reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Kochana nie przejmuj się ją też będę miala cesarke a mialam już dwie 3 lata temu i rok 🙈 u ciebie jest tak długi odstęp a medycyna poszla do przodu 😘 wiadomo że cesarka jest operacja i to zawsze ryzyko ale są kobiety co mialay ich już o wiele więcej!
niby tak dawno temu te dwie cesarki miałam a jednak pomimo,że to poczatki ciazy czesto gdy chodze dochodzi do skurczy robi mi się slabo nie wiem czy skutkiem tego są przebyte cesarki i słabe mięśnie brzucha .Zdecydowani
e gorzej przechodzę ta ciążę chociaż nie ma reguły pierwsza ciaza byla zagrożona na podtrzymaniu msc w szpitalu i zakończona stanem przedrzucawkowym,druga też od początku monitorowana lekami na nadcisinienie .Jednak obie ciążę były prowadzone i rozwiązane w Pl teraz jestem w de i jak na razie wszystko jakoś takie mało szczegółowe
 
Mam podobnie :D dzisiaj miałam od rana czytać, ale ciągle wynajduje sobie nowe zajęcia. Drugie pranie w pralce, wzięłam się za sprzątanie, trochę potańczyłam ;p A niech się już dziecko uczy haha
Dzień leci szybko :D
Super 🥰 Ja dziś od rana zawroty głowy. Jestem w pracy i z krzesła się nie ruszam -jest ok. Mam do domku 10 min ale mąż po mnie przyjedzie tak mi dziś źle. Także potańcz za mnie 😉
 
to prawda niby wszystko wiem a jednak przeraża mnie to czy poradzę sobie na nowo z takim maleństwem.Zapomnialam juz jak to jest ;)
U mnie różnica będzie 12 lat jak urodzę. I mało co pamiętam. Nawet na pierwszą wizytę za szybko pojechałam, bo gin powiedział, że kropka jest i trzeba czekać. Nie pamietałam kiedy się jedzie, a w pierwszej jak poszłam to był 6 tc i serduszko już było. Napewno będę bardziej spokojniejsza i cierpliwsza.
 
Super 🥰 Ja dziś od rana zawroty głowy. Jestem w pracy i z krzesła się nie ruszam -jest ok. Mam do domku 10 min ale mąż po mnie przyjedzie tak mi dziś źle. Także potańcz za mnie 😉
Ok, zaraz odpalam słuchawki :D postaram się przekazać wirtualnie chociaż trochę energii 💃napisz do czego lubisz tańczyć to sobie to włączę :D
 
Hej Dziewczyny, nie nadrobię z odpowiedziami na wszystkie tematy, skupie się więc na jednym :D
Ja dzisiaj 2 godziny w laboratorium,bo krzywa glukozowa robię więc mam okazję nadrobić zaległości na forum 😀 trzymajcie się dziewczynki i udanych wizyt 🤗
Masz już wyniki? Ja miałam wpierw glukometrem robione i wyszło 108 😐 nie spodziewam się więc super wyników, i chyba wjedzie CC. Ehhhh ;)

Dziewczyny - super się cieszę na wszystkie pozytywne informacje, trzymam kciuki za wizyty i oczywiście z niecierpliwością sprawdzam czy są już Twoje wyniki @EJK85.
 
Właśnie dostałam wiadomość od lekarza że mam zrobić jednak krzywą 🤔 ale nie mam złych wyników może rzeczywiście ze względu na wiek albo on po prostu zleca szybko wszystkie badania 😆🙈 dopytam na wizycie.. Dziewczyny które robiły już ten "test" czy bardzo źle się czułyście po wypiciu? Czy mierza cukier przed? Pierwzy raz bede miec to badanie, podwozi mnie mąż bo boję sie wracac sama autem....
 
reklama
Do góry