reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja planuje częste spacerki mam 20 min na cmentarz i pierwszy większy sklep wiec raczej będę się poruszać z wózkiem pieszo niż autem skoro rodzę w latko. A przynajmniej mam taki zamiar😜😜
Po córce schudłam bardzo szybko i 15kg więcej niż przytyłam w ciąży.
Tylko nie sugeruj się bzdurami z neta ile można przybrać na wadze. Ja w ostatniej ciąży przybralam 32kg! I wszystko zgubiłam przez 2lata bez jakichś diet itd. przeprosiłam orbitrek i trochę zmieniłam odżywianie. Każdy jest inny
Mam cukrzycę ciążową więc nie powinnam przytyć więcej niż 8-10kg. W poprzedniej ciąży przytyłam 12kg ale byłam gruba i miałam czas jeść, chodź też dużo spacerowałam teraz mniej jem i latam za córką.
 
reklama
Mnie to wg meczy trochę to chorobowe muszę wam powiedzieć ileż można sprzątać nie mam dzieci wiec cały dzień dla siebie,
U mnie ostatnio przymrozki macie ma za bardzo co robic ani w ogrodzie ani gdzie wyjść bo koleżanki wszystkie pracują a jak mi się nudzi to idę spać… dzisiaj wyciągnęła mnie Sasiadka która nie pracuje na jakieś zakupy małe wiec jakaś odskoczni przynajmniej dzisiaj
A wy jak macie pytam te które nie maja dzieci
A ja nigdy nie miałam z tym problemu 🙈🤔 wyjdę do sklepu, na siłownię 3 razy w tygodniu,oglądam dużo seriali i filmów, nawet zdarzy mi się grać na xboxie😄🙈🙈 jak mnie najdzie ochota,jeszcze nie odczuwam tej nudy bo moja praca ostatnio mnie bardzo przemielila i celebruję ten odpoczynek w domu :)
 
reklama
Witam ostatnio mało zaglądam, ale uzbierało się trochę prac domowych, do tego pożyczyłam książki od koleżanki całą Sage AKUSZERKA i tak się wyciągnęłam że poświęcam każdą wolną chwilę (z każdą stroną doceniam że jestem w ciąży w 21 wieku 😂, bo jak rodziły kobiety kiedyś 😐) nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich wątków z tygodnia, ale jestem z wami myślami i mam nadzieję że drugi trymestr przyniósł wam siły bo mnie dodał skrzydeł.
 
Do góry