reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Jeszcze jedno bardzo polecam książkę na nasz piękny stan 🥰 "książka o ciąży" Michał Lipa, Nicole Sochacki-Wojcicka
 

Załączniki

  • 2be61227-82f9-49e4-8362-58558ab524d8.jpeg
    2be61227-82f9-49e4-8362-58558ab524d8.jpeg
    132,1 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Dodaje spis treści może któraś będzie zainteresowana. Niby można wszystko to znaleźć w internecie, ale tu jest wszystko w pigułce 😊
 

Załączniki

  • 584626a7-4329-401b-a277-d83481d4485c.jpeg
    584626a7-4329-401b-a277-d83481d4485c.jpeg
    41,9 KB · Wyświetleń: 63
  • ab9cb6a2-ab10-4260-8920-84502bce0070.jpeg
    ab9cb6a2-ab10-4260-8920-84502bce0070.jpeg
    43,2 KB · Wyświetleń: 60
  • 0a6162e3-7591-4a87-973f-647f6529eb50.jpeg
    0a6162e3-7591-4a87-973f-647f6529eb50.jpeg
    45,1 KB · Wyświetleń: 55
Hej , ja wlasnie odprawilam gwiazde do przedszkola i wrocilam do lozka 😊.

Ja sie wczoraj wdrozylam w ten temat gr krwi i koszt sprawdzenia czynnika rh " plodu " to koszt 350 zl ...w Irlandii mialam to robione w 12 tygodniu i wyszlo ze mala ma + po tacie , tutaj juz mialam napomkniete na temat immunoglobuliny..kolezanka ktora ma rowniez niezgodnosc ma cesarke w przyszłym tygodniu ale immunoglobuliny nie przyjela ...caly czas sprawdzala tylko przecieciala - to jej 1 ciaza , jestem ciekawa czy po porodzie dostanie 🤔


I Uwaga jak nie urok to sraczka ...wczoraj na wieczór bardzo nie komfortowo sie czulam przed samym spaniem...swedzenie i mrowienie w odbycie....i obstawiam owsiki 😔🤬🤬🤬🤬🤬 u malej musze zaobserwowac...choc wydaje mi sie ze moze byc cos na rzeczy bo wczoraj mowila ze dupka ja boli ... teraz bede czekac na kupke zeby ja sprawdzic...ostatnio więcej slodyczy mi jadla ale ona zawsze slodka dupka byla po mamie....z apetytem roznie tez od zawsze ...takze czeka mnie mega sprzatanie , pranie i prasowanie wszystkeigo w domu , gdzie nie mam na to siły i chyba poorosze mame o pomoc...jeszcze dzis wykupie leki sa bez recepty - dostanie corka i maz ....ale ja raczej nie bede mogla wziac 😔 i sie bede meczyc 😬 nigdy nie mylam rak 1000 x dziennie ale o higiene dbamy , nie powiem zdarzalo mi sie zjesc nie umyte owoce ale to przed ciaza teraz wszytsko myje - obstawiam ze mala z przedszkola musiala przywlec ...juz wczoraj zapakowalam pralke ciuchow ....kiedys jak nie mialam jeszcze corki , opiekowalam sie kolezanki dziecmi 1 dzien I tez mnie dopadlo to cholerstwo ...a sie meczylan z tym strasnzie wiec teraz wgl jestem przerazona - jedyne pocieszenie to ze nie sa grozne i bobo jest bezpieczne. ..
Miala ktoras z was ten problem u siebie lub innych domownikow ?

Powodzenia na wizytach. @EJK85 za twoimi wiesciami czekam najabrdziej 😍
Ja bylam w corka u lekarza bo zgrzyta zebami I spi niespokojnie ale owsikow nie widac. Oczywiscie nie dostalam zadnego skierowania na badanie kalu na pasozyty za to recepte na lek. Wzielismy cala rodzina a pozniej sie okazalo ze jestem w ciazy wiec to jakies pierwsze dni ciazy byly.
Jak czytalam w literaturze to lepiej leczyc pasozyty w ciazy niz nie leczyc ale polecam odwiedzic GP. Tylko dobrze byloby sprawdzic czy faktycznie masz owsiki.
U nas mala jak zgrzytala tak zgrzyta wiec mysle ze niepotrzebnie bralismy 🙄
 
Ja bylam w corka u lekarza bo zgrzyta zebami I spi niespokojnie ale owsikow nie widac. Oczywiscie nie dostalam zadnego skierowania na badanie kalu na pasozyty za to recepte na lek. Wzielismy cala rodzina a pozniej sie okazalo ze jestem w ciazy wiec to jakies pierwsze dni ciazy byly.
Jak czytalam w literaturze to lepiej leczyc pasozyty w ciazy niz nie leczyc ale polecam odwiedzic GP. Tylko dobrze byloby sprawdzic czy faktycznie masz owsiki.
U nas mala jak zgrzytala tak zgrzyta wiec mysle ze niepotrzebnie bralismy 🙄
no wlasnie to zalezy czy sa , czekam na wizyte w toalecie ...
 
A ja nigdy nie miałam z tym problemu 🙈🤔 wyjdę do sklepu, na siłownię 3 razy w tygodniu,oglądam dużo seriali i filmów, nawet zdarzy mi się grać na xboxie😄🙈🙈 jak mnie najdzie ochota,jeszcze nie odczuwam tej nudy bo moja praca ostatnio mnie bardzo przemielila i celebruję ten odpoczynek w domu :)
Ja ostatnio usłyszałam ze jak to się nudzę. Ze powinnam się cieszyć bo te chwile znikną bezpowrotnie na pare lat,
 
reklama
Ja ostatnio usłyszałam ze jak to się nudzę. Ze powinnam się cieszyć bo te chwile znikną bezpowrotnie na pare lat,
Ja pamiętam że w pierwszej ciąży byłam 3 ostatnie miesiące na zwolnieniu i żeby się właśnie nie nudzić i nie zadręczać zaczęłam chodzić na zajęcia dla kobiet w ciąży. Była ciekawa oferta, tylko dojeżdżałam na nie do miasta. Chodziłam na muzykoterapię przygotowującá do porodu, na edukację przedporodowá organizowaná przez grupę położnych że szpitala, na relaksację, gimnastykę...no i kompletowałam wyprawkę😉 może w Twojej okolicy są jakieś takie zajęcia? Mi dużo dały i poznałam inne mamy. Polecam!
 
Do góry