reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja dziś na pobraniu krwi byłam i widzę, że pielęgniarka numerek mi daje więc pytam "A w ciąży to nie bez kolejki?" (mnóstwo ludzi było plus medycyna i wchodzą na zmianę), a ona, że dużo ludzi jest, osób starszych chorych... i że niby tak, ale sama pani widzi. Wyszłam z tym numerkiem i zapytałam kto teraz bo ja w ciąży i bez kolejki wchodzę... No szok 😡
do mnie zaś Pani w rejestracji mówi niech Pani idzie najpierw zapłaci ja mówię że zawsze place przy wyjściu (kasa w zupełnie innym miejscu) a ona no ale i tak będzie w kolejce Pani stała a ja do niej ale jest napisane że kobiety w ciąży bez kolejki i ta do mnie a to proszę niech Pani teraz wchodzi 🙈
 
reklama
to u mnie to samo 😄 mam czasami wrażenie jakby ktoś szczypał za sutki 🤭 śluzu ostatnio raczej mniej niż było chociaż zależy od dnia.
Dziewczyny dużo macie już kg na plusie ? Lekarze ważą Was na wizytach? Mój prowadzący ani razu nie zapytał ile waże,ale jutro mam wizytę i orientacyjnie weszłam na wagę. +3 kg to chyba tragedii nie ma 🙈
Tak mój mnie waży na każdej wizycie i jak na początku schudłam-1 tak narazie ta waga mi stoi
 
to u mnie to samo 😄 mam czasami wrażenie jakby ktoś szczypał za sutki 🤭 śluzu ostatnio raczej mniej niż było chociaż zależy od dnia.
Dziewczyny dużo macie już kg na plusie ? Lekarze ważą Was na wizytach? Mój prowadzący ani razu nie zapytał ile waże,ale jutro mam wizytę i orientacyjnie weszłam na wagę. +3 kg to chyba tragedii nie ma 🙈
mnie Pani dr waży co wizytę... U mnie już +5kg 😭
 
Odnośnie wchodzenia bez kolejki gdziekolwiek, to póki się czuje dobrze nie czuję potrzeby wpychać się przed strasze i chore osoby. Spokojnie zawsze czekam. Później, jak już będzie wielki bęben i sił coraz mniej to moooże..
Takie moje skromne zdanie 😁
zazdro bo ja dziś w poczekalni przez 5min myślałam że zejde, nie dość że głodna na maksa (oczywiście jak zwykle przy tym nudności) to jeszcze od tych wszystkich zapachów tak mi się w głowie królowało że szok 🤦
 
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Kochana mocno przytulam i wierzę że jednak amnio da nadzieję... Powtórzę slowa mojego lekarza że pappa i nifty to nadal tylko statystyki 🤷 także trzeba wierzyć do końca choć wiem jakie to jest trudne w takiej sytuacji 😢
 
Gratulacje ❤️

Jak tak patrzę, to niskie macie te przezierności.. u mnie było 2.17 w 13+2 tc. Kość nosowa obecna. 🤔 Ta przezierność jest jeszcze w normie? Lekarz nic nie mówił negatywnego. 😱
U mnie w 12+6 było 2.1 przy CRL 68.8 i też lekarz mówił że ok, w normie, a ja wertowałam internety. Niepotrzebnie ;)
Jest dobrze na pewno:)
 
a ile dziecko miało crl? Masz tu moją tabelkę to możesz sobie porównać i nie nakręcają się proszę ☝️
6.98 🥺
Wstawialas tabelkę, bo nic nie widzę? 🤔

U mnie w 12+6 było 2.1 przy CRL 68.8 i też lekarz mówił że ok, w normie, a ja wertowałam internety. Niepotrzebnie ;)
Jest dobrze na pewno:)
Moja lekarka też mówiła, że to tylko średnia i tak jak ludzie mają inny wzrost, tak moje bobo może mieć różne wymiary ❤️
 
reklama
Kurczaki mój lekarz po prenatalnych powiedział że nifty w tym wypadku się wgl nie sprawdza a byłam wczesniej nastawiona że w razie gdyby to tylko nifty a teraz lekarze mówią że jeśli prenatalne na coś ukierunkowują to tylko amnio
Moj znowu powiedział że jesli chodzi o ryzyko zespołu Downa to Nifty jak najbardziej jest Ok. Bo jest bardzo wyczulony na akurat ta trisomie
 
Do góry