reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja kupię w aptece glukozę cytrynową podobno dużo lepsza niż zwykła.
Tutaj bym się dopytała lekarza, ogólnie zdania ns temat glukozy cytrynowej są podzielone. Ja miałam już 3 razy krzywą, zlecaną przez diabetologa, ginekologa-endokrynologa i jedna przez ginekologa i zdecydowanie zabronili cytrynowa bo wpływa na wyniki. Za to miałam pozwolenie skropić kroplą cytryny język w ostateczności ;)
 
reklama
Ja czułam się w miarę ok, ale im dalej po tym bardziej byłam senna i było mi nie dobrze. Ostatecznie też mąż po mnie przyjechał i bardzo to sobie doceniłam mimo że chciałem wracać sama, bo jednak człowiek jest głodny, rozbity glukozą i bolą żyły. Jak masz możliwość to zaangażuj męża:)
ja dzisiaj robiłam krzywa . Któryś raz już w życiu i za każdym razem jest tragedia po 2 godzinach cukier bardzo mi spada ,mam hipoglikemię ręce mi się trzęsą,pocę się ogólnie słabo.
 
Tutaj bym się dopytała lekarza, ogólnie zdania ns temat glukozy cytrynowej są podzielone. Ja miałam już 3 razy krzywą, zlecaną przez diabetologa, ginekologa-endokrynologa i jedna przez ginekologa i zdecydowanie zabronili cytrynowa bo wpływa na wyniki. Za to miałam pozwolenie skropić kroplą cytryny język w ostateczności ;)
Z kolei ja jak robiłam, to wcześniej pytałam babek z labo i zabroniły przynosić swoją cytrynę, bo niby na jakimś szkoleniu Towarzystwa diabetologicznego im mówili, że to zaburza wynik... ale do smakowej nic nie mieli i normalnie pozwolili pić. Pewnie co labo to inne praktyki i lepiej dopytać niż być zaskoczonym 🤷‍♀️
 
Mi nie pozwoliła popijać niczym prócz tego łyka wody 🙈 ale nie miała nic do glukozy smakowej, a z kolei dodawanie cytryny absolutnie 😂😂 ile labow tyle metod - sugeruje zadzwonić do swojego i zapytać o zasady, ja np nie mogłam skorzystać ze swojej glukozy bo ta ich lepsza 😂
 
ja dzisiaj robiłam krzywa . Któryś raz już w życiu i za każdym razem jest tragedia po 2 godzinach cukier bardzo mi spada ,mam hipoglikemię ręce mi się trzęsą,pocę się ogólnie słabo.
Mam to samo, to jest okropne. Po latach potrafię już wyczuć kiedy zaczynam się słabiej czuć i reaguje szybko. Niestety dietka jak w przypadku cukrzycy
 
reklama
Do góry