reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
To tak samo ważne badanie jak pierwsze prenatalne. Mi obydwa robi ten sam lekarz z certyfikatem.

Ja też idę do mojego prywatnego, który ma certyfikat. I u niego robiłam pierwsze prenatalne.
Szczerze, umówiłam się do niego dopiero pierwszy raz będąc w ciąży, ale mam jakoś do niego zaufanie, będąc w gabinecie u niego czuje ze jestem u dobrego specjalisty.
 
Ja też idę do mojego prywatnego, który ma certyfikat. I u niego robiłam pierwsze prenatalne.
Szczerze, umówiłam się do niego dopiero pierwszy raz będąc w ciąży, ale mam jakoś do niego zaufanie, będąc w gabinecie u niego czuje ze jestem u dobrego specjalisty.

W sensie, ze od początku ciąży chodzę do niego, ale wcześniej nie słyszałam o nim chyba nawet 😀

No ale tak. Ważne żeby lekarz miał certyfikat
 
Ja też idę do mojego prywatnego, który ma certyfikat. I u niego robiłam pierwsze prenatalne.
Szczerze, umówiłam się do niego dopiero pierwszy raz będąc w ciąży, ale mam jakoś do niego zaufanie, będąc w gabinecie u niego czuje ze jestem u dobrego specjalisty.
Ja już się umówiłam na to badanie jakoś na końcówkę lutego :-)
 
Ja już się umówiłam na to badanie jakoś na końcówkę lutego :-)

Który będziesz wtedy tydzień? Ja mam wizytę teraz 31.01 i się wtedy umówię u mojego od razu po :) zapytam go kiedy dokładnie, bo nie wiem nawet, patrzyłam w internecie są trochę rozbieżne informacje. Na jednej stronie 16-20tc a na innej 18-22tc 🤷🏽‍♀️
 
Hej dziewczyny ❤️
Za kogo dziś trzymamy kciuki?

Ale miałam zwariowany sen: byłam na badaniach prenatalnych i najpierw okazało się, że dziecko wymiarami stoi w miejscu - a kiedy się wkurzyłam i sama zrobiłam sobie usg (😅😅) to był znowu za duży. 😱 Choć staram się nie myśleć za dużo o wizycie w ciągu dnia, to jednak głowa w nocy robi swoje 🙈 To mój pierwszy taki sen 🤣
 
Który będziesz wtedy tydzień? Ja mam wizytę teraz 31.01 i się wtedy umówię u mojego od razu po :) zapytam go kiedy dokładnie, bo nie wiem nawet, patrzyłam w internecie są trochę rozbieżne informacje. Na jednej stronie 16-20tc a na innej 18-22tc 🤷🏽‍♀️
Mnie umówiła pani z rejestracji, ale jak tak sobie liczę, to z całą pewnością jest to już po ukończonym 20 tygodniu. W poprzedniej ciąży też tak miałam, więc obstawiam drugą opcję 18-22.
 
reklama
Hej dziewczyny ❤️
Za kogo dziś trzymamy kciuki?

Ale miałam zwariowany sen: byłam na badaniach prenatalnych i najpierw okazało się, że dziecko wymiarami stoi w miejscu - a kiedy się wkurzyłam i sama zrobiłam sobie usg (😅😅) to był znowu za duży. 😱 Choć staram się nie myśleć za dużo o wizycie w ciągu dnia, to jednak głowa w nocy robi swoje 🙈 To mój pierwszy taki sen 🤣
Dziś ja mam prenatalne na 13:40 😊 Ale wczoraj popołudniu dzwonił mój lekarz przyszły wyniki nifty (robiłam bez większych wskazań, chciałam być spokojniejsza) badanie wykluczyło badane wady bardzo niskie ryzyko także mogę być spokojniejsza. I na 98% to chłopak. Ogólnie dla mnie szok byłam pewna że to będzie dziewczynka, od początku takie przeczucie 🙉 Ale oczywiście jesteśmy szczęśliwi że badanie wyszło dobrze nieważne jaka płeć. Dziś jeszcze usg i pappa :)
 
Do góry