reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej, melduje się po dzisiejszej wizycie.
Rośnie mi w brzuszku chłopczyk 🤍 niby mamy potwierdzać jeszcze, ale podobno nie kryje się z tym co tam ma 😂 ogólnie wszystko wygląda dobrze. Mam nadzieje, że prenatalne w czwartek to będzie tylko formalność ✊🏼✊🏼
Świetna wiadomość ❤️
 
Gratuluje wszystkim wizytującym dziś ❤️ ja miałam ostro porąbany dzień. Od ponad tyg boli mnie nogą, byłam u rodzinnej, która standardowo co wizytę, z czym bym nie przyszła, każe mi jeść zgodnie z grupą krwi i nie trzymać nogi na nogę🥴😵‍💫 (wizyta w zeszły pon). Cały tydzień ból nie ustępował, a dziś obudziłam się z zaczerwienioną i opuchniętą stopą i łydką. Szybko przez znany lekarz umówiłam się na Dopplera, mąż wziął użeta w pracy, ale lekarka łaskawie nie dojechała.. :/ mimo że dygaliśmy na drugi koniec miasta do niej. No więc pojechaliśmy na sor, choć nie byłam do tego pomysłu przekonana, nienawidzę szpitali i tych spojrzeń, jakbym się nudziła w domu i wymyślała sobie choroby. Na szczęście lekarze byli bardzo mili i czułam się naprawdę zaopiekowana jako kobieta w ciąży. Tylko że spędziliśmy tam 8h.. :O Dalej nie wiadomo co mi jest, na szczęście wykluczyli zakrzepicę. Opuchlizna i zaczerwienienie zeszło ale jak bolała tak boli:/ jeszcze klasycznie padł mi telefon, ale o prenatalnych @Miętusek pamiętałam i czekałam na dobre wieści. ❤️ Idę spać, bo jestem padnięta bardziej niż po 10h w robocie..
 
Dziewczyny ale mam dzisiaj spadek humoru :( czekam na wyniki pappa… niby usg dobrze ale z tego co widzę nic to nie oznacza 😭 mam same złe myśli dzisiaj 😞
 
reklama
Do góry