reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja mam jedne ciążowe jeansy i jedne ciążowe leginsy,po siostrze 😁 i szczerze już nosze te jeansy, bo wszystkie moje są dla mnie ciasne na brzuchu i strasznie mnie uciskają. Bo nosze rozmiar XS/S i zawsze lubiłam obcisłe spodnie wiec teraz są już na brzuchu dla mnie niewygodne. Co prawda te ciążowe to ta cześć materiałowa jeszcze trochę wisi ale zaciągam bluzkę na to i tyle. Przynajmniej mi wygodnie i nic nie uciska 😁 pod pępkiem już mi zaokrągla lekko, to mój brzuch dziś rano
Niech dzieciaczki rosná spokojnie a nam po prostu niech będzie wygodnie
 
reklama
Niech dzieciaczki rosná spokojnie a nam po prostu niech będzie wygodnie
Dokładnie:)
Ja mam jedne ciążowe jeansy i jedne ciążowe leginsy,po siostrze 😁 i szczerze już nosze te jeansy, bo wszystkie moje są dla mnie ciasne na brzuchu i strasznie mnie uciskają. Bo nosze rozmiar XS/S i zawsze lubiłam obcisłe spodnie wiec teraz są już na brzuchu dla mnie niewygodne. Co prawda te ciążowe to ta cześć materiałowa jeszcze trochę wisi ale zaciągam bluzkę na to i tyle. Przynajmniej mi wygodnie i nic nie uciska 😁 pod pępkiem już mi zaokrągla lekko, to mój brzuch dziś rano
Też nosiłam rozmiar S, ale też dlatego ze mam zaledwie 159 cm wzrostu, także za wysoka nie jestem.
Póki co kupiłam sobie tylko luźniejsze spodnie do noszenia w domu.
Piękny brzuszek 😀
 
Dokładnie:)
Też nosiłam rozmiar S, ale też dlatego ze mam zaledwie 159 cm wzrostu, także za wysoka nie jestem.
Póki co kupiłam sobie tylko luźniejsze spodnie do noszenia w domu.
Piękny brzuszek 😀
Oj Dziewczyny tak mi się fajnie z Wami gada😘że zapomniałam na chwilę jak się boję prenatalnych, dzięki z taką możliwość pogadania o wszystkim. Na wieczór i na jutro znikam wybieramy się z mężem i mlodá na wycieczkę że znajomymi. Po badaniu w pn się odezwę, do napisania 😘
 
Oj Dziewczyny tak mi się fajnie z Wami gada😘że zapomniałam na chwilę jak się boję prenatalnych, dzięki z taką możliwość pogadania o wszystkim. Na wieczór i na jutro znikam wybieramy się z mężem i mlodá na wycieczkę że znajomymi. Po badaniu w pn się odezwę, do napisania 😘

Super, zajmiesz głowę czymś innym nie będziesz tak myślała! Udanej niedzieli i czekamy na super wieści w poniedziałek 😍
 
O widzisz czyli wszystko podobnie mamy :) ja tez w środę wizyta i lekarza.
A jeśli chodzi o jedzenie to czy jesz tez jakieś niezdrowe rzeczy, czy raczej starasz się utrzymać zdrowa dietę? U mnie ilości jedzenia są tez mniej więcej takie jak przed ciąża bo właśnie sie staram, ale żeby coś więcej to nic. Po prostu nie dam rady 😃
czasem pofolguje sobie z niezdrowym jedzeniem, odkąd jestem w ciąży z 3 razy zjadłam macroyala, 2 razy chipsy i jakieś kabanosy tarczyńskiego gdzieś tam na imprezie ;-) pije fantę, bo coś za mną chodzi, a tak to staram się zdrowo 🤷‍♀️
 
Ja mam jedne ciążowe jeansy i jedne ciążowe leginsy,po siostrze 😁 i szczerze już nosze te jeansy, bo wszystkie moje są dla mnie ciasne na brzuchu i strasznie mnie uciskają. Bo nosze rozmiar XS/S i zawsze lubiłam obcisłe spodnie wiec teraz są już na brzuchu dla mnie niewygodne. Co prawda te ciążowe to ta cześć materiałowa jeszcze trochę wisi ale zaciągam bluzkę na to i tyle. Przynajmniej mi wygodnie i nic nie uciska 😁 pod pępkiem już mi zaokrągla lekko, to mój brzuch dziś rano
Ja jestem teraz na takim etapie, że normalne spodnie mnie uciskają, a ciążowe są za luźne i spadają w trakcie chodzenia 🤷‍♀️ Na szczęście w legginsy stare jeszcze normalnie wchodzę, więc chociaż na co dzień po domu nic mnie nie denerwuje.
 
reklama
Do góry