reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
2 dni nieobecności na forum i już nie jestem w stanie was nadrobić:)
Dziś zaczynamy 14 tydzień wizyta w poniedziałek. Wczoraj byliśmy na weselu i o dziwo do domu wróciliśmy przed 4 bardzo dobrze się czułam objawy już raczej przeszły może poza zmęczeniem.
Dziś też cały dzień w rozjazdach więc zaraz wskakuje do łóżka odpoczywać:)
 
2 dni nieobecności na forum i już nie jestem w stanie was nadrobić:)
Dziś zaczynamy 14 tydzień wizyta w poniedziałek. Wczoraj byliśmy na weselu i o dziwo do domu wróciliśmy przed 4 bardzo dobrze się czułam objawy już raczej przeszły może poza zmęczeniem.
Dziś też cały dzień w rozjazdach więc zaraz wskakuje do łóżka odpoczywać:)
podziwiam.... Ja siedziałam wczoraj że znajomymi w knajpie do północy i dziś dzień nie dla mnie 🤷‍♀️tylko bym spala i leżała...
 
Na początku mocno trzymałam dietę ale zauważyłam że nawet jak zdarzy się zjeść coś zakazanego to nie mam skoku cukru... Nie zanotowałam ani jednego skoku bez względu na to co jadłam. Wiec w pewnym momencie odpuściłam dietę (tzn jadłam dość zdrowo ale nie trzymałam diety cukrzycowej czyt np jadłam pieczywo pszenne its)
To tak jak ja cukry tylko rano źle, reszta nie ważne co jem to dobre więc nie trzymam diety ale staram się dobrze odżywiać
zazdroszczę,ja w poprzedniej ciąży trzymała dietę cukrzycowa a przytyłam 8 kg . Ciekawe jak teraz będzie 🙈 w poniedziałek mam diabetyka zobaczę co mi powie ,bo mimo ,że trzymam dietę to cukry na pograniczu normy i dużo wyższe niż w poprzedniej
Ja 12 ale nie trzymałam mimo cukrzycy za bardzo
Ja tylko może podkresle na wszelki wypadek że nie chcę żeby ktoś pomyślał że "zachęcam" do rzucenia diety cukrzycowej 🙈 od kiedy wykryto mi cukrzycę, mimo że cukry miałam w normie, badałam cukier godzinę po każdym posiłku aż do porodu i byłam pod kontrolą diabetologa 🙂 tylko na tej podstawie zluzowałam dietę (możliwe że badanie w moim przypadku było niemiarodajne- są różne czynniki które wpływają na wynik)
Wszystkie cukry miałaś ok?
 
Póki co ważę się tylko na wizytyach.. Nie chcę o tym myśleć ile przytyję, itp. Jem normalnie, tak jak przed ciążą i puchnę jak świnka. Muszę już poprzebierać spodnie, które mogę swobodnie nosić jeszcze 😀.
Ja już na ciążowe się przerzuciłam 😁 2 kg przytyłam i jem wiecej, bo czuję się głodna. Tylko zdrowo, bo mnie ciagnie do warzyw i owocków.
 
Dokładnie:)
Też nosiłam rozmiar S, ale też dlatego ze mam zaledwie 159 cm wzrostu, także za wysoka nie jestem.
Póki co kupiłam sobie tylko luźniejsze spodnie do noszenia w domu.
Piękny brzuszek 😀
To ja jestem mała 152 cm i noszę XS (34). W pandemi ćwiczyłam to 32 nosiłam, ale kostki na ciele mi sie nie podobały i przytyłam.
 
To tak jak ja cukry tylko rano źle, reszta nie ważne co jem to dobre więc nie trzymam diety ale staram się dobrze odżywiać

Ja 12 ale nie trzymałam mimo cukrzycy za bardzo

Wszystkie cukry miałaś ok?
Tak, i rano i po posiłkach. Nigdy nie przekroczyłam. Jedyny wynik który przekroczył to na badaniu krzywej godzinę po wypiciu glukozy. Poniewaz w tej ciąży krzywa wyszła już też ok moim zdaniem w pierwszej ciąży wynik był przekłamany. Ale przekonam się w kolejnym badaniu 🙂
 
To ja jestem mała 152 cm i noszę XS (34). W pandemi ćwiczyłam to 32 nosiłam, ale kostki na ciele mi sie nie podobały i przytyłam.
Ja 153 i też mam 34. Masz moze jakieś godne polecenia spodnie ciążowe dla niskiej osoby? Ja kupiłam z hm że zwykłej kolekcji i jestem załamana bo są o metr za długie a podwinięte wyglądają strasznie 😢 zależy mi na rurkach (szersze spodnie bardzo mnie denerwują)
 
reklama
Ja 153 i też mam 34. Masz moze jakieś godne polecenia spodnie ciążowe dla niskiej osoby? Ja kupiłam z hm że zwykłej kolekcji i jestem załamana bo są o metr za długie a podwinięte wyglądają strasznie 😢 zależy mi na rurkach (szersze spodnie bardzo mnie denerwują)
Szczerze to kupiłam 2 pary HM Mama na Vinted oa dziewczyny co ma 153 cm i u krawcowej dopasowała. 1 parę mam z poprzedniej ciaży (chomik jestem). 2 pary legginsów teraz w Lidlu online kupiłam i są super na długość, a jedne też mam z poprzedniej ciąży. Myślę, że starczy.
 
Do góry