reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
U mnie po badaniu prenatalnym na szczęście wszystko ok, zameldowało się 65 mm z serduszkiem 145 uderzeń na minutę, przezierność karkowa 1,5 mm, przepływy wszystkie w normie. Dzidziuś trochę kręcił głową, pani doktor śmiała się, że nie w tą stronę co trzeba, ale na szczęście dało się wszystko pomierzyć 😅 na podstawie USG ryzyka wad niskie, testu pappa zdecydowałam, że w takim razie nie będę robić.
A i raczej chłopiec :)
Gratulacje ❤️

Jak tak patrzę, to niskie macie te przezierności.. u mnie było 2.17 w 13+2 tc. Kość nosowa obecna. 🤔 Ta przezierność jest jeszcze w normie? Lekarz nic nie mówił negatywnego. 😱
 
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Kurcze tak mi przykro, ale nawet jeśli masz na wyniku wysokie ryzyko zd 21to po aminopunkcji moze być wszystko dobrze.
 
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Myślałam ze to badanie określa bardziej czy jest wada czy jej nie ma .
Czyli to jest jak pappa np 1:4 tak?
 
Zadowolona jesteś ?
Ja się też wypowiem bo też kupiłam angelsounds w pierwszej ciąży czyli prawie 5 lat temu, używany wtedy za 100zl (od koleżanki). Działa do dzisiaj a pożyczałam 3 innym parom 🙂 wtedy dzialalo wszystko w ogóle ekstra też z apką ale teraz no nie umiem aplikacji ściągnąć (ale w sumie olewam bo zależy mi tylko na słuchaniu a to działa super już od 10tc zawsze znalazł serducho mimo że łożysko mam na przedniej ścianie )
 
@EJK85 - bardzo mi przykro ze musicie przez ten caly stres przechodzic ..oby wyniki amnio byloy jak najszybciej ! Caly czas trzymam kciuki na lepsze wiesci 😘
 
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Bardzo mi przykro. Trzymam kciuki za jutrzejsze badanie
 
Jest 13 a ja nadal w szlafroku i nie chcr mo sie ruszyc 😅 jakos tak dziwnie bo mala poszla dzis do przedszkola po dłuższej przerwie a ja sie chyba przyzwyczailan ze ze mna byla 🤣 dzis idę na rzeski wiec troche sie zrelaksuje..

Trzymam kciuki za wizyty i gratulacje tych juz udanej 😘
 
reklama
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Trzymam kciuki żeby amnio wyszła dobrze. Może to że na pappa wyszły inne zespoły niż nifty znaczy że nie ma żadnej z tych wad, kciuki mocno zaciśnięte!!
 
Do góry