześniejsze rozwiązanie 😊
 
U mnie też główka w dole, czasem man wrażenie, że plywa po całym brzuszku jak widzę te wybrzuszenia😆 Momebyami nieprzyjemne i bolesne, ale z drugiej strony cieszę się, że ją czuję 🩷

Ja w ciągu ostatnich 2-3 dni nie mogę narzekać na brak sił. W czwartek zaliczyłam dłuuugi spacer, byłam chyba 3-4h na dworze. Wczoraj zajmowałam się dzieckiem kuzynki i też zleciał nam czas na spacerze i zabawie, a potem zajęłam się ogródkiem tzn. coś tam podlewałam, marudziłam mężowi i tacie, co gdzie przesadzić, co wyciąć 😂
Też chciałabym urodzić 07.07 🩷 Termin porodu wg usg mam na 27.07, ale gdyby było cc to przy wysokim ryzyku stanu przedrzucawkowego i ryzyku zahamowania wzrostu dzidzi może wskazane będzie wcześniejsze rozwiązanie 😊
Tak masz szansę bo właśnie lekarz mi mówił że jeżeli dziecko nie przybiera już tzn.ze łożysko jest nie wydolne to trzeba ciążę szybciej zakonczyć🙂
 
Tak masz szansę bo właśnie lekarz mi mówił że jeżeli dziecko nie przybiera już tzn.ze łożysko jest nie wydolne to trzeba ciążę szybciej zakonczyć🙂
No to zobaczymy co nam powie na wizycie😊 Dziś czuję się jakbym nie była w ciąży, tylko przytyła 😅 Udanej soboty dziewczyny!
 
reklama
Ja w dzień energii mam calkiem sporo ale wieczorami padam. I zauważyłam że chodzenie po schodach mnie męczy bardziej. A nad ranem skurcze nóg . Tak Was dzisiaj czytam i zaczynam sobie uświadamiać że nasze rozwiązania juzcalkuem niedługo. Bardzo szybko ten czas uciekap🥰
 
Do góry