reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

Święta, święta i po świętach :) jak się czujecie? :)
Lepiej niż w czasie świąt 😄 Praktycznie nie jadłam przez całe święta, jakoś mi tak było ciężko... I teraz planuję, że jeszcze w tym tygodniu zjem białą kiełbasę, bo w ogóle jej nie jadłam 😄 Jutro mamy kontrolną wizytę u gina... stresuję się 😔
 
reklama
W święta najadalam się na maksa, korzystałam, że mam apetyt. Powiem Wam, że od wczoraj mam tak że jak trochę pochodzę zwlaszcza po poludniu to brzuch mam napięty, nie boli ani nie czuje nic tylko taka napięta skórę. Jak się położę i chwilkę odpocznę to brzuch robi się miękki.
 
W święta najadalam się na maksa, korzystałam, że mam apetyt. Powiem Wam, że od wczoraj mam tak że jak trochę pochodzę zwlaszcza po poludniu to brzuch mam napięty, nie boli ani nie czuje nic tylko taka napięta skórę. Jak się położę i chwilkę odpocznę to brzuch robi się miękki.
Skurcze :) ja parę miesięcy temu boleśniej je odczuwałam niż teraz w 25tc :) mieliśmy dzisiaj jechać na echo serca ale musiałam przełożyć i mamy 21.04, ciekawi mnie czy ta plamka już zanikła :)
 
Skurcze :) ja parę miesięcy temu boleśniej je odczuwałam niż teraz w 25tc :) mieliśmy dzisiaj jechać na echo serca ale musiałam przełożyć i mamy 21.04, ciekawi mnie czy ta plamka już zanikła :)
Ja dziś 26 tydzień i 0 dni. Czy jakoś się oszczędzałam czy normalnie funkcjonowałaś? Wizytę mam za tydzień to dopytam gina co i jak.
 
W święta najadalam się na maksa, korzystałam, że mam apetyt. Powiem Wam, że od wczoraj mam tak że jak trochę pochodzę zwlaszcza po poludniu to brzuch mam napięty, nie boli ani nie czuje nic tylko taka napięta skórę. Jak się położę i chwilkę odpocznę to brzuch robi się miękki.
Z tym brzuchem to też mam tak, że jak trochę więcej porobię to czuję, że jest taki ciężki.... normalnie go nie czuję jakoś bardzo a po takim aktywnym dniu już tak. Ale to podobno normalne 😊 Może musimy częściej odpoczywać?
I jak wizyta? :) dlaczego się stresujesz?
mieliśmy dzisiaj jechać na echo serca ale musiałam przełożyć i mamy 21.04, ciekawi mnie czy ta plamka już zanikła :)
No właśnie stresowałam się przez dwie plamki w serduszku ... Na wizycie w 16tc były torbielki w główce i plamka w serduszku. Wynik nifty ok. W 20tc na połówkowych badaniach nie było już torbiele w główce, ale w serduszku pokazała się druga plamka. Dziś w 24tc na usg lekarz nie widział już żadnej z tych plamek w sercu... Na echo pójdziemy, bo na termin czekamy od miesiąca, choć lekarz prowadzący mówi, że według niego struktura i praca serduszka jest w porządku a plamek on już nie widzi (a ma dobry sprzęt i umiejętności, bo wszystkie prenatalne robimy u niego). Przez to właśnie się tak stresowałam... Od początku ciąży jakieś problemy, najpierw miałam krwiaka, brałam duphaston, potem te torbielki i kropki w sercu. Dziś pierwszy raz usłyszałam, że moja córka ma dobre warunki do rozwoju i wzrostu ☺️ Szyjka mi sie trochę skróciła, bo ma 37mm a miała 46mm, ale też ostatnio się nie oszczędzałam... Zdjęcia nie mamy, bo Natka zasłoniła się rączkami i zasnęła 😂 5 min lekarz probowal ją obudzić stukając w brzuch, ale jedyne co zrobiła to odwróciła się plecami i odpuściliśmy 😂 także Dziś 720g i 50 centyli 😊

@Mama3Kinga Mam nadzieję, że u Was ta kropeczka w serduszku też zniknie🙏
 
reklama
Do góry