reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
zazdro bo ja dziś w poczekalni przez 5min myślałam że zejde, nie dość że głodna na maksa (oczywiście jak zwykle przy tym nudności) to jeszcze od tych wszystkich zapachów tak mi się w głowie królowało że szok 🤦
Ja mam to szczęście, że mdłości i wymioty mnie nie dotyczą w ciąży. A dwa śniadanie jem koło 11 więc głodu też nie czuje z rana 😊 więc współczuję na maksa jeśli tak cierpicie! 🫨
 
Przez stronę się udało
 

Załączniki

  • 16738726316506196517865566035550.jpg
    16738726316506196517865566035550.jpg
    560,1 KB · Wyświetleń: 62
Zadzwoniłam do mojego lekarza, bo u niego wizytę mam dopiero za 2 tygodnie, powiedział, ze mam się waga na razie nie stresować, ze czasem w ciąży tak jest, że waga mocno nie rośnie albo praktycznie wcale, ze dzidziuś rośnie i to najważniejsze. Pytałam tez o tabletki, mówił, żebym spróbowała od tej jednej tabletki dziennie i zobacze, może będzie lepiej.
Pytałam tez o te leciutkie kłucia i jakby skurcze macicy, dowiedziałam się, ze na tym etapie jak najbardziej może to się zdarzyć. Co do widocznej macicy i wybrzuszenia po prawej stronie tez powiedział, ze macica się rozrasta i to normalne i ze nie zawsze macica jest asymetryczna stad możliwe wybrzuszenie bardziej z jednej strony 😊 Także miałam taką mini poradę, ale uspokoił mnie. Póki nic się nie dzieje mowil, żeby nie stresować się, a jakby coś mnie bardzo zaniepokoiło to zadzwonić i umówić na szybka wizytę.
 
reklama
Do góry