reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
😃 to ja po moim +2kg ważę 49kg. A raczej ważyłam, bo na bank już wiecej teraz.
Ja w ogóle startuje z 45, narazie się utrzymuje, poprzednia ciąża z 43 a jak karmiłam to szkielet że momentami spadalam poniżej 40... Ale ja jestem bardzo niska 153cm więc trzeba pamiętać że waga wadze nierówna 🙂 no i jednak mięśnie ważą sporo więc dziewczyna wyglądająca szczupło a bardzo wysportowana może ważyć sporo
 
Ja dzisiaj nie mam czasu pisać, ponadrabialam trochę. Dzisiaj jedziemy do kina, już nie pamiętam kiedy byliśmy 😁 na pewno się skusze na nachosy j popcorn (doczekać się nie mogę 😂). Miłego, spokojnego piątku dziewczyny!

@EJK85 przewertowałam wszystkie posty żeby znaleźć info że masz już (dobry!) wynik i jestem w szoku. Trzymam kciuki żeby w końcu zadzwonili z dobrymi wieściami bo to musi być okropne to oczekiwanie.
 
Dziewczyny, jak czytam Wasze wagi….. Ja zaczelam ciążę na poziomie 75 kg 🙈 tylko wzrost mam 177 cm. Natomiast z cellulitem mam problem odkąd pamiętam.... Zwalalam to wcześniej na antykoncepcje hormona, ale tej nie stosuje od 2 lat ;-) w każdym razie próbowałam już wszystkiego.... Suchej szczotki, aqua fitness, masaże próżniowe, endermologia, banka chińska, wydałam majątek 🤣 najlepiej mi pomogły ćwiczenia ze sztangą, cellulit się zmniejszył, za to uda się rozrosły mięśniowo 🤣 i tak źle i tak nie dobrze.... A teraz ciąża i siły nawet na spacer brak 🤷‍♀️🤷‍♀️
Najlepsze na cellulit są ćwiczenia z obciążeniem, ale skóra to skóra i każda kobieta ma troche cellulitu, ja ćwiczę ponad 10 lat i też mam trochę, aby zniknął musiałabym się mega wyciac i pozbyć wody 😉😄🙈jak fitnesski. Kurcze ja zawsze się cieszyłam jak mi masa rosła mięśniowa kocham uda wyćwiczone u kobiet nie rozumiem czemu tak się tego boją to tak ładnie wygląda, niektóre kobiety szybko rosną i fakt trzeba uważać, ale ja tam wolę udko i pupkę 😄😄😃
 
Ja w ogóle startuje z 45, narazie się utrzymuje, poprzednia ciąża z 43 a jak karmiłam to szkielet że momentami spadalam poniżej 40... Ale ja jestem bardzo niska 153cm więc trzeba pamiętać że waga wadze nierówna 🙂 no i jednak mięśnie ważą sporo więc dziewczyna wyglądająca szczupło a bardzo wysportowana może ważyć sporo
No ja 152 cm. Zawsze miałam 45 kg, ale obstawiam, że ostatnio przytyłam i startuje z 47 kg. 40 kg też mialam w pandemii i strasznie wygladałam -może nie bardzo strasznie, bo ćwiczyłam i kondycje miałam, ale te kostki na ciele nie sa dla mnie.
W poprzedniej ciąży start był 45 kg i pierwsze +2kg miałam dopiero w 21tc. A teraz +2 kg już w 12tc 🤪
Ty taka fajniutka mała jak ja jesteś 😘
 
Ja dzisiaj nie mam czasu pisać, ponadrabialam trochę. Dzisiaj jedziemy do kina, już nie pamiętam kiedy byliśmy 😁 na pewno się skusze na nachosy j popcorn (doczekać się nie mogę 😂). Miłego, spokojnego piątku dziewczyny!

@EJK85 przewertowałam wszystkie posty żeby znaleźć info że masz już (dobry!) wynik i jestem w szoku. Trzymam kciuki żeby w końcu zadzwonili z dobrymi wieściami bo to musi być okropne to oczekiwanie.
Na co do kina? My jutro idziemy na "Avatar 2" (3h bbędzie trwać) i przekaski szykuję oraz popcorn kupimy 🥳
Miłego seansu.
 
reklama
Ja dzisiaj nie mam czasu pisać, ponadrabialam trochę. Dzisiaj jedziemy do kina, już nie pamiętam kiedy byliśmy 😁 na pewno się skusze na nachosy j popcorn (doczekać się nie mogę 😂). Miłego, spokojnego piątku dziewczyny!

@EJK85 przewertowałam wszystkie posty żeby znaleźć info że masz już (dobry!) wynik i jestem w szoku. Trzymam kciuki żeby w końcu zadzwonili z dobrymi wieściami bo to musi być okropne to oczekiwanie.
Ja byłam w niedziele na nowym avatarze :D i wciągnęłam i nachosy i popcorn i wyszlam objedzona i zadowolona🤣
 
Do góry