reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny ja tak na szybko bo muszę wracać już do pracy, później nadrobię forum😅
Podzielę się tylko z wami moją nowiną

Jestem już po prenatalnych. Wszystko pięknie widoczne, serduszko 160, bobo rośnie jak na drożdżach 6.2cm duży 😁
Nie stwierdzono żadnych problemów, krew miałam pobieraną zaraz po USG i wyniki będą w przeciągu tygodnia-dwoch.

Myślałam że się przewroce ze stresu kiedy czekaliśmy na naszą kolej, ale jak jak zobaczyłam jak bobo skacze i wywija rączkami to wszystko mi odeszło ❤️

I przyspieszył z 12+0 wskoczyło na 12+4. Termin z 21 na 17 lipca 😁

Niestety nie powiedzieli co widzą czy chłopczyk czy dziewczynka 😅
Gratulacje 😍😍😍
 
To się pochwaliłam i nie mogę dziś znaleźć nic detektorem 🤦🏽‍♀️
Spróbuje później…
Przez te odwołane wizyty jestem już w trybie stresu i wkręcania różnych scenariuszy 🫣 muszę wytrwać do poniedziałku na wizytę u prowadzącego i do czwartku do prenatalnych…
 
Ja się ogromnie cieszę, brak okresu to luksus :D

Dziewczyny jakie tętno miały Wasze bobaski na ostatnich wizytach?
Ja już po tętnie słyszę, że serduszko trochę zwolniło porównując do grudnia. Teraz ma tak około 155. Na ostatniej wizycie 19.12 było 173.
Mój miał około 170 na początku a teraz 149 na prenatalnych :)
 
To się pochwaliłam i nie mogę dziś znaleźć nic detektorem 🤦🏽‍♀️
Spróbuje później…
Przez te odwołane wizyty jestem już w trybie stresu i wkręcania różnych scenariuszy 🫣 muszę wytrwać do poniedziałku na wizytę u prowadzącego i do czwartku do prenatalnych…
a na czczo szukałaś? Ja ostatnio po jedzeniu nie mogłam znaleźć jeszcze wtedy mnie ten brzuch bolał i już się stresowałam 🙈 więc teraz jak dziewczyny poradziły to sprawdzam przed śniadaniem
 
reklama
Do góry