reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej :) ja też już po prenatalnych. Wszystko wskazuje na to, że jest to chlopiec 🩵 przeczucie nas nie myliło🙉. Twrmin 14.07.Wszystko wyszło ok z wyjątkiem tętna dziecka- jest trochę za wysokie(172 norma do 160). Dodatkowo kazał zwrócić uwagę przy następnym badaniu na łożysko czy nie będzie przodujace...trochę mnie to zmartwiło, ale powiedział, że tak wcale być nie musi. Na razie staram się o tym nie myśleć. Załączam zdjęcie bobasa 😊

I co z tętnem jakieś zalecenia pomiarow?
 
reklama
Hej, jestem po wizycie u swojego lekarza.
Maleństwo rośnie, mamy już 13+5 ;)
Nie wiem czy mni uspokoił czy nie, raczej był przekonany do amniopunkcji, ale w sumie w naszym przypadku stwierdził że Nifty też ok.
Więc jutro idę pytać do laboratorium które się u nas zajmuje pobraniem krwi jak to wygląda.

Muszę powtórzyć cukier na czczo i mierzyć w domu ciśnienie, bo miałam wysokie, oby to tylko z nerwów . Poza tym wszystko ok :)
 
Dzień dobry:) To mój pierwszy odzew.Obserwuje Was od pewnego czasu,ale dopiero dziś zebrałam się aby napisać.Na wstępie gratuluję każdej z Was małej kruszynki i trzymam kciuki.Ja obecnie mam 35 lat i jestem w trzeciej ciąży. Termin porodu mam na 9 lipca.Ta ciąża będzie po 2 cesarkach ostatnie byly 13 i 15 lat temu .Nie ukrywam jestem trochę przerażona z uwagi na 3 cięcie, ale również na to ,że to jest moja pierwsza ciaza prowadzona w De.
Na razie mam sporo wolnego czasu gdyż dostałam zakaz pracy od pracodawcy więc troszkę mogę poświęcić wam wolnego czasu.Pozdrawiam serdecznie :)
 
Mam do was takie pytanko bo widziałam ze ktoś tu kiedyś wstawił zdjęcie 3D i domyślam się ze było to robione prywatnie. Ja prowadzę ciąże na fundusz, ale zrobiłabym sobie takie usg tylko kiedy najlepszy czas na to jest żeby coś zobaczyc więcej może któraś robiła w poprzedniej ciazy ? Jakie są wasze opinie ?
 
reklama
Do góry