reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Właśnie dostałam wiadomość od lekarza że mam zrobić jednak krzywą 🤔 ale nie mam złych wyników może rzeczywiście ze względu na wiek albo on po prostu zleca szybko wszystkie badania 😆🙈 dopytam na wizycie.. Dziewczyny które robiły już ten "test" czy bardzo źle się czułyście po wypiciu? Mnie podwozi mąż bo boję sie wracac sama autem....
Ja czułam się w miarę ok, ale im dalej po tym bardziej byłam senna i było mi nie dobrze. Ostatecznie też mąż po mnie przyjechał i bardzo to sobie doceniłam mimo że chciałem wracać sama, bo jednak człowiek jest głodny, rozbity glukozą i bolą żyły. Jak masz możliwość to zaangażuj męża:)
 
reklama
Tak odwozi mnie też do domu bo czytałam ze po tym senność bardzo łapie, mam nadzieję że nie zwrócę tego po wypiciu...🤯
Moja rada - nie rozczulaj się nad tym i broń boże nie próbuj tego poczuć kubkami smakowymi. Ja to piłam bez nosa, jakbym miała covid i dobrze, jak tam sobie tego posmakowałam to ta słodkość tak we mnie uderzyła że omal tam 🤮
 
Moja rada - nie rozczulaj się nad tym i broń boże nie próbuj tego poczuć kubkami smakowymi. Ja to piłam bez nosa, jakbym miała covid i dobrze, jak tam sobie tego posmakowałam to ta słodkość tak we mnie uderzyła że omal tam 🤮
Ja kupię w aptece glukozę cytrynową podobno dużo lepsza niż zwykła.
 
Właśnie dostałam wiadomość od lekarza że mam zrobić jednak krzywą 🤔 ale nie mam złych wyników może rzeczywiście ze względu na wiek albo on po prostu zleca szybko wszystkie badania 😆🙈 dopytam na wizycie.. Dziewczyny które robiły już ten "test" czy bardzo źle się czułyście po wypiciu? Czy mierza cukier przed? Pierwzy raz bede miec to badanie, podwozi mnie mąż bo boję sie wracac sama autem....
Mi się nie działo kompletnie nic ani w pierwszej ciąży ani teraz 🙂 a wypicie nie było takie złe, jeśli pozwolą ci na cytrynową lub dodanie cytryny to jak przesłodzona lemoniada 🙂
 
niby tak dawno temu te dwie cesarki miałam a jednak pomimo,że to poczatki ciazy czesto gdy chodze dochodzi do skurczy robi mi się slabo nie wiem czy skutkiem tego są przebyte cesarki i słabe mięśnie brzucha .Zdecydowani
e gorzej przechodzę ta ciążę chociaż nie ma reguły pierwsza ciaza byla zagrożona na podtrzymaniu msc w szpitalu i zakończona stanem przedrzucawkowym,druga też od początku monitorowana lekami na nadcisinienie .Jednak obie ciążę były prowadzone i rozwiązane w Pl teraz jestem w de i jak na razie wszystko jakoś takie mało szczegółowe
A masz możliwość odwiedzić tez lekarza prywatnie?
 
reklama
Do góry