reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Jasne, ulżyj sobie. Kobieta kobiecie wilkiem,a ciężarna ciężarnej to już w ogóle.. Przynajmniej kultura osobista nie jest mi obca. A forum jest publiczne. Jak nie rozumiesz co to znaczy, to Twój problem.


No niestety pojawiły się tu błędne informacje. I tylko to sprostowałam. Nikomu nie odbieram nadziei. Niektóre z Was nawet nie wiedziały,że wynik podawany jest jako ryzyko-a nie tak/nie. Serio to coś złego,że przedstawiłam fakty?
Każda z nas jest inna, nie wiem jak EJK ale napisałam ze swojego punktu widzenia,że nie chciałabym aby ktoś pisał mi "czytałam wiele takich historii,dziecko zdrowe, to jak pappa ". Jeśli nie miałabym wiedzy opartej o fakty to bym się nią nie dzieliła po prostu bo można wyrządzić człowiekowi jeszcze większą krzywdę. Tu nie chodzi o żadne dobijanie człowieka. Kobiety są różne i uważam,że w obliczu takiej tragedii każda ma prawo znać fakty, czekać na rozstrzygnięcie (amniopunkcja) i o nie opierać swój wybór, a nie,że tylko lukrowana rzeczywistość jest mile widziana.
Za wspieraniem się jestem jak najbardziej.
I wiem,że żadna nie chciała źle ale czasami warto się zastanowić w jakie słowa to ubieramy.
Dzięki przynajmniej za kulturalne odniesienie się.
A dziękuję, że dbasz o mój dobrostan psychiczny :D nie przypominam sobie, żeby na tym wątku ciężarna ciężarnej była wilkiem, ba, tak nam tu dobrze, że w środę zmykamy swoim gronem na wątek prywatny 🥳🧚‍♀️🧚‍♀️
 
@EJK85 Kochana, czekamy dalej razem z Tobą i zaciskamy mocno kciuki ❤️❤️🍀🍀
Co do gościnnych wpisów - szkoda nawet komentować, bo podgrzewa się tylko atmosferę. Ja zwrócę tylko uwagę, że na samym opublikowanym wyniku przez EJK85 jest napisane, że nie jest to wyłączna podstawa do diagnozy. A z opisu badania: "Ponieważ badanie NIFTY pro jest testem przesiewowym, a nie diagnostycznym, zaleca się pacjentkom na każdym etapie oraz przy każdym rodzaju wyniku konsultację z lekarzem prowadzącym lub lekarzem genetykiem."
 
reklama
Do góry