reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej pytanie do mam które są już po krzywej cukrowej wiecie może jakie są normy? Mi wyszło na czczo 97 a jak szukam norm to niby jest do 100 a na niektórych stronach do 92. Dzisiaj odebrałam wyniki jutro wizyta to pewnie wszystkiego się dowiem, ale jestem ciekawa jak to było u Was 😊
Dokładnie tak jak odpisała Ci @M@lly. Może uda Ci się uregulować cukrzycę samą dietą 😊 Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytą ✊
Ja mam jutro echo serduszka....
 
Zobaczymy co powie Pani doktor jutro. Powodzenia dla tych które krzywe mają dopiero przed sobą i dla emka_27, będę dobrze. Dawajcie znać 🙂 Ja odebrałam też wyniki toksoplazmozy i zarówno igg jak i igm są reaktywne jestem załamana nie wiem co dalej na wynikach pisze tylko żeby jak najszybciej skonsultować się z lekarzem... już na pierwszych badaniach mi wyszła ale po zrobieniu awidnosci, która była wysoka myślałam że będzie ok a tu taki szok...
 
Zobaczymy co powie Pani doktor jutro. Powodzenia dla tych które krzywe mają dopiero przed sobą i dla emka_27, będę dobrze. Dawajcie znać 🙂 Ja odebrałam też wyniki toksoplazmozy i zarówno igg jak i igm są reaktywne jestem załamana nie wiem co dalej na wynikach pisze tylko żeby jak najszybciej skonsultować się z lekarzem... już na pierwszych badaniach mi wyszła ale po zrobieniu awidnosci, która była wysoka myślałam że będzie ok a tu taki szok...
Bardzo mi przykro, że spotkał Cię taki stres... na szczęście jutro masz wizytę u lekarza i będziesz wiedziała co dalej z ewentualnym leczeniem. Będzie dobrze 🙏
 
Hej dziewczyny ostatnio u mnie był intensywny czas, że nawet nie miałam kiedy się odezwać. Ja też już po krzywej cukrowej.mojre wyniki to na czczo 4.4 po 1 godz 8.62 a po 2 godz 8.79. Ta po 2 mam delikatnie podwyższona. Byłam dziś na wizycie u mojego gina i zalecił mi dietę cukrzycową i mówi że spokojnie sobie poradzę , cukrami jak będę się trzymać diety i regularności jedzenia. Zresztą jak odebrałam wyniki to od razu stwierdziłam, że zaczynam jeść jak.pezy cukrzycy.
 
reklama
Zobaczymy co powie Pani doktor jutro. Powodzenia dla tych które krzywe mają dopiero przed sobą i dla emka_27, będę dobrze. Dawajcie znać 🙂 Ja odebrałam też wyniki toksoplazmozy i zarówno igg jak i igm są reaktywne jestem załamana nie wiem co dalej na wynikach pisze tylko żeby jak najszybciej skonsultować się z lekarzem... już na pierwszych badaniach mi wyszła ale po zrobieniu awidnosci, która była wysoka myślałam że będzie ok a tu taki szok...
Wiem, że się stresujesz. Moje dwie kuzynki miały toksoplazmoze w ciąży i brały do końca ciąży leki dzieciaczki urodziły się zdrowe. Także trzymam kciuki
 
Do góry